Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hortus
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 18.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) hortus » 02.07.2008 17:26

Jak wrócisz to zaglądnij na forum i opisz czy warto tam jechać.Miłego wypoczynku. :D
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 02.07.2008 19:48

Wprawdzie temat jest o Ciovo, ale z racji tego że to tylko rzut beretem do Trogiru, przesyłam mapkę co warto zobaczyć w Trogirze.

Obrazek
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 02.07.2008 19:49

poszło dwa razy
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 03.07.2008 10:08

a_broszka napisał(a):
Dorothea1 napisał(a):
madzia.bcn napisał(a):już przesłałam tobie zdjęcia

Mam kwaterę w Willi Sea,czy w tych okolicach też jest brudno itp. :!: :!:



To może będziemy sąsiadami, bo ja będę w Willi Sea od 2 sierpnia :)

Niestety ja będę tam dopiero od 1 wrzesnia. Czy mogłabyś po powrocie skontaktować się ze mną?dora6800@wp.pl z pewnością będę mieć kilka pytań odnośnie tej kwatery.Życzę udanych wakacji.
Mariusz2000
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz2000 » 19.07.2008 17:11

Witam również jak jest możliwość to proszę o przesłanie zdjęć na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczny Pozdrawiam Jadę do Slatiny początek sierpnia.
rochyl
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.12.2007
trogir ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) rochyl » 14.08.2008 17:15

Witam bardzo serdecznie. Wybieram się w tym roku pod koniec sierpnia do Chorwacji, a konkretnie Trogir ul. Kralia Tomislava 109, do apartamentu który mieści się przy głównej ulicy ( dołączona fotka) I tutaj mam pytanie do forumowiczów którzy byli w tej okolicy, czy wieczorem a szczególnie nocą jest duży ruch na tej drodze, jedziemy z dziećmi i boję się że może być głośno. Pozdrawiam wszystkich, czekam na odpowiedź.[img][img]http://images24.fotosik.pl/266/028cf39177bbabb4.jpg[/img][/img]
kincior
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 07.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kincior » 17.08.2008 06:44

jadrankika napisał(a):
slawek66 napisał(a):
Krystof napisał(a):
Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo?


nic :twisted:


potwierdzam :(


Zgadzam się 8)


Niestety, to prawda.
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 18.08.2008 20:01

Hmmm, chyba jestem bardzo mało wymagający skoro przy takiej krytyce Ciovo uważam, że jest to świetne miejsce. Jeśli ktoś szuka zabytków architektury to pewnie długo będzie szukał i nie znajdzie. Jeśli ktoś szuka pieknej przyrody, lubi odnajdywać ciekawe miejsca do pływania i nurkowania, jeśli chce mieć świetną bazę wypadową do obejrzenia zabytków Trogiru, Splitu, Szybenika...to jest właśnie to miejsce! Jeśli dodać do tego przesympatycznych i uczynnych miejscowych Chorwatów to... juz dzisiaj zaczynam myśleć o wakacjach 2009 właśnie na Ciovo!
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 19.08.2008 08:08

kincior napisał(a):
jadrankika napisał(a):
slawek66 napisał(a):
Krystof napisał(a):
Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo?


nic :twisted:


potwierdzam :(


Zgadzam się 8)


Niestety, to prawda.

Nie zgodzę się z szacownym Oborniczaninem ;) Jeśli ktoś się przykleił do miejsca w Okrugu Grn to i owszem, może narzekać. Ale to też świetna baza wypadowa do Trogiru (co naturalne), Splitu i do PN Krka. A widoki oraz dzikie zatoczki po zachodniej stronie wyspy zachęcają do wyprawy.

[img][img]http://c8.wrzuta.pl/wm19036/7bd6d19b00163a3948aa62e1/CRO.jpg[/img][/img]
kincior
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 07.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kincior » 19.08.2008 11:50

walt - nie tylko ze mną się nie zgadzasz. Wystarczy przeczytać wszystkie wypowiedzi. A miejsce, w którym zrobiłeś zdjęcie jest rzeczywiście chyba najładniejszym zdjęciem na Ciovo, pobiegałem sobie tam nawet.

Oczywiście nie robiłbym dramatu. Mimo, iż Ciovo mnie nie zachwyciło - wypocząłem. Dla mnie ważna była fajna kwatera z widoczkiem na morze (ap. Culic), gdzie wieczorem mogłem sobie spokojnie popijać Karlovacko przed chatą i zapomnieć o wszystkim. W Polsce nie byłoby takiej możliwości.
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 19.08.2008 12:51

Ja byłem na Ciovo w tym roku pierwszy raz i naprawdę byłem zadowolony

widok na Ciovo z góry
Obrazek

Plaża w Okrug Gornij

Obrazek

Obrazek

Plaża przy konobie Duga

Obrazek
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 15.09.2008 12:35

Miało być Ciovio i nie wyszło, w ostatniej chwili właśiciel apartamentu odmówił zakwaterowanie. Jak ja się cieszę, że tak wyszło!!! Zamiast Ciovio pojechaliśmy do Breli. Teraz jestem bardzo zadowolona z takiej zamiany. Podczas pobytu w Breli byłam bardzo ciekawa jak wygląda Slatine i wyspa Civio na którą mieliśmy jechać więc udaliśmy się na wycieczkę aby zobaczyć co ewentualnie straciliśmy ale straconym to okazał się dzień w którym pojechaliśmy zwiedzić Ciovio.
Dla mnie żadnych ciekawych krajobrazów, plaże bardzo wąskie przy samej ulicy, brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci (chociażby najmniejszej hustaweczki) już nie wspomnę o tym słynnym moście nawet po lody musiałabym iść kilometrami pewnie bez żadnego wielkiego wyboru. Generalnie nie polecam tego rejonu, w każdym razie ja na pewno tam się nie wybiorę. Zresztą mam taką zasadę, że co wakacje trzeba zwiedzić inne rejony. Pozdrawiam.
jarek737
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek737 » 15.01.2009 14:16

Czy mógłbym prosić o kilka zdjęć z Okrugu Gornjiego na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Będę wdzieczny.
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 15.01.2009 14:52

Wysłane...
diana
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) diana » 04.02.2009 17:27

Hej jadę w tym roku do ciovo, jakie opinie? ;)
Ostatnio edytowano 24.05.2009 13:37 przez diana, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone