Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 20:45

Majeczka dlaczego nie czytasz teamtu do końca zanim się wypowiesz?
Wyraźnie pisałem że z adriatic.hr nie mam dofinansowania bo to zagraniczne biuro, więc odpada.


ines
"http://www.adriatyk.com.pl/858,Chorwacja,Dalmacja,Kvarner.html"
Wiem oglądałem... Ogladałem wszystkie oferty z popularnych biur podrózy- przestudiowane Europol, Skarpa, Adriatyk, Neckermann etc.
Ines kilka lat temu to nie wiem czy główna ulica z restauracjami w Novi Vinodolski wyglądała tak jak teraz, bo wyglada na to że wszstko tam zostało odrestaurowane... Nowe puzle, oświetlenie takie specjalne lampy na stalowych konstrukcjach, robi wrażenie... Mi miasteczko bardzo się podobało, polecam jako miejsce wakacyjne na północny Chorwacji...
Korcula odpada dodatkowo bo to wyspa, nie chce tracić czasu i nerwów na płyniecie promem. Dokładnie - nie chce jechać aż tak daleko na 7 dni. Primosten - najdalej gdzie moge pojechać. Mówiłem że na KRK chciałbym pojechać do miejscowości Baska - ale nie z zadnego biura oferty z apartamentami, jest tylko 1 drogi hotel w 1 katalogu. Tak jak juz pisalem, pomózcie chcociaz wybrać miedzy tymi miejscowosciami miedzy ktorymi się waham... napisalem o tym w pierwszy poscie^
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 14.01.2009 21:02

Płynięcie promem nie wymaga nerwów...dla mnie to bardzo przyjemna sprawa :)
Na wyspy, które podałam są albo krótkie rejsy promem(Brac) , albo mosty(Krk, Pag)..
Nikt tu za Ciebie miejsca nie wybierze, podałam ci linki do stron, które mogą Ci pomóc w wyborze miejsca..Np.dużo tam info o Primosten...musisz chyba też sam wykazać się weną ...
Jeśli ty sobie nie potrafisz pomóc, to my też chyba nie zdołamy.

ps.Novi V. to dla mnie jedno z gorszych miejsc w Cro..jednak o gustach się nie dyskutuje.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 14.01.2009 21:41

Kinomaniak napisał(a):No niestety, laikiem w sprawie wypoczynku na Chorwacji nie jestem, bo sporo juz tam zwiedzilem i byle co mnie nie zachwyca...

Dziwię się, że prosisz o pomoc skoro nie jesteś laikiem. Na pewno sobie poradzisz. Na tym zacnym forum znajdziesz wspaniałe relacje z urlopów w Chorwacji pisane przez stałych bywalców i znawców Chorwacji. Trzeba tylko chcieć poczytać. Ja tak zrobiłem. Bardzo pomogły mi dyskusje zacnych Cromaniaków na forum oraz opisy miejsc, w wyborze miejsca w zeszłym roku. W tym roku też już mam zarezerwowany apartament.
Potrzeba tylko trochę czasu i cierpliwości w szukaniu, powodzenia.
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 21:42

Płyniecie promem wymaga czasu a to mija się z celem. Nie chcę jechać na wyspę tylko na ląd, dodatkowo opłata za prom. Takie relacje nic mi nie mówią, mógłbym się zastanowić gdybym jechal na "ślepo" tak jak ty jechalas bo tak wynika z relacji.
Już wybralem sam bo widze ze tu raczej nikt mi nie pomoże i nie podopowie jak to wyglada w starigrad-paklenica. Chyba pojadę jednak do Primosten do kwater prywatnych z biura podrózy:)

Ps. O gustach się jak najbardziej dyskutuje. ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2009 22:00

Droga Ines

Choć starasz się pomóc koledze jak możesz, a on tego nie akceptuje to po co tracić czas i nerwy, już po pierwszym poście widać, że nie wiadomo czego chce - Primosten czy Baśka na Krku - i tu jest pięknie i tu. Drogi kinomaniaku - prosta rada weź dofinansowanie i jedź gdzie chcesz po co ludziom gitarę zawracasz skoro to co piszą ci nie odpowiada.
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 22:14

Myslalem ze trafię na kogos kto byl w Primosten lub w Starigrad-paklenica i powie i gdzie bardziej warto sie wybrac poda mi + i - tych miejscowosci. Hmmm myslalem ze od tego jest to forum, a bardzo dziwi mnie fakt ze pomogli mi na innym forum (FILMOWYM!) na którym szybko napisalem ten temat (szczerze to nie liczylem tam na jakąkolwiek pomoc) a okazało się ze trafilem na goscia który wyłożył mi wszystko jak na tacy oto link: http://www.filmweb.pl/topic/1059307/WAK ... ejsca.html
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 14.01.2009 22:39

Kinomaniak napisał(a):Myslalem ze trafię na kogos kto byl w Primosten lub w Starigrad-paklenica i powie i gdzie bardziej warto sie wybrac poda mi + i - tych miejscowosci. Hmmm myslalem ze od tego jest to forum, a bardzo dziwi mnie fakt ze pomogli mi na innym forum (FILMOWYM!) na którym szybko napisalem ten temat (szczerze to nie liczylem tam na jakąkolwiek pomoc) a okazało się ze trafilem na goscia który wyłożył mi wszystko jak na tacy oto link: http://www.filmweb.pl/topic/1059307/WAK ... ejsca.html


Zabawny jesteś. Chcesz się opierać na wrażeniach innej osoby :?: 8O ... przecież gorzej już nie można myśleć. Ktoś napisze .."klapa" a dla Ciebie może być najwspanialsze ( i adwrotno).
Ten "znawca ekranu" dobrze napisał. Słowa i opis wyważony, wiarygodny. Jednak to tylko wstęp, reszta tzn. sam pobyt i wrażenia zależą od wielu, wielu czynników i Ciebie samego. Przecież o tym wiesz ... więc po co pytasz :?:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.01.2009 22:46

Kinomaniak napisał(a):http://www.blizejslonca.pl/propozycja-podrozy.appartements_baska-chorwacja-dalmacja.27050818.html znalazlem takie apartamenty ale teraz nie mam pojecia czy ta strona to jest biuro podrózy czy taki portal jak adriatic.hr - z adriatic.hr nie mamy dofiansowania! Pomózcie, napiszcie cos...


To portal - nie organizator wyjazdów. Co to za dofinansowanie, jeśli nie może być normalna faktura za kwaterę? Bo nie qmam?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.01.2009 22:56

Plumek napisał(a): Co to za dofinansowanie, jeśli nie może być normalna faktura za kwaterę? Bo nie qmam?


Ja też nie qmam z tym dofinansowaniem, ale może to ci pomoże :twisted:
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 23:12

Zakład wykonuje część przelewu na konto organizatora (biura podróży). Bylem w zeszlym roku z Adriatic.hr i niestety dofinansowania nie dostałem.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.01.2009 23:41

Kinomaniak napisał(a):Zakład wykonuje część przelewu na konto organizatora (biura podróży). Bylem w zeszlym roku z Adriatic.hr i niestety dofinansowania nie dostałem.


Ale znasz powód, dla którego odmówiono Ci dofinansowania? Może zakłąd pracy ma jakieś swoje wewnętrzne przepis socjalne?

Jaka to róznica, czy przelew zrobi na organizatora czy na pośrednika? Faktura jest faktura, a obyt jest pobyt :o
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.01.2009 23:41

Kinomaniak napisał(a):Zakład wykonuje część przelewu na konto organizatora (biura podróży). Bylem w zeszlym roku z Adriatic.hr i niestety dofinansowania nie dostałem.


A nie ma u Ciebie w zakładzie czegoś takiego jak "wczasy pod gruszą" :?:
:roll:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.01.2009 23:43

woka napisał(a):Zabawny jesteś. Chcesz się opierać na wrażeniach innej osoby :?:


Nie zabawny. Tylko masakrycznie leniwy :) Po co wpisać słowo primosten w wyszukiwarkę? ;)
Kinomaniak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 14.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinomaniak » 14.01.2009 23:47

Plumek mój zakład pracy nie robi interesów z zagranicznymi "portalami" choćby i z tego względu ze na adriatic.hr wpłaty trzeba dokonać w euro, a nie w pln.

jorgus111, nie ma czegos takiego i nawet nie wiem co to jest...

Plimek czytalem juz inne opinie o primosten - chcialem sie tylko upewnić.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.01.2009 23:58

Kinomaniak napisał(a):jorgus111, nie ma czegos takiego i nawet nie wiem co to jest...


Nie wiesz co to są :?: :?: :?: wczasy pod gruszą :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DYLEMAT!! POMÓŻCIE! Proszę o pomoc stałch bywalców w Cro. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone