Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo, Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majavictor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.01.2010
Ciovo, Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) majavictor » 31.01.2010 23:11

Witam
Szukamy kwater w terminie 25-06-2010 do 10-07-2010 na wyspie Ciovo. W podróż wybierają się 4 dorosłe osoby i 3 dzieci w wieku lat 3. Możemy mieć jeden wspólny apartament:)
Z góry dziękuję za namiary
Pozdrawiam
Mw
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 23:17

majavictor napisał(a):Z góry dziękuję za namiary


namiary
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 03.02.2010 01:02

majavictor napisał(a):Witam
Szukamy kwater w terminie 25-06-2010 do 10-07-2010 na wyspie Ciovo. W podróż wybierają się 4 dorosłe osoby i 3 dzieci w wieku lat 3. Możemy mieć jeden wspólny apartament:)
Z góry dziękuję za namiary
Pozdrawiam
Mw

Zapraszam:))
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
fifi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) fifi » 28.07.2013 10:35

Nie polecam apartamentów Laura - Čiovo Slatine Zvonimirova obala 103 ( Państwa Tigandžin). Ja byłam w lipcu w Apartamentach Laura , pobyt zarezerwowałam już w kwietniu (płacąc oczywiście zaliczkę), kiedy dojechaliśmy na miejsce okazało się że kwatera , która miała mieć 45m kw ma może 20, na wyposażeniu dla 4 osób jedna malutka szafka na ubrania (rozlatująca się ), wszystko poza lodówką bardzo stare. W pomieszczeniu unosił się nieprzyjemny zapach wilgoci. wszystko cudnie wyglądało tylko na zdjęciach w internecie. Po chwili namysłu postanowiliśmy zrezygnować z zakwaterowania w tym miejscu -właścicielka nie przyjmowała informacji o rozbieżnościach pomiędzy rzeczywistością a ofertą w internecie, nie zwróciła nam zaliczki. Zdecydowanie odradzam ten apartament, jeśli ktoś chciałby zaryzykować to nie polecam przesyłania zaliczki .
JOZEFW
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.12.2013
Ciovo- Slatine 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JOZEFW » 25.05.2015 00:15

Czołem CROmaniacy!

Kolejny raz planuję wyjazd do Cro, lecz niestety w tym roku nie mogłem wcześniej nic rezerwować, a teraz już ciężko, więc proszę o pomoc......
Poszukuję od dobrych paru dni apartamentu dla 2 osób konkretnie w miejscowości Slatine z terminem od 03.08 do 10.08 , ewentualnie od 08.08 do 14.08.Może ktoś posiada namiary na jakieś sprawdzone kwatery?
Pozdrawiam :papa:
Mój adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 10.06.2015 19:46

Witam,

podłączę się pod temat. Ja również poszukuję apartamentu dla 2 osób na Ciovo ( slatine ) termin 25.07-04.08.2015, wybieramy się z żoną ale jak patrze na ogłoszenia na internecie to pośredników dużo i ceny wysokie ciężko coś wybrać, jak by ktoś miał namiary na kwatery prywatne to poproszę o info tu lub na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Boya
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boya » 15.06.2015 15:21

A ja bym prosiła o jakieś namiary na tanią kwaterkę w Okrug Gornij, jeśli macie coś takiego proszę o namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dziękuję z góry za pomoc !
sato0
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sato0 » 22.06.2015 12:51

Poszukujemy 2+1 (dziecko 1,5 roku) apartamentów w okolicach Slatine w dniach 08.08.2015 do 22.08.215.
Wszelkie oferty również z innymi spokojnymi miejscowościami rozważymy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone