Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Buty do wody/pływania - gdzie i jakie kupić?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.07.2014 18:41

JackDaniels;) napisał(a):A ja myślę że buty najlepiej kupić sobie na miejscu :P tak też robię :wink:


A dlaczego na miejscu jak to ta sama chińszczyzna? i można za grosze u nas kupić.
Poprzednio miałam też biedronowe, tylko inne - materiałowe i podeszwa tylko z gumy, kupione na wyprzedaży za 5 zł i rozpadły mi się po 3 latach jak poszłam w nich z Rucicy na Beritnice :D a i jeszcze wróciłam :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.07.2014 18:44

Piksiak napisał(a):Moja żona ma podobne i narzekała, że czuć każdy kamień?


Księżniczka jakaś czy cuś ;) :lol:
yenko87
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.05.2014
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yenko87 » 08.07.2014 12:12

Ja kupiłem w sklepie 4F. Nie mogę wkleić linku więc wpiszcie sobie w google 4f buty do wody. kosztują 49zł
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 08.07.2014 16:08

Dawno temu zainwestowałam w butki do wody dobrej firmy i wytrzymały jeden wyjazd, załatwiły się /same :oops: / na skałkach. Teraz kupuję tanią chińszczyznę nawet jak się rozwalą to nie żal wywalić.
Takie plastikowe jak parę postów wyżej też się u mnie nie sprawdziły. Mimo, że do księżniczki mi daleko :mg: też czułam każdy kamyk i ciężko się zakładały i zdejmowały.
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 08.07.2014 16:11

marco156 napisał(a):Ja kupowałem w Decathlonie. Cena ok. 40 zł, ale myślę,że buty warte swojej ceny. Podeszwa bardzo solidna ;)


Ja kupilem na decathlon.pl i sa przecenione z 34,99 na 9,99 zl. Malo tego przesylka gratis kurierem.
Mirkok
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.01.2014
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirkok » 08.07.2014 16:37

Witam.
Niedawno temu, też kupiłem córce na wyjazd do CRO buty do wody 4F (C4L14-OBDS106).
Ja osobiście uzywam (już kilka sezonów) Rebooków-Loknesock kupionych wówczas za za 99,-zł. Bardzo wytrzymałe.
Byłem w sklepie ponad tydzień temu i widzę, że upływ czasu nie spowodował, że te buciki mogłyby tanieć. Być może obniżka nastąpi po sezonie...
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2014 22:48

Mirkok napisał(a):Witam.
Niedawno temu, też kupiłem córce na wyjazd do CRO buty do wody 4F (C4L14-OBDS106).
Ja osobiście uzywam (już kilka sezonów) Rebooków-Loknesock kupionych wówczas za za 99,-zł. Bardzo wytrzymałe.
Byłem w sklepie ponad tydzień temu i widzę, że upływ czasu nie spowodował, że te buciki mogłyby tanieć. Być może obniżka nastąpi po sezonie...


Sam używam takie :wink: http://allegro.pl/reebok-loknesock-iv-v ... 91887.html Dwa lata temu kupowałem w GoSport za 130 zł. Butki super nawet na co dzień.
Piksiak
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 04.07.2013
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piksiak » 09.07.2014 11:49

gusia-s napisał(a):
Piksiak napisał(a):Moja żona ma podobne i narzekała, że czuć każdy kamień?


Księżniczka jakaś czy cuś ;) :lol:


No tak księżniczka :D . Jak twoja nie jest to kup jej te buty i niech chodzi. Ja tylko radzę a ty zrób co chcesz, po co takie wpisy :(
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 09.07.2014 11:57

Piksiak napisał(a): . Jak twoja nie jest to kup jej te buty i niech chodzi. Ja tylko radzę a ty zrób co chcesz, po co takie wpisy :(


nie denerwuj się, przecież to żarcik był, trochę luzu nie zaszkodzi :wink:
Użytkownik usunięty
jakie buty do wody?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2015 10:29

Chciałbym zapytać doświadczonych podróżników :) jakie buciki do wody polecacie?
Chodzi mi o ochronę przed jeżowcami?
Proszę o polecenie obuwia konkretnej firmy może być na PW.
Tyle tego jest że nie wiem czy się pchać w byle co najtańsze czy kupić może coś droższego a zarazem solidniejszego?
jacek2929
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: jakie buty do wody?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek2929 » 04.05.2015 10:55

PWojtek napisał(a):Tyle tego jest że nie wiem czy się pchać w byle co najtańsze czy kupić może coś droższego a zarazem solidniejszego?


Przez najtańsze (typu biedronka) jeżowce przechodzą jak przez papier. Jedynie gruba podeszwa daje prawie 100% pewności.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.05.2015 11:47

Dziś pojawiły się całkiem przyzwoicie wyglądające buty do wody w Auchan po 18 złotych para.
Natomiast na jeżowce to chyba wodery tylko pomogą jak się nie będzie uważać.
Zawsze można do niego dotknąć nieosłoniętą częścią nogi i żadna podeszwa nie pomoże.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 04.05.2015 11:51

weldon napisał(a):Dziś pojawiły się całkiem przyzwoicie wyglądające buty do wody w Auchan po 18 złotych para.
Natomiast na jeżowce to chyba wodery tylko pomogą jak się nie będzie uważać.
Zawsze można do niego dotknąć nieosłoniętą częścią nogi i żadna podeszwa nie pomoże.


Qrcze idę na sklep zobaczyć co to jest :oczko_usmiech: :mrgreen:
Kirk
Croentuzjasta
Posty: 220
Dołączył(a): 09.04.2015
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kirk » 04.05.2015 11:55

dids to jak obejrzysz to daj znać czy warto:) Możesz się też o fotkę pokusić, napewno by pomogło, nie musiałbym jechać kawał drogi do Auchana :D
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 04.05.2015 11:58

W gazetce z lidla tez sa chyba od 7 kwietnia :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Buty do wody/pływania - gdzie i jakie kupić? - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone