Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
swiatelska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.07.2008
natalia

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiatelska » 15.06.2009 15:34

i jak ten apartament?
pytam, bo jade tam w tym roku:)
ola
swiatelska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.07.2008
natalia

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiatelska » 15.06.2009 15:37

WItam
czy ktoś był w wymienianej Natali?
Pytam, bo jade w tym roku
Dzięki
Ola
anetam11
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.03.2010
prośba

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetam11 » 09.03.2010 11:04

beti222 napisał(a):Witaj ja bylam w Breli na ul Stomarika u Pani Rosy - w Willi Hrvoje.
Do plazy mialam 130 schodow ( liczylam :) )
Do centrum Breli mozna dojsc promenada, dzieci ( te male najlepiej do wozka ) Powiem tak: ze mi sie ta okolica bardzo podoba, jest mniej ( o wiele ) ludzi na plazy niz w centrum Breli , na plazy sa prysznice ,toalety ,knajpki, lody. Naprawde warto. Piekne widoki na gory i morze .

Pozdrav :D

właśnie jestem w trakcie rezerwacji willi Hrvoje
Moge prosić o zdjęcia jakie posiadasz z tego pobytu.
te z forum gazety nie mogę otworzyc
anetam11
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.03.2010
Re: prośba

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetam11 » 09.03.2010 11:05

anetam11 napisał(a):
beti222 napisał(a):Witaj ja bylam w Breli na ul Stomarika u Pani Rosy - w Willi Hrvoje.
Do plazy mialam 130 schodow ( liczylam :) )
Do centrum Breli mozna dojsc promenada, dzieci ( te male najlepiej do wozka ) Powiem tak: ze mi sie ta okolica bardzo podoba, jest mniej ( o wiele ) ludzi na plazy niz w centrum Breli , na plazy sa prysznice ,toalety ,knajpki, lody. Naprawde warto. Piekne widoki na gory i morze .

Pozdrav :D

właśnie jestem w trakcie rezerwacji willi Hrvoje
Moge prosić o zdjęcia jakie posiadasz z tego pobytu.
te z forum gazety nie mogę otworzyc


moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
smuzyk1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2014
Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) smuzyk1 » 24.01.2014 18:56

Witam wszystkich - przeszukałem forum i mało konkretnych informacji na temat tego dzie można dobrze i niedrogo zjeść w Breli (okolice Stomaricy, Scitu i Zelici). Mam zamówiony apartament ul. Dunaj 1. Może ktośbył w okolicy i zna miejsca gdzie zjeść rybkę, pizzę itd.
Z góry dziękuję.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2014 20:41

Konoba Krićak na końcu St. Radica do Jadranki (ryby, pizza)
Restoran La Bomba przy promenadzie (ryby, pizza)
Plima Podćrkavlje przy promenadzie (duży wybór; tu zdjęcia zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link)
Mediterannen Podraće (pizza)
jano1976
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.01.2014
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) jano1976 » 25.01.2014 14:45

Czy jakieś polecane dania?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.01.2014 22:24

jano1976 napisał(a):Czy jakieś polecane dania?

raczej standard: cevapcici z burkiem bez nadzienia + ajvar; kalmary krążki grillowane (lignje z żara); coś a la gulasz djuveć, jakoś kojarzy mi się z leczo; plate hrast itp
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 25.01.2014 23:33

Sorki, że offtopuje, ale Smuzyk1, kiedy jedziecie?

Pytam, bo mamy rezerwacje pod tym samym adresem od 21.06 na 2 tygodnie :D

Pozdrawiam
smuzyk1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2014
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) smuzyk1 » 26.01.2014 12:19

Jedziemy na 2 tygodnie od 05.07. będziecie przed nami - to się dobrze składa jak obczaicie co i jak to proszę dajcie znać. Dobrze zjeść miałem na myśli zjeść coś podobnego do naszej kuchni i najlepiej niedrogo (coś na kształt obiadów domowych nad Bałtykiem). Może ktoś wie gdzie zjeść dobre lody, ciastko i wypić kawkę? :?:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 28.01.2014 16:21

W Plimie można zjeść w przyzwoitych cenach i bardzo smacznie. Ale warto przestrzegać godzin otwarcia, bo inaczej nie podadzą jedzenia :)
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 31.01.2014 22:57

Smuzyk1 , liczyłam ,że będziecie pierwsi bądź też wspólnie :D , ale oczywiście jak tylko się zadomowimy to dam znać na priv jak tam apartman itp.... Obserwuj skrzynkę na koniec czerwca :)

Ale warto przestrzegać godzin otwarcia, bo inaczej nie podadzą jedzenia :)


Co to znaczy, że przestrzegać godzin? w sensie że np. nie przychodzić 20min przed zamknięciem?
smuzyk1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2014
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) smuzyk1 » 02.02.2014 16:29

LucynaM - jedziecie pierwszy raz do Cro?
Możesz podać swój meil, mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
jakwaw
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2014
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakwaw » 21.05.2014 08:21

Hej,
My właśnie dostaliśmy potwierdzenie rezerwacji. Też będziemy w tym terminie, tzn. albo przyjedziemy w 05.07, albo 06.07 i zostaniemy tydzień. Przyjeżdżamy we dwie rodziny z dzieciakami 8 l. i 5 l. dziewczynki oraz 6 l. i 2 l. Liczymy na to, że jakąś małą degustację rakiji/winka zorganizujemy. Skąd jedziecie i w jakim składzie?
fammoni
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 06.06.2014
Brela Stomarica jak daleko od cywilizacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fammoni » 09.06.2014 09:16

Dzień dobry wszystkim
Przeczytałam wiele postów na forum i zdecydowalismy się na znalezioną tu na forum kwaterę na ul. Stomarica, o której zresztą jest niewiele opinii i informacji
w związku z tym mam kilka pytan do cro maniaków, którzy znają Brelę :) a szczególnie Stomaricę
1) czy w dzielnicy Stomarica są jakieś knajpki ? czy warto iśc gdzies dalej ale zjeść smaczniej ? z lektury forum wiem, że do centrum jest kawałek....
2) gdzie w pobliżu są bankomaty ?



ponieważ mój wątek został tutaj przeniesiony więc na pierwsze pytanie znalazłam już odpowiedź :)
Ostatnio edytowano 17.04.2015 11:03 przez fammoni, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone