Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Buty do wody/pływania - gdzie i jakie kupić?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 24.07.2012 20:22

Używamy od lat z mężem sandałów popularnych firm sportowych.Ja -Nike santiam, mąż Karrimor coś tam. Wyglądają na tyle dobrze, że można w nich np.skoczyć do miasta na obiad. Nie trzeba więc mieć butów zamiennych. Na skałkach dobrze trzymają stopę. Trwałość- parę dobrych lat, dopóki się nie znudzą :)
Reilla
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reilla » 25.07.2012 11:08

Nas czeka wyjazd za niecałe 2 tygodnie. Sobie kupiłam w Deichmanie, mąż kupił sobie w Biedronce, tylko mamy kłopot ze znalezieniem rozmiaru dla syna (34). Przeszłam od groma sklepów i wszędzie dziecięce kończą się na 32, a potem dopiero od 36 się zaczynają. W ogóle przebrane wszędzie, jakieś ostatnie pary pozostawały. Jedyny sklep, gdzie znalazłam jego rozmiar, to InterSport, ale czytam tu właśnie, że kiepskie? Do tego mają głupie rozmiarówki, bo podwójne. Młody ma 34 od niedawna, 33-34 jak coś byłoby idealne, ale jest 32-33( za ciasne) i 34-35 (ze 2 cm za długie). Kupiłabym na miejscu, ale nie jestem pewna, czy w Podacy dostaniemy, bo to w sumie dziura, a nie chciałabym pierwszego dnia tracić czas na latanie do Gradaca w poszukiwaniu butów. Ryzykować, czy robić wyprawę do Decathlonu? (u nas to prawdziwa wyprawa, bo Decathlon we Wrocławiu jest na peryferiach miasta).
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 25.07.2012 12:18

jedźcie do decathlonu :)
mówie to ja - miłosniczka tego sklepu :) zawsze jest dobra okazja, żeby tam wpaść :) na szczęście w Poznaniu otworzyli drugi - blisko mnie i moge sobie tam jeździć ile dusza zapragnie :)
Reilla
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reilla » 25.07.2012 12:37

ita- a faktycznie tam tak duży wybór i spokojnie dostanę 34?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 25.07.2012 12:39

a tego to nie obiecuję bo nie wiem co jest we Wrocławiu. Moze zajrzyj na stronę, powinno być o dostępności. Choć na moje dostaniesz.
Lolek2
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lolek2 » 25.07.2012 15:14

A ja swoje kupiłem w Lidlu jakieś 2 miesiące temu za 20 zł.
Jadę dopiero 13 sierpnia więc zdam pózniej relację jak się
sprawowały i czy wytrzymały więcej niż 2 dni. :lol:
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 29.07.2012 15:20

widział ktoś w miarę fajne buty do wody dla małego dziecka rozmiar 21? nie chcę kupować jej tych z materiału na wierzchu, bo będą ciężkie, w Decathlonie były fajne plastikowe sandałki, ale za wysokie podbicie :(
aniolhc
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2012
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniolhc » 03.09.2012 14:21

Hello
Dostane papucie na Hvarze w drugiej połowie września czy może być słabo? W Pozku wyczyścili Decathlona z mojego rozmiaru :/ a nie chce wydawać 100zł na buciory na "raz"
Spearo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 231
Dołączył(a): 18.09.2006
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spearo » 03.09.2012 14:27

Ja bym kupił takie Aquashoes z Imersion >> http://www.imersion.eu/index.php?lg=1&country=121&chx=20&fam=15&prod=242
Obrazek
Dobra cena,super jakość i szybka dostawa





========================
http://spearo.republika.pl
Obrazek
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1727
Dołączył(a): 20.05.2012
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 21.09.2012 12:45

Bardzo podobne (wizualnie) buty do wody można kupić w Cro w każdej dziurze i przy każdej plaży po 50 kun (cena wyjściowa, na pewno da się coś stargować). Wybór wzorów, kolorów i pewnie też rozmiarów naprawdę duży. W sklepie w Szibeniku widziałem takie buty po 40 kun - już w lipcu była ich wyprzedaż.

Jak jest z porównaniem jakości - nie wiem, póki co używaliśmy butów kupionych w Polsce. Trwalsze są te plastikowe. Materiałowe po dwóch wyjazdach nie nadają się do dalszego użytku. Może dlatego, że plastikowe są made in Italy, a materiałowe made in China :lol:
Kasia 4love
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 11.11.2012
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia 4love » 11.11.2012 16:32

hejka,

A ja jestem zdania że szkoda miejsca w torbie na takie buty, skoro praktycznie na każdym kroku w Chorwacji można je kupić w tej samej cenie. 40 KUN tylko kosztowały w najdroższym miejscu na promenadzie w Baśka (Krk) latem 2012 Podejrzewam że jak by szukać w po Konzumach to było by jeszcze taniej...

buziaki !
Spearo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 231
Dołączył(a): 18.09.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spearo » 11.11.2012 21:11

maro22 napisał(a):
kotbury napisał(a):Kupiliśmy w Decathlonie kapcie do wody, moje po 5 dniach wyglądały tak:

Obrazek

Następnym razem kupie zwykłe chińskie trampki, wytrzymują 2 tygodnie a smród butaprenu odstrasza wszystkie jeżowce i rekiny ;)

To i tak sporo wytrzymały :lol: Ja też kupiłem w Deathlonie i szlag je trafił po 2 dniach a córki po 3 dniach. Były identyczne jak te z Twojej fotki. Żona miała też z Decathlonu ale inny model i rozleciały się ostatniego dnia. Niestety zgubiłem paragon bo przywiozłem je z urlopu z myślą o reklamacji. SZAJS I NA DODATEK 2 RAZY DROŻSZE NIŻ W CRO. NIE KUPÓJCIE W DECATHLONIE TEGO DZIADOSTWA.


Decathlon skupuje jakąś dziesiątą jakość. Poza tym Seac specjalizuje się w czymś innym niż w butach, robią to chyba przy okazji
Ja mam stąd http://www.imersion.eu/index.php?lg=7&c ... 5&prod=242
Nie do zdarcia i tylko 10 Euro. Dostawa w 2 dni

=====================
http://spearo.republika.pl
Obrazek
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 13.11.2012 16:09

Ja zakupiłem w lidlu czy innej biedronce za coś koło 20zł/szt i są w stanie nie naruszonym po 2-tygodniowym pobycie w CRO, mam nadzieję, że posłużą jeszcze w przyszłorocznych wakacjach.
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 16.11.2012 19:27

Kasia 4love napisał(a):hejka,

buziaki !


Tak patrzę na Twój avatatarek Kasiu i myślę sobie że te buty kupiłaś żeby na nie popatrzeć albo przysiąść na nich na kamienistej plaży.
Pasat
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.12.2012
Re: Gdzie w Polsce buty do wody ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasat » 12.12.2012 00:14

Ahoj!
popieram - trampki/tenisówki czy zwykłe typu adidas- nie tylko tańsze- ale
przede wszystkim więcej wytrzymają.
Kupiłem na promocji w lidlu- 4 dni spływu Pilicą i już starte podeszwy- i gdzie - na piasku i mule...
tamte to tylko wyciąganie pieniędzy od ludzi...
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Buty do wody/pływania - gdzie i jakie kupić? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone