Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dom dla 7-8 osób - Dalmacja - może ktoś coś polecić?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Doosia
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doosia » 10.05.2012 13:08

Cromaniak66 proszę o informację na temat Dużego apartamentu (6+2).
W tym roku wybieramy się w dwie rodziny 2+1 i 2+2, czy damy radę w tym apartamencie wytrzymać razem?;)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.

PS. Pytanie mam jeszcze jakie tam plaże są?
gosik461
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik461 » 21.01.2013 12:27

Cromaniak66, cudne te apartamenty. Właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiegos apartamentu, interesowalby mnie ten mniejszy, dla 4 osob.

Bede niezmiernie wdzięczna za namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Aha, a jaka jest plaża w okolicy, mam małe dziecko, wiec szukam łagodnego zejścia do wody. Czy przy apartamencie jest może ogród?
velvet
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) velvet » 22.06.2015 22:33

Cześć Cromaniak66,
Czy mogę dostać namiary na te apartamenty ze zdjęć?
Z góry dziękuję.
velvet
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) velvet » 22.06.2015 22:35

Oczywiście nie wpisałam adresu e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (poproszę o namiary na apartamenty)
Melman
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 20.02.2016 20:10

Witam
Proszę o namiary na "sprawdzony" apartament dla 7 osób (4 dorosłe, 3 dzieci) - rejon Makarska i dalej lub Peljesac i Brac. My bylismy w Pakostane - Drage mogę polecić fajny dom dla 2, 3 rodzin.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Dom dla 7-8 osób - Dalmacja - może ktoś coś polecić? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019