Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzania..

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.01.2018 11:20

Jeśli spacery w Vodicach to tylko w dzień,wieczorem w sezonie taki ścisk że przecisnąć się ciężko.
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 11:44

piekara114 napisał(a):Sam dojazd do Splitu czy Trogiru to nie problem. Większy to korki już w mieście i problem z zaparkowaniem i na to można sporo czasu stracić.

Właśnie to czytałam. Dlatego mam problem z wyborem miejsca ;/
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 11:45

Z napisał(a):Jeśli spacery w Vodicach to tylko w dzień,wieczorem w sezonie taki ścisk że przecisnąć się ciężko.

Jedziemy końcem czerwca, początkiem lipca.
Calapula
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 22.01.2018 11:53

Z napisał(a):Plaże w Splicie i Trogirze sobie odpuść-straszna lipa a Vodice to dziki tłum na plażach i w mieście.Split warto zwiedzić,będąc w Petrcane masz fajną opcję na zabawę(tylko 150km.)Ja chyba się w tym roku skuszę na to https://www.google.pl/search?q=bihac+ra ... 17&bih=707

Brałem udział w podobnej zabawie na Cetinie. Jeden z uczestników wylądował pod pontonem i ze strachu nie potrafił się spod niego wydostać ale jakoś w końcu udało mu się. Szary na twarzy był jeszcze przez 2 godziny i niewiele mówił. Ja wyciągałem z kipieli małą dziewczynkę którą wyrzuciło jak z procy na szczęście jakoś uczepiła się sznurka wokół pontonu. W tym samym momencie sternik też wyleciał w odmęty i przez chwilę zdani byliśmy tylko na siebie. Zabawy było że hej. A wybraliśmy opcję łagodniejszą bo dzieci i kobiety.
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 12:17

A co myślicie na 5 nocy zatrzymać się w Vodice a na 3 noce na Pagu???
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.01.2018 14:09

Vodice przypominają mi nasz Sopot, mnóstwo ludzi i wszechobecny hałas,kiepska plaża, jak chcecie wypocząć to nie Vodice.
cronaturki
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 22.01.2018 14:20

W tym roku to Vodice będą naszą bazą wypadową do wycieczek po okolicy.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.01.2018 14:41

Dlaczego właśnie Vodice?
Jak już musicie mieć ścisk i tłok :mrgreen: to wybrałabym Primošten.

Wyjazd macie tak krótki, że nie wiem, czy jest sens go rozdzielać na pół. Jeśli już, to pół na samej wyspie Pag - na relaks, a drugie pół jeśli ma się coś więcej dziać, to Primošten, ostatecznie Rogožnica - stąd też niedaleko do Trogiru, Splitu, Szybenika, nawet Krka. A jeśli już Vodice, to lepiej obok mniejszy Tribunj, ostatecznie Srima.

No ale jak tam chcecie.
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 17:56

Mikromir napisał(a):Dlaczego właśnie Vodice?
Jak już musicie mieć ścisk i tłok :mrgreen: to wybrałabym Primošten.

Wyjazd macie tak krótki, że nie wiem, czy jest sens go rozdzielać na pół. Jeśli już, to pół na samej wyspie Pag - na relaks, a drugie pół jeśli ma się coś więcej dziać, to Primošten, ostatecznie Rogožnica - stąd też niedaleko do Trogiru, Splitu, Szybenika, nawet Krka. A jeśli już Vodice, to lepiej obok mniejszy Tribunj, ostatecznie Srima.

No ale jak tam chcecie.

Apartament mamy na spokojnej ulicy. A ma to być baza wypadowa tylko wiec i tak będziemy dojeżdżać w ciekawe miejsca :)
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzani

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.01.2018 18:08

NataliaSze napisał(a):Bardzo proszę o ocenę planu i ewentualne wskazówki :)

Myślę, że jeden watek na ocenę planu wystarczy ...
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 23.01.2018 08:57

cronaturki napisał(a):W tym roku to Vodice będą naszą bazą wypadową do wycieczek po okolicy.

U nas też 5 nocy Vodice i chcemy pozwiedzać. :) A Później przenosimy się na Wyspę Pag na 4 dni i poplażować :)
boboo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 23.01.2018 09:28

NataliaSze napisał(a):(...) Nin dwa razy ze względu na piaszczystą plażę :) W pierwszy dzień nie będzie nam się chciało nigdzie chodzić:)

Tak to mniej/więcej wygląda (od 4:45):
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 23.01.2018 09:39

boboo napisał(a):
NataliaSze napisał(a):(...) Nin dwa razy ze względu na piaszczystą plażę :) W pierwszy dzień nie będzie nam się chciało nigdzie chodzić:)

Tak to mniej/więcej wygląda (od 4:45):

Spodziewałam się :) Oglądałam zdjęcia z tej plaży. Ale dla dzieci jak coś to starczy.... Trochę zmieniam plany dotyczące miejsca :) Ale raz tam zawitamy... :) Dzięki za filmik :)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.01.2018 09:31

Błagam Was. Split i Trogir to nie jakaś Sahara +50`C w cieniu.
Na luzaku w jeden dzień do ogarnięcia i jeszcze na wieczorne organy i pozdrowienia dla słońca w Zadarze się zdąży.
Plan luźny jak majtki po schudnięciu. Dodałbym Szybenik, a w drogę rozłożył na 2 dni z wizytą w plitvickich jeziorach.
NataliaSze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 24.01.2018 12:00

kaeres napisał(a):Błagam Was. Split i Trogir to nie jakaś Sahara +50`C w cieniu.
Na luzaku w jeden dzień do ogarnięcia i jeszcze na wieczorne organy i pozdrowienia dla słońca w Zadarze się zdąży.
Plan luźny jak majtki po schudnięciu. Dodałbym Szybenik, a w drogę rozłożył na 2 dni z wizytą w plitvickich jeziorach.

Podzieliliśmy plan na dwie części. 6 dni Vodice jako baza wypadowa po okolicy i 4 dni na wyspie Pag.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzania.. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019