Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.02.2018 15:22

Michał , to co widzę na zdjęciach nazywasz złą pogodą . . . :roll: :wink:

Swoją drogą wolę żeby pogoda była taka sobie gdy już mi się urlop kończy , albo muszę zmienić miejsce pobytu - żal z rozłąki jest wtedy mniejszy , co nie znaczy wcale że lubię podróżować w deszczu :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Piotr
CROdzinka.pl
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROdzinka.pl » 12.02.2018 14:12

Ufff. Jedno przedpołudnie i 2 tygodnie w Cro pyknęło. Super relacja i rozdział "z górą i dwoma dziurami" zmotywował do kolejnych odkryć, a nawet wyzwań żeby "z kapcia" pokonać sv.Jura. Ile z ciekawości zajęło to napotkanym biegaczom?
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 17:32

CROdzinka.pl napisał(a):Ufff. Jedno przedpołudnie i 2 tygodnie w Cro pyknęło. Super relacja i rozdział "z górą i dwoma dziurami" zmotywował do kolejnych odkryć, a nawet wyzwań żeby "z kapcia" pokonać sv.Jura. Ile z ciekawości zajęło to napotkanym biegaczom?

cześć...gratuluję wytrwałości :mrgreen: mimo drugiego pobytu w tym samym miejscu, znalazłem jeszcze miejsca, w które warto pojechać 8) Jure z kapcia ciągle w planie...teraz już dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że było to dość szybkie wejście :roll: aż się zdziwiłem, że można to zrobić z buta w takim czasie :hut:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 17:33

piotrf napisał(a):Michał , to co widzę na zdjęciach nazywasz złą pogodą . . . :roll: :wink:

Swoją drogą wolę żeby pogoda była taka sobie gdy już mi się urlop kończy , albo muszę zmienić miejsce pobytu - żal z rozłąki jest wtedy mniejszy , co nie znaczy wcale że lubię podróżować w deszczu :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Piotr

po dwóch tygodniach totalnej lampy...tak Piotrze, to jest niepogoda :mrgreen:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 18:16

kilka kolejek rakiji i kilka piwek później idziemy powoli, okrężną drogą przez hotel do naszego ulubionego baru...tak do Jasona Stathama :mrgreen: na kolejne kilka piwek...ale najpierw dobry podkład :wink: czyli odwiedzamy położony po sąsiedzku Snack Solar :boss:

Obrazek

Obrazek

woda tak się rozbujała, że dzieciaki (te akurat nie nasze, napotkane) dostały chyba choroby morskiej :oczko_usmiech:

Obrazek

dziś już chyba nie będzie chętnych na wodne atrakcje...

Obrazek

Obrazek

w tych bardzo niesprzyjających okolicznościach po raz pierwszy w życiu zobaczyłem DELFINA...na żywo w Živo :mrgreen: :hearts: :lool:
najpierw gdzieś tylko mignął w oddali...

Obrazek

by po chwili pokazać się w całej okazałości 8O

Obrazek

Obrazek

:coool:

cdn...
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.02.2018 18:33

W Zivogoszcze na 7 pobytów miałam najlepszą pogodę, chmurki przez chwilę tylko 1x a tak to niebo żyleta, lampa od rana do wieczora ani kropli deszczu, zero wiatru i tak przez 2 tyg. :)

Delfin 8O niemożliwe :!: Napewno był dmuchańcem :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 18:36

gusia-s napisał(a):
Delfin 8O niemożliwe :!: Napewno był dmuchańcem :oczko_usmiech:

nie...nie...oryginalny, prosto z Chin...z Hvaru znaczy :mrgreen: przypłynął :boss:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 09:09

No nie, wszyscy widzą delfiny tylko nie ja :| Ale Wam się fajnie trafiło. Dobrze, że Twoja spostrzegawczość po tych kilku kolejkach rakiji i kilku piwkach nie zawiodła :) ;)
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.02.2018 09:35

Co to się z Człowiekiem robi jak zamiast Cyca piwo jakie pije :roll: :roll: :roll:
Ja rozumiem różowe flamingi widzieć - ale delfiny??? 8O 8O
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 10:12

beatabm napisał(a):Co to się z Człowiekiem robi jak zamiast Cyca piwo jakie pije :roll: :roll: :roll:

Po cycu flamingi, po piwie delfiny, aż się boję myśleć co będzie po rakiji, albo jakiejś innej wodzie rozmownej...
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.02.2018 10:14

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):Co to się z Człowiekiem robi jak zamiast Cyca piwo jakie pije :roll: :roll: :roll:

Po cycu flamingi, po piwie delfiny, aż się boję myśleć co będzie po rakiji, albo jakiejś innej wodzie rozmownej...

wieloryby :mrgreen:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 10:42

beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):Po cycu flamingi, po piwie delfiny, aż się boję myśleć co będzie po rakiji, albo jakiejś innej wodzie rozmownej...

wieloryby :mrgreen:

HAHA no chyba ;) Oby tylko nie rekiny ludojady... :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.02.2018 13:12

tak sobie siedzimy po raz ostatni...

Obrazek

kiedy przy stoliku obok siadają 4 panie, prawdopodobnie z pobliskiego hotelu :roll: na stole lądują dwie butelki wina i 4 różne dania...fajny sposób na próbowanie kuchni...każda płaci za jedno, a kosztują 4 :mrgreen: i trochę zacząłem im wtedy zazdrościć...chciałbym tak spędzać emeryturę, kiedyś...

Obrazek

i tak siedzimy obserwując raz panie, raz szalejący Jadran...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatni raz idziemy w kierunku plaży...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na której też jest dosyć niespokojnie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatnia kąpiel i wracamy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...do młodego Jasona Stathama na ostatni wieczór...na smutno...ale jak tu pić na smutno, kiedy obok siedzi taki cudak :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatni zachód słońca...

Obrazek

KONIEC
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.02.2018 13:17

Jak to KONIEC?????
Bunt :evil:

Jadran z pazurem, czyżby szalało jugo???
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.02.2018 13:20

beatabm napisał(a):Jak to KONIEC?????
Bunt :evil:

Jadran z pazurem, czyżby szalało jugo???

no koniec...the end...nic więcej już nie będzie...nie z tych wakacji...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019