Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartja
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartja » 01.04.2007 19:05

pytania są takie

1. aparatament natalia Apartmani Darko Mrnjavac - był tam ktoś ?

2. stomarica - ile jest do breli ? samochodem, pieszo, czy jest jakaś promenda do centrum ?

3. czy sto schodów z apartamentu do morza to dużo ? będe miał ze sobą czwórkę dzieci w tym dwa maluch 1.5 lat

4. warto tam ?

dzięki
Bartek
beti222
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 01.04.2007 23:11

Witaj ja bylam w Breli na ul Stomarika u Pani Rosy - w Willi Hrvoje.
Do plazy mialam 130 schodow ( liczylam :) )
Do centrum Breli mozna dojsc promenada, dzieci ( te male najlepiej do wozka ) Powiem tak: ze mi sie ta okolica bardzo podoba, jest mniej ( o wiele ) ludzi na plazy niz w centrum Breli , na plazy sa prysznice ,toalety ,knajpki, lody. Naprawde warto. Piekne widoki na gory i morze .

Pozdrav :D
PRIESTPL
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRIESTPL » 02.04.2007 09:06

beti222 a może podeślesz mi namiary na ten apartament w Breli :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Proszę :D
chudziak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) chudziak » 02.04.2007 09:51

Ja też prosiłabym o jakieś bliższe informację .Szukam czegoś dla 4-osobowej rodziny z tym że dzieci duże (17 i 15 lat) i mam już prawdziwy mętlik bo jak już coś zdecyduję to okazuję się że albo miejsce niezbyt fajne albo niestety za drogo. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bartja
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartja » 02.04.2007 13:47

beti222 napisał(a):Witaj ja bylam w Breli na ul Stomarika u Pani Rosy - w Willi Hrvoje.
Do plazy mialam 130 schodow ( liczylam :) )
Do centrum Breli mozna dojsc promenada, dzieci ( te male najlepiej do wozka ) Powiem tak: ze mi sie ta okolica bardzo podoba, jest mniej ( o wiele ) ludzi na plazy niz w centrum Breli , na plazy sa prysznice ,toalety ,knajpki, lody. Naprawde warto. Piekne widoki na gory i morze .

Pozdrav :D

właśnie z nimi romawiam

powiedz mi o tych schodach do morza - czy to jest duży problem/wysiłek - czy dzieci sobie radzą ?

promenada - ile czasu się idzie do centrum ?

warunki w tej willi widać ze zdjęć że bardzo dobre ?

plaża - drobny żwirek ? płytka ?

dzięki za info
beti222
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 03.04.2007 23:33

Piszesz ze z nimi rozmawiasz? jak ja dzwonilam 2 tyg temu to nie bylo wolnych kwater ( ale my chcielismy w 3 rodziny)
Jesli chodzi o schody to bylismy 1 raz jak nasze dziecko mialo
1,8 mies. i jakos dalismy rade :D fakt - czasami maz mial dosc jak musial wniesc dziecko + materac + reczniki :D ale warto .
Do centrum Breli promenada idzie, sie spacerkiem jakies 15,20 min ,po drodza sa knajpki sklepiki .
Jesli chodzi o wille Hrvoje to jak sa miejsca to sie nie zastanawiaj naprawde jest ok .
Plaze to drobny zwirek ,nadaja sie dla dzieci ,ja bylam tam 2 lata temu i mam nadzieje , ze nie ma tam teraz takiego tloku jak w centrum breli .
Pozdrawiam :)
beti222
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 03.04.2007 23:36

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tu sa moje zdjecia z Breli i nie tylko pozdr. 8O
beti222
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 03.04.2007 23:37

cos nie wyszlo wklejam jeszcze raz
Jacunio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 04.04.2007 07:13

beti222 napisał(a):cos nie wyszlo wklejam jeszcze raz

Jak wklejasz jakiś link to wsadź go pomiędzy znaczniki URL:
Kod: Zaznacz cały
[url]http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,22852097.html[/url]

Wówczas wygląda to tak:
i działa znacznie lepiej... :wink:

PozdraV
J.
gumi11111
Turysta
Był ktoś w "Natalii" Brela, Stomarica??

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumi11111 » 30.01.2008 10:18

Witam,
wybieramy się ze znajomymi do Breli. Mamy już prawie zarezerwowane pokoje w 'Natalii' - właściciel Darko Mrnjavac - czy ktoś zna to miejsce i mógłby napisać jak tam jest - chodzi mi o kwatere i czy warto, miło i przyjemnie...;)??
Z góry dziękuję, pozdrawiam.
gumi11111
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumi11111 » 06.02.2008 11:15

Może zdjęcia komuś coś przypomną:
dede
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 08.02.2008 13:10

Witam! Niestety ja tam nie byłem planuje również pojechać do Breli i muszę przyznać, że rzuciłeś ciekawą propozycję, może nie jest to cos super ale warte zainteresowania jak dla mnie. Pozdrawiam!
gumi11111
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumi11111 » 08.02.2008 13:22

No my już mamy zarezerwowane...zaliczka zapłacona. Mamy nadzieję że będzie przyjemnie jeśli chodzi o kwaterę i resztę - super nie jest ale ze zdjęć wygląda dobrze, a że decyzja ostateczna padła na wyjazd z psem więc nie mogliśby narzekać bo Darko nie robił żadnego problemu. A swoją drogą pan Darko musi być bardzo cierpliwym człowiekiem bo zanim ustaliliśmy tą ostateczną wersję jak jedziemy, kiedy dokładnie, w ile osób i że z psem to każda kolejna opcja była przez niego akceptowana, a i z kasą wyszło dobrze:)) Oby na miejscu było też tak miło i zapowiada się super wypoczynek. Pozdrawiam.
Ryszard_K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 08.02.2008 20:45

warto, miło , przyjemnie i SPOKOJNIE
kwatery nie znam, ale zlokalizowałem miejsce
Obrazek
Obrazek
bietka1964
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bietka1964 » 17.03.2008 17:45

Nie chcę zakładać nowego wątku więc tu się podepnę--co sądzicie o tym apartamencie i jego lokalizacji? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Daleko do centrum?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019