Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja bez samochodu (z noclegiem w Makarskiej )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2014 22:52

Maś napisał(a):Akurat kosztow tego zarcia to nie znam i nie doliczałem ich.

Druga sprawa: pod pojeciem suche jedznie dla mnie miesci sie wiele rzeczy ale nie mam zamiaru tu jeszcze wyliczac co dokladnie zabralismy...




W takim razie twoje wyliczenia są warte tyle co sreberka świstaka 8)
Maś
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maś » 04.08.2014 22:57

Lednice napisał(a):
Maś napisał(a):Akurat kosztow tego zarcia to nie znam i nie doliczałem ich.

Druga sprawa: pod pojeciem suche jedznie dla mnie miesci sie wiele rzeczy ale nie mam zamiaru tu jeszcze wyliczac co dokladnie zabralismy...




W takim razie twoje wyliczenia są warte tyle co sreberka świstaka 8)


lol.
Moze mama trzyma gdzies paragony, poszukam... :lol:
Pisałem o tym ile ja wydałem ale jak juz to takie istotne dla Ciebie to nie było wiecej niż 100 zl łącznie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2014 23:03

Poddaję się :D

Świstak zeżarł sreberka :D
Maś
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maś » 04.08.2014 23:06

Smacznego dla swistaka ! ;]
pchmielu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pchmielu » 20.08.2014 14:12

witam
lecimy do Splitu na początku września (8osób) potem do Baśka Voda. interesuje mnie jak wygląda dojazd z lotniska, czy są jakieś busy, będę wdzięczny za podpowiedzi.
pozdrawiam
Paweł
Maś
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maś » 20.08.2014 23:58

Siema!

Jest i to dużo :) Po wyjściu z lotniska na prawo jest parking, autobusy, busiki itp. oraz budy z kasami (jak my byliśmy były pozamykane), ale to nie był problem bo przy nich stali kierowcy, którzy od razu wołali i zapraszali do autokarów, nie zdążyłem nawet się odezwać ;]
Wszystko szybko i sprawnie. Kursują tam autobusy prywatnego przewoźnika Pleso prijevoz. Przejazd kosztuje 30 HRK, dla dzieci poniżej 6 roku życia przejazd jest darmowy. Kursy autobusów są dopasowane do przylotów i odlotów samolotów.
W naszym przypadku było tak, że zaprosili nas do busa 10osobowego, schowali walizki i czekaliśmy jeszcze chwilę na ewentualnych chętnych, po chwili był odjazd. Jak mają więcej osób to pakują w autokar. Przejazd oczywiście do Splitu! Na dworzec autobusowy, skąd bez problemu kupicie bilety do Baśki.

Pozdrawiam :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja bez samochodu (z noclegiem w Makarskiej ) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone