Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzia.bcn
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 16.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia.bcn » 10.06.2008 18:56

a ja dalej będę bronić Ciovo. i dalej nie zgadzam się w sprawie tych śmieci. nie wiem gdzie ty mieszkałaś Renatalato że chodziłaś wyrzucać śmieci po innych ulicach?! a poza tym zdecydowana większość apartamentów jest z dala od tej stoczni a dookoła niej nikt i tak przecież się nie kąpie. i nie jest prawdą że woda jest mało przejrzysta.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 10.06.2008 19:32

madzia.bcn napisał(a):już przesłałam tobie zdjęcia

Dziękuję za fotki i czekam na następne.Jestem tylko przerażona niektórymi opiniami o Ciovo.Jadę tam pierwszy raz i zastanawiam się czy to był dobry pomysł.Mam kwaterę w Willi Sea,czy w tych okolicach też jest brudno itp. :!: :!:
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 10.06.2008 21:07

Nie martw się, w tej okolicy masz wyspę od strony morza, więc jak może być brudno?
Ile osób tyle opinii, pojedziesz sama i zobaczysz.
Warto pojechać i zobaczyć. Pozdrawiam.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 10.06.2008 21:10

Masz rację,jak pojadę sama ocenię.Mimo to dziękuję za pocieszającą wiadomość.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 10.06.2008 22:33

I ja również stanę w obronie Ciovo...wszak zabytków brak na tej wyspie ale pobliski Trogir kusi ślicznymi, urokliwymi uliczkami oraz wieloma zabytkami.
Na Ciovo zaś znajdziecie (szczególnie na jej krańcach) piękne ciche i nietknięte ludzką ręką plażyczki i zatoczki.
A śmieci na ulicach walają się wszędzie niestety, nie tylko na Ciovo. Służby porządkowe nie dają sobie rady z ich nawałem zarówno w Makarskiej i całej riwierze, jak i w Sukosanie, Murterze, Breli...wszędzie.
Trochę obiektywizmu proszę.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 10.06.2008 22:34

I ja również stanę w obronie Ciovo...wszak zabytków brak na tej wyspie ale pobliski Trogir kusi ślicznymi, urokliwymi uliczkami oraz wieloma zabytkami.
Na Ciovo zaś znajdziecie (szczególnie na jej krańcach) piękne ciche i nietknięte ludzką ręką plażyczki i zatoczki.
A śmieci na ulicach walają się wszędzie niestety, nie tylko na Ciovo. Służby porządkowe nie dają sobie rady z ich nawałem zarówno w Makarskiej i całej riwierze, jak i w Sukosanie, Murterze, Breli...wszędzie.
Trochę obiektywizmu proszę.
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 11.06.2008 08:10

hortus napisał(a):Cześć, jadę we wrześniu do Gornij Okrug, może ktoś ma wspomnienia z tamtych stron i wspomoże radą przy naszej pierwszej wyprawie. :D


Z Ciovo to najmilej wspominam plażę... na końcu wyspy znajduje sie przepięna dzika plaża, gdzie można ukryc się przed wszystkimi, i w spokoju wypocząć. Pisałem o tym tutaj forum/viewtopic.php?t=16288&highlight=

A cywilizację znajdziesz za mostem, czyli w Trogirze :)

Pozdrawiam serdecznie
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 11.06.2008 11:35

Obrazek[/URL]
zatoka Mavarstica
Obrazek[/URL]
plaża Mavarstica
Obrazek[/URL]
plaża Mavarstica
[/img]
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 11.06.2008 11:47

Nie straszcie mnie tak z tym Ciovo bo ja tam jadę w lipcu pierwszy raz ( to jest moj pierwszy wyjazd do Chorwacji)

renatalato - fajne zdjecia

A może macie jakieś zdjęcia jak wygląda miasteczko Okrug Gornij i i ta największa plaża zwana Copacabana?

pozdrawiam
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 11.06.2008 12:17

Mam zdjęcia dużej plaży, w wolnej chwili wkleję,chyba że chcesz na maila. Ogólnie jestem zadowolona, ale plażowałam raczej na dużej plaży i zwiedzałam Trogir oraz Split-polecam.
Mieszkaliśmy w apartamencie u VIKTORA NASIC
Ul. Kneza Trpimira 13– Okrug Gornji


Pozdrav
Renata
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 11.06.2008 12:29

renatalato napisał(a):Mam zdjęcia dużej plaży, w wolnej chwili wkleję,chyba że chcesz na maila. Ogólnie jestem zadowolona, ale plażowałam raczej na dużej plaży i zwiedzałam Trogir oraz Split-polecam.
Mieszkaliśmy w apartamencie u VIKTORA NASIC
Ul. Kneza Trpimira 13– Okrug Gornji


Pozdrav
Renata



może być na maila, jak można
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 11.06.2008 12:55

Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.06.2008 12:59

nie wiem gdzie ty mieszkałaś Renatalato że chodziłaś wyrzucać śmieci po innych ulicach?!


O! przypomniałaś mi! ja też biegałem ze śmieciami 300 metrów do "miejskiego" śmietnika!
z tego domku:http://www.apartmani-maslina.com/

pozdrov, K. :wink:
jadrankika
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jadrankika » 11.06.2008 21:26

slawek66 napisał(a):
Krystof napisał(a):
Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo?


nic :twisted:


potwierdzam :(


Zgadzam się 8)
jakrzy
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakrzy » 12.06.2008 15:15

Nie polecam plaży w centrum ciovo, sztucznie wysypany piasek, same budy i pełno śmieci, pod woda roznierz.
Polecam ta plażę co @fota, tez tam jeździliśmy, nawiasem mówiąc przed zjazdem na ta plaże jak sie odbije w prawo i pod górkę, można dojechać do starego klasztoru (trzeba kawałek na nogach dojść). Klasztor widać od strony morza na skarpie.To miejsce jest piękne i dzikie, poniżej schodki zrobione przez mnichów aby zejść do morza, polecam to miejsce.
Kolejna fajna plaza ktora odkrylismy jest mala spokojna plaza z czysta woda, obok konoby dugiej, na przeciw jest wysepka, mozna doplynac wplaw.

Ale prawda jest taka ze zalezy co kto lubi, jednemu bedzie pasowala plaza w centrum bo jak zamowi pifko, to dostanie gratis lezak, i tak caly dzien moze przelezec i drinkowac w rytmie muzyki wydobywajacej sie z bud, a inny woli czytsa wode i spokoj, decyzja nalezy do was.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co warto zobaczyć na wyspie Ciovo? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone