Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Był Hvar i Korcula CO DALEJ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nosekdomin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 06.02.2017 21:02

Witam, jak w tytule. Byliśmy na Hvar i Korčula i gdy się widziało tak piękne zatoczki i plaże ich taka mnogość i urodzaj, to co można zobaczyć po tych wyspach? Jaki kierunek teraz obrać? Co może być jeszcze lepsze? Wysłuchamy bardzo chętnie każdej opinii.
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 06.02.2017 21:08

Pag :)
Temcza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 06.02.2017 21:25

mareda.png
Istria z włoską nutą ;)
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 06.02.2017 21:39

Brač, Pelješac
nosekdomin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 07.02.2017 17:44

Temcza napisał(a):
mareda.png
Istria z włoską nutą ;)

Dzieki za odpowiedz ale chcemy cos lepszego niz tam gdzie dotad bylismy:
13-dni-na-lawendowej-hvar-t47148.html
griscica-kor-ula-2016-wrzesien-t51377.html

Istria raczej nie.

figusek napisał(a):Brač, Pelješac

Znamy fotorelacje z Brač, takie srednie.

jolcix napisał(a):Pag :)

Bylem kiedyś na PAG. Nie obfituje w wielkie bogactwo zatoczek jak niepokonana Korčula. Ale ma swoj niepowtarzalny kosmiczny styl. Kojarze tez calkiem niezly kamping FKK <3

PAG to juz cos

To jakis HIT musi byc!!! :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.02.2017 20:46

Šolta
Vis
nosekdomin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 09.02.2017 04:27

Janusz Bajcer napisał(a):Šolta
Vis

I to jest cos :papa: :hut:
zbadamy ten temat
Magda O.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 09.02.2017 09:32

Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa), po zjechaniu całego wybrzeża Dalmacji znalazłam swoje miejsce, do którego po roku wracam znów: to Pelješac :hearts:
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.02.2017 11:26

nosekdomin napisał(a):Bylem kiedyś na PAG. Nie obfituje w wielkie bogactwo zatoczek jak niepokonana Korčula.

Dokładnie - Korčula jest chyba nie do pobicia w temacie ilości, urody i dostępności urokliwych zatoczek/plaż, jeśli chodzi o wyspy Dalmacji. Na Braču jest ich mniej poza miejscowościami, są one też często niedostępne, jeśli chodzi o dojazd samochodem. Na Visie jest ich w ogóle mniej, z dostępnością też jest różnie. Podobnie wygląda temat Lastova. Mljet odpada w przedbiegach. Najwięcej tego towaru możesz "dostać" chyba, wybrawszy opcję Cres+Lošinje.
nosekdomin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 10.02.2017 11:35

Magda O. napisał(a):Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa), po zjechaniu całego wybrzeża Dalmacji znalazłam swoje miejsce, do którego po roku wracam znów: to Pelješac :hearts:

Droga Pani to polwysep jest nie wyspa :papa: :hut:

Marsallah napisał(a):... Na Braču jest ich mniej poza miejscowościami, są one też często niedostępne, jeśli chodzi o dojazd samochodem. Na Visie jest ich w ogóle mniej, z dostępnością też jest różnie. Podobnie wygląda temat Lastova. Mljet odpada w przedbiegach. Najwięcej tego towaru możesz "dostać" chyba, wybrawszy opcję Cres+Lošinje.

Dojazd samochodem nie jest dla nas az tak wazny, nie boimy sie przygody w dotarciu w rajskie miejsca.

dziekjemy za wszystkie podpowiedzi. Sprawdzamy kazde miejsce
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.02.2017 12:35

nosekdomin napisał(a):
Magda O. napisał(a):Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa):

Drogi nosku.. :wink: Magda pisze o ulubionej wyspie Korčuli. :papa: :hut:
nosekdomin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 11.02.2017 14:19

Janusz Bajcer napisał(a):
nosekdomin napisał(a):
Magda O. napisał(a):Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa):

Drogi nosku.. :wink: Magda pisze o ulubionej wyspie Korčuli. :papa: :hut:

No tak, oddaje honory Pani Magda O chyle czoła przed obliczem

:papa: :hut:
zip20
Globtroter
Co zamiast Hvar, Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) zip20 » 11.11.2017 20:58

Trzy lata temu Zwiedziłem przypadkiem Dubrovnik i osiadłem na korculi na 7 dni - w Lumbardzie :D w tym roku zwidziałem tripajn no i po raz koleny orebić a później wyladowałem na Hvar (jelsa, verbroska, stari grad, hvar, sw nikola) :D
czy jest jeszcze tak pięknie jak tam :) planuje kolejne wczasy i myślę czy wrócić na Korcule- Hvar czy coś nowego. Co polecacie Może wyspa Brać ? albo inne rejony ... :?:
lkemot
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 13.11.2017 13:54

No to jak tak daleko już zajechaliście to może krok dalej... do Grecji. A po drodze Czarnogóra i Macedonia...

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019