Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzania..

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.01.2018 12:20

Jeśli spacery w Vodicach to tylko w dzień,wieczorem w sezonie taki ścisk że przecisnąć się ciężko.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 12:44

piekara114 napisał(a):Sam dojazd do Splitu czy Trogiru to nie problem. Większy to korki już w mieście i problem z zaparkowaniem i na to można sporo czasu stracić.


Właśnie to czytałam. Dlatego mam problem z wyborem miejsca ;/
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 12:45

Z napisał(a):Jeśli spacery w Vodicach to tylko w dzień,wieczorem w sezonie taki ścisk że przecisnąć się ciężko.


Jedziemy końcem czerwca, początkiem lipca.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 22.01.2018 12:53

Z napisał(a):Plaże w Splicie i Trogirze sobie odpuść-straszna lipa a Vodice to dziki tłum na plażach i w mieście.Split warto zwiedzić,będąc w Petrcane masz fajną opcję na zabawę(tylko 150km.)Ja chyba się w tym roku skuszę na to https://www.google.pl/search?q=bihac+ra ... 17&bih=707

Brałem udział w podobnej zabawie na Cetinie. Jeden z uczestników wylądował pod pontonem i ze strachu nie potrafił się spod niego wydostać ale jakoś w końcu udało mu się. Szary na twarzy był jeszcze przez 2 godziny i niewiele mówił. Ja wyciągałem z kipieli małą dziewczynkę którą wyrzuciło jak z procy na szczęście jakoś uczepiła się sznurka wokół pontonu. W tym samym momencie sternik też wyleciał w odmęty i przez chwilę zdani byliśmy tylko na siebie. Zabawy było że hej. A wybraliśmy opcję łagodniejszą bo dzieci i kobiety.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 13:17

A co myślicie na 5 nocy zatrzymać się w Vodice a na 3 noce na Pagu???
Użytkownik usunięty
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.01.2018 15:09

Vodice przypominają mi nasz Sopot, mnóstwo ludzi i wszechobecny hałas,kiepska plaża, jak chcecie wypocząć to nie Vodice.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 22.01.2018 15:20

W tym roku to Vodice będą naszą bazą wypadową do wycieczek po okolicy.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.01.2018 15:41

Dlaczego właśnie Vodice?
Jak już musicie mieć ścisk i tłok :mrgreen: to wybrałabym Primošten.

Wyjazd macie tak krótki, że nie wiem, czy jest sens go rozdzielać na pół. Jeśli już, to pół na samej wyspie Pag - na relaks, a drugie pół jeśli ma się coś więcej dziać, to Primošten, ostatecznie Rogožnica - stąd też niedaleko do Trogiru, Splitu, Szybenika, nawet Krka. A jeśli już Vodice, to lepiej obok mniejszy Tribunj, ostatecznie Srima.

No ale jak tam chcecie.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 22.01.2018 18:56

Mikromir napisał(a):Dlaczego właśnie Vodice?
Jak już musicie mieć ścisk i tłok :mrgreen: to wybrałabym Primošten.

Wyjazd macie tak krótki, że nie wiem, czy jest sens go rozdzielać na pół. Jeśli już, to pół na samej wyspie Pag - na relaks, a drugie pół jeśli ma się coś więcej dziać, to Primošten, ostatecznie Rogožnica - stąd też niedaleko do Trogiru, Splitu, Szybenika, nawet Krka. A jeśli już Vodice, to lepiej obok mniejszy Tribunj, ostatecznie Srima.

No ale jak tam chcecie.


Apartament mamy na spokojnej ulicy. A ma to być baza wypadowa tylko wiec i tak będziemy dojeżdżać w ciekawe miejsca :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzani

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.01.2018 19:08

NataliaSze napisał(a):Bardzo proszę o ocenę planu i ewentualne wskazówki :)

Myślę, że jeden watek na ocenę planu wystarczy ...
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Petrcane czy Vodice jako baza wypadowa???

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 23.01.2018 09:57

cronaturki napisał(a):W tym roku to Vodice będą naszą bazą wypadową do wycieczek po okolicy.


U nas też 5 nocy Vodice i chcemy pozwiedzać. :) A Później przenosimy się na Wyspę Pag na 4 dni i poplażować :)
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzani

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 23.01.2018 10:28

NataliaSze napisał(a):(...) Nin dwa razy ze względu na piaszczystą plażę :) W pierwszy dzień nie będzie nam się chciało nigdzie chodzić:)

Tak to mniej/więcej wygląda (od 4:45):
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzani

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 23.01.2018 10:39

boboo napisał(a):
NataliaSze napisał(a):(...) Nin dwa razy ze względu na piaszczystą plażę :) W pierwszy dzień nie będzie nam się chciało nigdzie chodzić:)

Tak to mniej/więcej wygląda (od 4:45):


Spodziewałam się :) Oglądałam zdjęcia z tej plaży. Ale dla dzieci jak coś to starczy.... Trochę zmieniam plany dotyczące miejsca :) Ale raz tam zawitamy... :) Dzięki za filmik :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzani

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.01.2018 10:31

Błagam Was. Split i Trogir to nie jakaś Sahara +50`C w cieniu.
Na luzaku w jeden dzień do ogarnięcia i jeszcze na wieczorne organy i pozdrowienia dla słońca w Zadarze się zdąży.
Plan luźny jak majtki po schudnięciu. Dodałbym Szybenik, a w drogę rozłożył na 2 dni z wizytą w plitvickich jeziorach.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzani

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 24.01.2018 13:00

kaeres napisał(a):Błagam Was. Split i Trogir to nie jakaś Sahara +50`C w cieniu.
Na luzaku w jeden dzień do ogarnięcia i jeszcze na wieczorne organy i pozdrowienia dla słońca w Zadarze się zdąży.
Plan luźny jak majtki po schudnięciu. Dodałbym Szybenik, a w drogę rozłożył na 2 dni z wizytą w plitvickich jeziorach.


Podzieliliśmy plan na dwie części. 6 dni Vodice jako baza wypadowa po okolicy i 4 dni na wyspie Pag.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Chorwacja pierwszy raz :) Prośba o ocenę planu zwiedzania.. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone