Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camp Bijela Uvala

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ralf
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ralf » 25.07.2011 14:18

Seavolv napisał(a):
Dominika29 napisał(a):Hejka mam pytanie do osób które już odwiedziły ten kemping.
1) Ile was wyszedł pobyt , (ile dni )
2) jakie są ceny na kempingu ( Jeżeli chodzi o restauracje, bary - w porównaniu z pobliskimi miejscowościami)
3) Są jakieś ciekawe miejsca w pobliżu, gdzie wybieraliście się wieczorem na lampkę wina, jakąś zabawę ?
4) Jak to wygląda wieczorami, kemping jest zamykany ?? tzn czy będzie problem wrócić np o 2-3 nad ranem? ( jak wygląda cisza nocna )
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi

odp1:) Co do cen to zależy ile osób, czy parcela itd. najlepiej sprawdzić w cenniku :D
odp2:) Jeśli chodzi o ceny w knajpach to nie są jakieś wygórowane przynajmniej tak mi się wydaje, jakiś dokładnych porównań nie mam ale zarówna na campingu jak i na "mieście" ceny podobne.
odp3:) No chyba miasteczko Poreć w którym na pewno coś się znajdzie, żeby posiedzieć przy winku :D ewentualnie przy plaży jest dosyć ciekawa knajpka często są tam jakieś występy dla dzieci i dorosłych, (niektóre płatne)
odp4:) Na camping nie wiedzie się samochodem chyba po godzinie 22:00-6:00 ale wchodzić i wychodzić można bez problemu przez 24h

A sprawdzają tak szczegółowo ilość osób w namiocie czy idzie coś pocyganić o jedną dwie osoby:)
Temcza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 01.08.2011 20:56

Nie cygań,Wielki Brat na skuterze jest wszędzie a z drugiej strony ..... :oops:
Seavolv
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.08.2011 21:26

Co do cen to radzę się zorientować przed zakwaterowaniem, bo są trochę inne niż te na stronie www, tłumaczą się tym że na stronie są ceny orientacyjne a przed wjazdem powinieneś się zapoznać z ich cennikiem.
Ogólnie z roku na rok kemping coraz droższy ale cały czas jeden z moich ulubionych jak znajdę chwilę wrzucę kilka fotek bo właśnie z niego wróciłem (po raz kolejny :D).
Clis
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clis » 06.04.2012 17:58

Temcza napisał(a):My zamienislismy Vestar na Bijela Uvala, domki vacansolei:-) 12-26.06
.....wlasnie ze wzgledu na dzieci.Pozdrowionka.....Iro:-)

Witam, w jakiej odległości domki są od plaży ? i jeżeli można jakieś info o pobycie z Vacans na Bijela adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , pozdrówki
Seavolv
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 15.04.2012 20:12

To zależy gdzie będą de domki, ostatnio chyba były zaraz przy recepcji, co do odległości to ciężko powiedzieć bo ten kemping jest na zasadzie cyplu i nie ogranicza się tylko do jednej plaży. Ale tak 5-10min spacerkiem
edajta
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 19.01.2016 11:29

CZy ktoś był w ubiegłym roku? Jak ceny? Czy ktoś ma stronę bezpośrednio campingu żeby zarezerwować parcele? Zaczynamy się zastanawiać nad tym właśnie kempingiem ( rodzina 2+2 dzieci 2 lata i 6 )
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2016 13:36

edajta
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 19.01.2016 14:23

Janusz dziękuję bardzo, już przeglądam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2016 14:41

Basem jest, cień też :wink:
Rezerwacja dotyczy tylko parcel numerowanych - koszt 26 euro.
Jeśli jedziecie w np. w czerwcu - rezerwacja raczej zbędna, chyba, że zależy Wam na jakimś szczególnym numerze parceli :oczko_usmiech:
Seavolv
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 23.06.2016 11:07

Mój ulubiony Kemping byłem na nim swego czasu 4 razy, bardzo fajny i przyjemny kamp z przyzwoitymi cenami, dwa baseny, plac zabaw, kilka restauracji. Swego czasu nawet nie brałem tam parceli bo mieli Free zone przy basenie :D
rafallipton
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafallipton » 14.12.2016 13:07

Witam. Chcemy w przyszłym roku wybrać się na ten camping. Orientuje się ktos może w której jego części zanajdują się domki z Homair-a??
robkar22
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 16.02.2018 18:32

W tym roku na początku lipca jedziemy na ww. camping. Wszystko na jego temat przeczytałam i proszę o pomoc osoby, które tam były: czy są tam tzw. camping place nie parcelowane? Pojawia się to w 1 czy 2 postach a na stronie nie ma takiej informacji. Jest tzw. camping free zone - tylko nie wiem czy to dla nich oznacza strefę bez namiotów, czy strefę nienumerowanych miejsc :) Nie chcę robić rezerwacji i mam nadzieję na znalezienie miejsca a nie zależy nam na miejscu numerowanym. Dziękuję za pomoc!
rafallipton
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafallipton » 18.02.2018 18:24

Witam. Byliśmy w Bijela Uvala w zeszlym roku. Z tego co się orientowałem to jest tam strefa (albo nawet kilka) nie parcelowana i bylo tam rozstawionych sporo namiotów.
Slavko1974
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 19.02.2018 09:46

rafallipton napisał(a):Witam. Byliśmy w Bijela Uvala w zeszlym roku. Z tego co się orientowałem to jest tam strefa (albo nawet kilka) nie parcelowana i bylo tam rozstawionych sporo namiotów.

A jak wygląda sprawa rozrywki dla dzieci na Bijela Uvala? Ze zdjęć na oficjalnych stronach niewiele widać. Chodzi mi przede wszystkim o place zabaw.
Może ma ktoś porównanie do Park Umag?
robkar22
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 19.02.2018 17:03

Bardzo dziękuję, dziś otrzymałam maila,że jest właśnie taka strefa. Rafallipton a jak sklepy i konoby w okolicy? Czy rano można wyskoczyć po pieczywo a wieczorem coś zjeść czy tylko zostaje camping?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

Camp Bijela Uvala - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019