Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dalmacja z dala od wybrzeża

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 355
Dołączył(a): 19.01.2008
Dalmacja z dala od wybrzeża

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 11.08.2019 12:51

Na początku września jedziemy z małżonką w ciemno i jeszcze nie wiem gdzie się zatrzymamy, mamy jednak pomysł żeby na kilka dni zostać w głębi lądu i zobaczyć Chorwację mniej turystyczną a niewątpliwie ciekawą. Nie interesuje nas miejsce imprezowe, raczej turystyka kulinarna i miejsca ciekawe do zwiedzenia (zabytki, muzea, przyroda). Czy możecie się podzielić swoim doświadczeniem z pobytu w głębi lądu, co jest warte zobaczenia (oprócz Plitvic, tam byliśmy nie raz), gdzie szukać noclegów, czy miejscowi tak jak na wybrzeżu wynajmują apartamenty i pokoje? Doradźcie proszę.
Krzysiek

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Dalmacja z dala od wybrzeża
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019