Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy ktoś korzystał z portalu online-croatia.pl?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2016 21:33

samer napisał(a): Także nie chciał bym się naciąć już na drugim wyjeździe na Chorwację :)

Drugi wyjazd, tak jak pierwszy będzie do Chorwacji :idea:
samer
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) samer » 05.05.2016 22:14

No tak. A co w tym dziwnego?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2016 22:17

samer napisał(a):No tak. A co w tym dziwnego?

Bo nie na Chorwację - lecz do Chorwacji :idea:
samer
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) samer » 05.05.2016 22:21

AAA... Zrozumiałem literówkę :P Mój błąd, przepraszam :)
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 05.05.2016 23:27

samer napisał(a):A czy zna ktoś jakieś sprawdzone strony internetowe na których bezpiecznie można zarezerwować kwatery? Chodzi mi o okolice Makarskiej. Pozdrawiam


polecam trogir pl sam zarezerwowałem u nich w tym roku apartament ale tylko dlatego że kilku znajomych i rodzina od kilku lat rezerwują tam apartamenty i są zadowoleni to pośrednik ale ponoć solidny zresztą w temacie winiet jest mój ss z rezerwacji
a co do trogir pl chętnie poznam jeszcze inne opinie bo znajomi jak i rodzina zadowoleni a co u Was ktoś rezerwował u nich kwatery?
gosia12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia12345 » 12.09.2016 11:37

Nie zapomniałam napisać :-) portal online-croatia.pl okazał sie pewny. Zdjęcia apartamentu na ich stronie nie były podkolorowane. Na miejscu właścicielce zapłaciliśmy pozostałą kwotę i spędziliśmy wspaniałe wakacje.
Albercik1973
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Albercik1973 » 30.11.2016 23:03

gosia12345 napisał(a):Nie zapomniałam napisać :-) portal online-croatia.pl okazał sie pewny. Zdjęcia apartamentu na ich stronie nie były podkolorowane. Na miejscu właścicielce zapłaciliśmy pozostałą kwotę i spędziliśmy wspaniałe wakacje.

Witam, mam ten sam problem co Pani. Właśnie wysłałem pytanie odnośnie dostępności pokoi na stronie Online Croatia i też szukam opinii na ich temat. Mam tez pytanie - czy nazwy Apartamentów podane na ich stronie są takie same jak u właścicieli czy nazywają się tak żeby nie można było ich znaleźć na innej stronie?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy ktoś korzystał z portalu online-croatia.pl? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone