Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom dla 7-8 osób - Dalmacja - może ktoś coś polecić?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Doosia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doosia » 10.05.2012 12:08

Cromaniak66 proszę o informację na temat Dużego apartamentu (6+2).
W tym roku wybieramy się w dwie rodziny 2+1 i 2+2, czy damy radę w tym apartamencie wytrzymać razem?;)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.

PS. Pytanie mam jeszcze jakie tam plaże są?
gosik461
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik461 » 21.01.2013 11:27

Cromaniak66, cudne te apartamenty. Właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiegos apartamentu, interesowalby mnie ten mniejszy, dla 4 osob.

Bede niezmiernie wdzięczna za namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Aha, a jaka jest plaża w okolicy, mam małe dziecko, wiec szukam łagodnego zejścia do wody. Czy przy apartamencie jest może ogród?
velvet
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) velvet » 22.06.2015 21:33

Cześć Cromaniak66,
Czy mogę dostać namiary na te apartamenty ze zdjęć?
Z góry dziękuję.
velvet
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) velvet » 22.06.2015 21:35

Oczywiście nie wpisałam adresu e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (poproszę o namiary na apartamenty)
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 20.02.2016 19:10

Witam
Proszę o namiary na "sprawdzony" apartament dla 7 osób (4 dorosłe, 3 dzieci) - rejon Makarska i dalej lub Peljesac i Brac. My bylismy w Pakostane - Drage mogę polecić fajny dom dla 2, 3 rodzin.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dom dla 7-8 osób - Dalmacja - może ktoś coś polecić? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone