Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cypr - po obu stronach zielonej linii

Cypr jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Hymn państwa nosi tytuł „Imnos is tin Eleftherian, co oznacza „Hymn do Wolności”. Jest to jednocześnie hymn Grecji. Z tego powodu jest nieakceptowany przez Turków zamieszkujących wyspę. Znajdują się tu trzy obiekty, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Należą do nich zabytki archeologiczne w regionie Pafos, zdobione kościoły regionu Trodos oraz stanowisko neolityczne Chirokitia. Charakterystycznym dla Cypru gatunkiem fauny jest muflon, który znajduje się tu pod ścisłą ochroną.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 10.11.2017 00:59

elfik99 napisał(a):Jakbym się nie odzywała, to tak jakbym podglądała w tajemnicy. Jakbym się tego wstydziła. To by było nieprzyzwoite..... :roll: :roll: :roll:

Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem, ale przyznaję - coś w tym jest...

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.11.2017 01:45

To dość przewrotne , żeby nie powiedzieć inaczej :wink: ale muszę w takim razie przeprosić za moją nieprzyzwoitość , przepraszam :|


Pozdrawiam
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 11.11.2017 16:25

piotrf napisał(a):To dość przewrotne , żeby nie powiedzieć inaczej :wink: ale muszę w takim razie przeprosić za moją nieprzyzwoitość , przepraszam :|

Rozgrzeszenie udzielone...

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 13.11.2017 15:54

piotrf napisał(a):To dość przewrotne , żeby nie powiedzieć inaczej :wink: ale muszę w takim razie przeprosić za moją nieprzyzwoitość , przepraszam :|


Pozdrawiam
Piotr

Jak nie podglądactwo, to co??? :?:

Jeżeli coś oglądam raz po raz ale się do tego nie chcę przyznać???...... :roll: :roll: :roll:

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.11.2017 19:54

elfik99 napisał(a):Jak nie podglądactwo, to co??? :?:

Jeżeli coś oglądam raz po raz ale się do tego nie chcę przyznać???...... :roll: :roll: :roll:

Mam swoją teorię, ale zachowam ją dla siebie.

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 14.11.2017 23:03

Franz napisał(a):
elfik99 napisał(a):Jakbym się nie odzywała, to tak jakbym podglądała w tajemnicy. Jakbym się tego wstydziła. To by było nieprzyzwoite..... :roll: :roll: :roll:

Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem, ale przyznaję - coś w tym jest...

Pozdrawiam,
Wojtek

Kobieca intuicja. ;)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.11.2017 01:12

elfik99 napisał(a):Jak nie podglądactwo, to co??? :?:


Niektórzy nazywają to śledzeniem relacji :)

elfik99 napisał(a):Jeżeli coś oglądam raz po raz ale się do tego nie chcę przyznać???...... :roll: :roll: :roll:


Do głowy by mi nie przyszło wypierać się obecności w tych relacjach :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.11.2017 02:13

piotrf napisał(a):Do głowy by mi nie przyszło wypierać się obecności w tych relacjach :oczko_usmiech:

Kiedyś raz za czas ktoś się w jednym wątku przyznawał, że śledzi wszystkie lub większość prowadzonych przeze mnie tematów, czasami pojawiały się teksty w rodzaju: "Nieustająco pięknie, ale jak często mogę to mówić" - i po jakimś czasie zgodnie z powyższym komentarze praktycznie ustały.

Przyjmuję to, że skoro ktoś nic mądrego powiedzieć nie potrafi, to tylko ogląda, a zatem spokojnie zamieszczam mniej lub bardziej regularnie kolejne odcinki poszczególnych relacji...

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 15.11.2017 16:37

piotrf napisał(a):
elfik99 napisał(a):Jak nie podglądactwo, to co??? :?:


Niektórzy nazywają to śledzeniem relacji :)

elfik99 napisał(a):Jeżeli coś oglądam raz po raz ale się do tego nie chcę przyznać???...... :roll: :roll: :roll:


Do głowy by mi nie przyszło wypierać się obecności w tych relacjach :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr

Śledzenie relacji!!! To mówimy o tym samym..... 8) 8) 8)

To jest ta różnica między zapytaniem kogoś, co u niego, a zaglądaniem przez okno, żeby dowiedzieć się tego samemu...... :roll: :roll: :roll:

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.11.2017 18:33

elfik99 napisał(a):To jest ta różnica między zapytaniem kogoś, co u niego, a zaglądaniem przez okno, żeby dowiedzieć się tego samemu...... :roll: :roll: :roll:

W zasadzie nie mogę się powstrzymać przed zaglądnięciem w okna zabudowań, mijanych w trakcie zwiedzania jakiegoś miejsca...

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 19.11.2017 20:08

Ech te Twoje teorie, Elfik... ;)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.11.2017 21:05

korbaczik napisał(a):Ech te Twoje teorie, Elfik... ;)



Myślę że jest to niezły powód do polemiki . . . :mrgreen:


Pozdrawiam
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.11.2017 22:41

piotrf napisał(a):
korbaczik napisał(a):Ech te Twoje teorie, Elfik... ;)

Myślę że jest to niezły powód do polemiki . . . :mrgreen:

Póki wszystko pozostaje na poziomie dyskusji, bez inwektyw, jest OK...

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 20.11.2017 14:51

Franz napisał(a):
elfik99 napisał(a):To jest ta różnica między zapytaniem kogoś, co u niego, a zaglądaniem przez okno, żeby dowiedzieć się tego samemu...... :roll: :roll: :roll:

W zasadzie nie mogę się powstrzymać przed zaglądnięciem w okna zabudowań, mijanych w trakcie zwiedzania jakiegoś miejsca...

Pozdrawiam,
Wojtek

Ale przecież to jest coś zupełnie innego, zajrzeć i iść dalej albo przychodzić stale i z ukradka zaglądać!!!....... :roll: :roll: :roll:

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 20.11.2017 19:57

elfik99 napisał(a):Ale przecież to jest coś zupełnie innego, zajrzeć i iść dalej albo przychodzić stale i z ukradka zaglądać!!!....... :roll: :roll: :roll:

Z tym zdaniem muszę się zgodzić.

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cypr - Kýpros



cron
Cypr - po obu stronach zielonej linii - strona 63
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone