Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 15.01.2009 00:08

Kinomaniak napisał(a):Plumek mój zakład pracy nie robi interesów z zagranicznymi "portalami" choćby i z tego względu ze na adriatic.hr wpłaty trzeba dokonać w euro, a nie w pln.

jorgus111, nie ma czegos takiego i nawet nie wiem co to jest...

Plimek czytalem juz inne opinie o primosten - chcialem sie tylko upewnić.


Dziwny ten zakład pracy. Cóż to za problem zrobić przelew zagraniczny?A portale polskie mogą być? Poza tym - zazwyczaj firmy robią ZWROT kosztów na podstawie dostarvczonej faktury PO WCZASACH.
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 15.01.2009 01:01

W moim przypadku niestety nie ma zwrotów, jest tylko przedpłata...

Hmm tak dalej czytam o tym Primostenie i jeszcze się waham czy w nocy to miasteczko spełni moje oczekiwania... Lubie jak jest wszystko w kupie czyli restauracja za restauracją...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2009 01:05

Kinomaniak napisał(a):to jak pomoże mi ktoś?


Biura poszukaj sam i jedź do Primošten - masz tam Aurorę

w której możesz spotkać znaną DJ NIKI BELLUCI

W sprawie pizzy w Primošten się nie wypowiem, bo jak tam byłem, to nie jadłem.

Może jednak tam znajdziesz taką pizzę ObrazekObrazekObrazek - smacznego :P
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 15.01.2009 02:31

Czy ta dyskoteka jest w samym mieście?
(i tak raczej nie pojde.. to nie dla mnie, tylko tak z ciekawosci sie pytam)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2009 08:44

Dyskoteka Aurora jest w centrum miasta , a miasto nie duże i nie małe. :wink: :lol:

Podobnie jak nie byłem w lokalach, gdzie serwują pizzę , nie byłem też w Aurorze.
Ostatnio edytowano 15.01.2009 10:43 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 2 razy
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 15.01.2009 09:43

Jeżeli uważasz że Makarska i Baśka Voda to fantastyczne miejscowości to Primośten też na pewno Ci spasuje.
Pizza co najmniej w kilku lokalach. Tam jadłem najlepszą w życiu pizze ale lokalu już chyba nie ma.
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 15.01.2009 12:50

Dzieki za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2009 12:54

Kinomaniak napisał(a):Dzieki za pomoc.


Mogę zapytać z jakiego miasta w Polsce chcesz do Primošten jechać :?:
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 15.01.2009 14:21

Z okolic Katowic. A dlaczego pan o to pyta panie Januszu?
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 15.01.2009 14:59

Kolego Kinomaniak, a czego się spodziewałeś, że ktoś tu Ci opisze każą miejscowość od A do Z...z plusami i minusami?
Po to chyba jest opcja szukaj, gdzie już było tyle informacji na tematy o jakie pytasz, że aż dziwne, że jeszcze nie skasowali tego wątku...
O Primosten jest tu tyle wiadomości...są piękne zdjęcia..nawet sama koleżanka Ines podała Ci namiary na swoja relację, gdzie są zdjęcia, polecane knajpy itd...dziewczyna poświeciła swój czas, mogłes choć przejrzeć , a nie narzekać..
Wiem, że Ines polecała Restaurację Primosten, gdzie robią wspaniała pizze, okazało się , że moi znajomi będąc w Primosten tez tam trafili..ponoć pizza cud miód orzeszki...
Także może ruszyłbyś swoje zgrabne paluszki i poszukał co Cię interesuje..
Tak wszystko podane na tacy to każdy lubi mieć...
Zresztą co bazujesz na opinii innych ludzi?Każdemu podoba cię co innego i to co ci doradzą może ci się w ogóle nie spodobać...
Zresztą nie spotkałem dawno takiego człowieka nastawionego na nie..to miasteczko nie bo coś tam , ta dyskoteka nie bo cos tam..i ble ble ble...
Zresztą jeśli Twoim wy znaczkiem dobrego wypoczynku jest ilość restauracji na metr kwadratowy i promenada z palmami to gratuluje :)
Drodzy Formowicze po co się zajmować takim osobnikiem, który sam nie wie czego chce!?
Jak z Toba w domu wytrzymują?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2009 15:33

Kinomaniak napisał(a):Z okolic Katowic. A dlaczego pan o to pyta panie Januszu?


W Chorzowie masz biuro GEOTOUR - mają w ofercie Primošten.

Myślę , że na Śląsku znajdziesz więcej takich biur turystycznych.
Zrób przerwę od kina :wink: a weź się za logistykę wyjazdu na wakacje :lol:

Primošten jest OK
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 15.01.2009 15:37

Nie za bardzo umiem się posługiwac tą wyszukiwarką, wpisuję "primosten" i wyskakują tematy które w ogóle nie zawierają tego wyrazu.
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 15.01.2009 15:40

kinomaniak jesteś The Best :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2009 15:45

Kinomaniak napisał(a):Nie za bardzo umiem się posługiwac tą wyszukiwarką, wpisuję "primosten" i wyskakują tematy które w ogóle nie zawierają tego wyrazu.

1) Primosten 2006 r. - relacja Meeg
2) Primosten 2007 r. - relacja Meeg
3) Primosten 2007 r. - relacja Marsylii
to było na zasadzie wędki dla Ciebie - reszty nie chce mi sie szukać :wink:

I mam zadanie jak moi poprzednicy - na tym forum są informacje, które Cię interesują (nawet o Starigrad-Paklenicy, o którą pytałeś, są przynajmniej 3 foto-elacje) ale......szukajcie a znajdziecie bo, serio, nie ma sensu pisać w kółko macieju o czymś, co już napisano.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 15.01.2009 18:48

A może Sindbad , albo Retman z Opola . Wiem , że mają oferty do Chorwacji , Retman widziałam na ich stronie , ma nawet oferty do Primosten , ale może coś innego też da się wybrać .
Z Retmanem byłam kiedyś , był to jednak pobyt w hotelu , więc na temat innych ofert nie wypowiem się .
Pozdrawiam - Ewa
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone