Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brać go!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 29.10.2012 15:59

Fatamorgana napisał(a):Trzeba odstawić zdjęcia jesieni i wrócić do...zdjęć lata! :wink:

... no należałoby 8) ... tym bardziej, że tam śniegiem straszysz ! ;)

Pozdrawiam.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13785
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.10.2012 17:05

Fatamorgana napisał(a):Przy nabrzeżu zaczyna się ....NASZA ULICZKA!!!
Obrazek


OMG
Znam tę uliczkę, Bruder ;)

Ale nie odwazyłem się w nią wjechać inaczej niż na skuterze :)

Mój Brat jest bardzo dzielny!
8O :wink:

Fatamorgana napisał(a):Spoglądam gdzie jest Brazza od Montany. Ano jest. Ale ani żywego ducha tam o tej godzinie.
CDN.


Ale w sensie, że zamknięta była jeszcze?
Wcześniej (na nabrzeżu kawiarenki były od 6 otwarte), Brazza, fakt - mogła być zamknięta jeszcze, bo to raczej "jadłodajnia" była a nie kafejka
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 30.10.2012 09:16

tony montana napisał(a):OMG
Znam tę uliczkę, Bruder ;)

Ale nie odwazyłem się w nią wjechać inaczej niż na skuterze :)

Mój Brat jest bardzo dzielny!
8O :wink:


Ufff!!!
Obawiałem się, że mój brat napisze "szalony"! :lol: :lol: :lol: :wink:
Tak po prawdzie, to myśmy się nie odważyli, lecz myśmy tam ....wpadli- jak śliwka w kompot. :lol:

Słuchajcie, wybaczcie spowolnienie - zacząłem większy remont (chałupy- nie wątku!).
Postaram się wieczorkiem coś dorzucić.

Pozdrav.
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.10.2012 09:26

Fatamorgana napisał(a):Słuchajcie, wybaczcie spowolnienie - zacząłem większy remont (chałupy- nie wątku!).
Postaram się wieczorkiem coś dorzucić.

Wybaczamy !... walcz ! :wink:

... poczekamy. 8)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 30.10.2012 10:09

Fajna ta Postira!
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 31.10.2012 01:13

Czas na to, co było solą w oku owej przeprawy chodnikami Postiry.
Mijam poranną Brazzę i zwiedzam dalej rowerem wybrzeże Postiry. Miasteczko budzi się do życia coraz bardziej. Wychodzą z domów babićki, pojawiają się pierwsi turyści, sklepikarze już handlują a w pekarach ruch na całego.
Tymczasem jeden z turystów jakby w ogóle nie interesował się ani morzem, ani zabytkami ani sklepikami z pamiątkami. Interesowały go ...uliczki- zwłaszcza te najciaśniejsze. 8O :o :!: :?:
Niewątpliwie coś bardzo musiało go zafrasować, że zapomniał o całym świecie i wszystkim tym, czym żyją turyści.
Człowiek ten zamiast kierować się ku wodzie- od wody odjechał ku środkowi miasteczka.
Po czym począł w przedziwny sposób zwiedzać centrum. Oto ze wzrokiem utkwionym w środek uliczki zaczął odtwarzać na rowerze trasę przejazdu sprzed wczorajszego dnia- jak się okazało.
Co pewien czas przystawał i robił zdjęcie. Zdjęcie niczego ciekawego. No bo co jest ciekawego w kawałku zwykłej uliczki lub muru? 8O :lol: :wink:

Na przekór logice i obyczajom turystów facet ten ewidentnie nie interesował się niczym typowym.
Ba, nawet na ludzi nie zwracał większej uwagi!
Interesowały go tylko te strome, wąskie zaułki i uliczki.
Miejscowi poczęli spoglądać na owego dziwnego przybysza zrazu ze zdziwieniem a potem z rosnącym zdumieniem, bo takiego dziwaka chyba jeszcze nie widzieli.
Facet co rusz przystawał na rowerze i robił zdjęcie.
Turyści fotografują kościół- on kawał muru.
Turyści przystawają aby zobaczyć ciekawą fasadę budynku- a ten gapi się na krawężniki...

CDN.
Izka.O.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 21.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izka.O. » 01.11.2012 15:29

Czytam i czekam. ;)
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 01.11.2012 20:54

maslinka napisał(a):
Fatamorgana napisał(a):Mamy pełno borowików! :D :D :D :D I mam zdjęcia...

Powiedz mi, gdzie Ty znalazłeś borowiki :?: 8O My wczoraj byliśmy w okolicy Rybnika - w Rudach i w okolicach Zalewu i żadnego borowika nie znaleźliśmy...

Też oglądaliśmy Felixa, w knajpce przy piwie. Ależ emocje były! Nie spodziewałam się, że mnie to zainteresuje ;)


No popatrz, my też :D :D Fajnie było!
Ostatnio edytowano 01.11.2012 22:51 przez a_nula, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14805
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.11.2012 20:57

a_nula napisał(a):Bo popatrz, my też :D :D Fajnie było!

Bardzo fajnie! :D :D :D Trzeba będzie powtórzyć :D

A co się z Wami dzieje? Zniknęliście ostatnio... z forum ;) A ja czekam na ciąg dalszy Waszej relacji, bo moja się już kończy i będę miała dużo czasu na czytanie.
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 01.11.2012 21:10

maslinka napisał(a):Bardzo fajnie! :D :D :D Trzeba będzie powtórzyć :D

A co się z Wami dzieje? Zniknęliście ostatnio... z forum ;) A ja czekam na ciąg dalszy Waszej relacji, bo moja się już kończy i będę miała dużo czasu na czytanie.


O tak, powtórzmy!

Co do forum, to zauważyłam prawidłowość, że jesienią bardzo rzadko zaglądam na cro.pl. Nie wiem dlaczego tak ;).

Relacja będzie, ostatnio Bartek w pracy miał nawał roboty i nie mógł pisać. Ale może jutro da radę..?
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13785
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.12.2012 20:53

Czy Mój Brat Fatamorgana będzie kontynuował tę relację?
Wiele księżyców upłynęło już od jego ostatniej notki. A tu jeszcze tyle informacji do przekazania (jak mniemam)

8) :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 13.12.2012 18:12

maslinka napisał(a):
a_nula napisał(a):Bo popatrz, my też :D :D Fajnie było!

Bardzo fajnie! :D :D :D Trzeba będzie powtórzyć :D


No, my pewnie będziemy w Waszych rejonach najprędzej w okolicach mazowieckich ferii zimowych, może wtedy da radę? Chyba, że Wam się zdarzy ruszyć w kierunku 52. równoleżnika, to dajcie koniecznie znać :!:

maslinka napisał(a):A co się z Wami dzieje? Zniknęliście ostatnio... z forum ;) A ja czekam na ciąg dalszy Waszej relacji, bo moja się już kończy i będę miała dużo czasu na czytanie.


Nawał roboty, wyjazdy, choroby itp. się nałożyły, ale przede mną dwa ostatnie odcinki relacji...do świąt skończę :smo:

@Fatamorgana: no, ty żeś się jeszcze bardziej zapuścił z relacją niż ja - dawaj dalej :)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.12.2012 18:45

Ja się porządnie wk... na Cro.pl, a właściwie na kogoś, kto zrobił coś, czego absolutnie nie powinien. Obrzydł mi w związku z tym pewien konkurs ale mniejsza o to.
Trwa u mnie kompleksowy remont, który sam wykonuję, także...
Zagadek sobie nie potrafię odmówić jednak.
Do weekendu coś pokontynujemy. :) :wink:

Miło że zajrzeliście.
Pozdrówka.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13785
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.12.2012 21:47

Fatamorgana napisał(a):Do weekendu coś pokontynujemy. :) :wink:

Miło że zajrzeliście.
Pozdrówka.


No to ... trzymam za słowo i czekam :)

:papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 15.12.2012 01:02

Dołączam do czytania :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brać go!!! - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone