Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009
DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 14:40

Planuje się po raz kolejny wybrać do Chorwacji tego roku. W grę wchodzi tylko dojazd własny i tylko zakwaterowanie z biura podróży (bo mam dofinansowanie z pracy). Nie chce jechac daleko bo tylko na tydzien wiec nie proponujcie Riwiery Makarskiej, zreszta juz tam bylem kiedys dwa razy - raz w Makarskiej a wczesniej w Baska Voda (fantatstyczne miejscowości) na Istrii tez sporo juz zwiedzilem - Pula, Rabać, Lovran, ićici, moscienicka draga (Moscienicka Draga - polecam ceniacym spokoj i cisze, fajna miejscowość), Opatija (kurort starsznie wielki polecam). Poza tym bylem w Rjece i Novi Vinodolski (rownież polecam Novi Vinodolski bardzo fajna miejscowosc)
Dodam że z biura podróży koniecznie musi być apartament dla 5 dorosłych osób, z 2 lub 3 oddzielnymi sypialniami (jesli z dwoma to w jednej 3 łóżka a w drugiej 2, pietrowe nie wchodza w grę) gdzieś do 2600 zł za tydzień. Fajnie jakby miejscowość miała górzysty krajobraz bo to z pewnoscią dodaje uroku wszystkim miasteczkom.

Z tego co się zorientowałem to interesuje mnie kilka miejscowości:
Najbardziej interesuje mnie Baska na Krk, ale niestety przeszukałem wiele katalogów i w zadnym nie bylo apartamentów w tej miescowosci... :(
1. Primosten - Slyszalem ze Primosten jest godny polecenia ale z drugiej strony czytalem ze jest tam malo restauracji i pizzeri a na tym również mi zalezy bo pizza nad morzem srodziemnym jest wyborna zawsze kupuje tam tyle pizzy ile zdołam zjesc. Poszukuję miasta w którym tętni życie nocne na jednej dosc długiej alejce tak jak np. w Novi Vinodolski - lubię posiedzieć w takich miejsacach, a nie lubię miejsowości zbyt cichych i gdzie znajdziemy zaledwie kilka knajpek. Ale zbyt tłocznych takich jak Trogir, Rjeka, Split tez nie lubię - zbyt wielkie miasta to są, dobre na wycieczke jednodniowa połączoną ze zwiedzaniem i odpoczynkiem ale nie żeby dziennie tam przebywać, zbyt duże, zbyt dużo ludzi, zbyt mało przytulne, lepsze są mniejsze miasteczka typu Baska Voda, Novi Vinodolski, Podgora etc. takich właśnie szukam. ale ciezko o cokolwiek fajnego w katalogach:( ogladalem i jest niewiele ofert a 50% to drogie hotele:(. W Primosten miałbym apratamenty prywatne do 500 m od morza, dosc duże 60 m2 z 3 sypialniami.

2. Starigrad-paklenica - i tutaj boje sie woda na plaży bedzie nieczysta i w ogole o plaże się niepokoję bo na fotkach wyglada to tak jakby woda byla stojąca, może ktos tam byl i mi pomoze? na fotkach tak to wyglada: http://www.centraltravel.pl/b/9/SGRPHR/ ... lenica.J... wiec nie wiem, nie za bardzo uśmiecha mi się kąpiel w takim długim "kanale" i komarow sie jeszcze boje bo w wodzie stojacej moga sie zalegać. W tym wypadku miałbym również zakwaterowanie z biura podróży w apartamentach prywatnych do 500m od morza, na podobnych warunkach jak Primosten.

ewentualnie 3 mozliwosc:
3. Sv. Filip i Jakov - ale chyba odpada bo z tego co przeczytalem na forach jest tam nudno i niezbyt atrakcyjnie, zresztą na fotkach też tak wygląda.


Poradzcie coś, jesli podacie mi konkretne apartamenty w fajnej miejscowosci i niedrogie (do 2700 zł za apartament 5 osobowy na początku lipca za tydzien max) z jakiegoś biura podrózy w linku to byłbym bardzo wdzięczny, z tym że nie może to być gdzieś na odludziu lub pomiędzy dwoma miejscowościami. Poszukuję zakwaterowania w konrketnej miejscowosci niedaleko centrum (do 1 km), co więcej ta miejscowość musi być fajna i zawierać to wszystko o czym w tym temacie wspomniałem.
Jesli kotoś mi pomoże bede mu bardzo wdzieczny. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wczasowiczów.
Ostatnio edytowano 14.01.2009 15:16 przez Kinomaniak, łącznie edytowano 2 razy
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 14.01.2009 14:53

Janusz, masz trochę pracy dotyczącej powyższego postu :D
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 15:47

http://www.blizejslonca.pl/propozycja-p ... 50818.html znalazlem takie apartamenty ale teraz nie mam pojecia czy ta strona to jest biuro podrózy czy taki portal jak adriatic.hr - z adriatic.hr nie mamy dofiansowania! Pomózcie, napiszcie cos...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.01.2009 16:16

Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 16:53

O taka pomoc nie prosiłem
JacYamaha :(
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 14.01.2009 17:19

duże wymagania :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2009 17:33

Poradźcie mi szybko - szukam miejscowości

1. nie za dużej i nie za małej
2. nie za cichej i nie za głośnej
3. żeby było dużo knajpek ale znowu nie aż za dużo
4. żeby woda była czyściutka, ale znowu nie aż za bardzo bo będą mnie podglądać
5. żeby był duży upał ale nie za duży
6. miejscowość ma być na makarskiej ale może być obok np po 300 km w prawo i w lewo

itp itd ect. ect.

oczekuję na odpowiedź do 22.00 dnia następnego w przeciwnym razie podam się do dymisji i abdykuję z forum.
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 17:35

No niestety, laikiem w sprawie wypoczynku na Chorwacji nie jestem, bo sporo juz tam zwiedzilem i byle co mnie nie zachwyca... Jeśli nie macie innych propozycji to pomóżcie chcociaż wybrać z tego co sam sobie zaproponowałem^ Co lepsze waszym zdaniem? I jakby ktos mogl pomoc z tym biurem podrózy - czy to biuro czy tylko taki poratal, bo w grę wchozdzi te dofinansownie bez którego nigdzie nie pojade, po prostu oferta musi być z biura podrózy, obojetnie jakiego.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.01.2009 17:43

Kinomaniak napisał(a):O taka pomoc nie prosiłem


To w takim razie nikt Ci tutaj nie pomoże... :devil:
Bo my przez biura nie jeździmy :oczko_usmiech:

A nie szukałeś w np. w Itace, Triadzie, Scanholiday itp. biurach oni też organizują letnie wczasy w Chorwacji z dojazdem własym jedna z ofert znanego biura Skarpa :wink:
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.01.2009 17:47

Kinomaniak napisał(a): bo w grę wchozdzi te dofinansownie bez którego nigdzie nie pojade, po prostu oferta musi być z biura podrózy, obojetnie jakiego.


To ile bedziesz miał tego dofinansowania :?: jak przepłacisz przez biuro drugie tyle :wink: to co zyskasz...
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 17:49

Rozumiem przyjacielu że nie pomożecie mi w sprawie biura i konkretnej oferty ale za to możecie pomóc odnośnie samego miejsca o czym pisałem w pierwszym moim poście i jak na razie nikt nic nie doradził czy Primosten czy Starigrad-paklenica.

Własnie o tych apartamentach prywatnych mówiłem ;)

Ps: do tej pory też jezdziłem bez biura (2 razy na "ślepo" raz za pomocą adriatic.hr -fajna sprawa ale wychodzi trochę drożej niz na slepo) ale skoro z pracy dofinansowanie w tym roku to chyba lepiej skorzystac, bo tego dofinansowania na kwaterę za 2500 zł z biura wyjdzie gdzieś 1000zł :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 14.01.2009 17:53

Kinomaniak napisał(a): Jeśli nie macie innych propozycji to pomóżcie chcociaż wybrać z tego co sam sobie zaproponowałem^


Nie ma tutaj miejsca na reklamy!!!!!!!!!!

:lol:
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 19:44

to jak pomoże mi ktoś?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 14.01.2009 20:25

Spróbuj przejrzeć strony biura Adriatic.hr. Na pewno znajdziesz coś ciekawego. Ceny nie są specjalnie wygórowane, a samo biuro jako pośrednik też niesamowitych kroci nie zarabia. :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 14.01.2009 20:33

http://www.adriatyk.com.pl/858,Chorwacj ... arner.html

Byłam z biurem Adriatyk, własnym autem kilka lat temu w Novi Vinodolski..wszystko było ok-biuro polecam, choć samo miasteczko nie zachwyciło mnie tak jak chyba Ciebie.
Zaproponowałabym wyjazd na Płw.Peljesac i Korculę, jest tam przepięknie, ale nie chcesz jechać daleko..
Primosten też niczego sobie choć w sezonie może być tam tłoczno..
Może spróbuj wyspy..Brac, Krk, Pag są blisko i pięknie tam :)

W moich relacjach są zdjęcia z wyżej wymienionych miejsc..może ci się przyda :)
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21203&start=0
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21390&start=0

Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone