Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.06.2010 21:06

hepik napisał(a):Pałeczka przekazana.
Ja przejmowałem od Ines,teraz w ręce Twoje,Moulines a byc moze jeszcze kogoś...na relacje będę czekał z niecierpliwością.
:D


Dziękuję!!!! Za relację za poświęcony czas i sory za moje trucie na boku hehehehhe
Podejrzewam , że nie sprostam w relacji Poprzeczka postawiona bardzo wysoko :D :D . Cieszę się jednak , że dzięki Tobie wybrałam Sutivan:)

Odwaliłeś kawał wielkiej roboty :D Nie ma tygodnia , żebym nie przeglądała Twoich zdjeć:)
no to sobie przeczytam całosć;)po raz 50;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2010 05:56

Muliness napisał(a): nie sprostam w relacji Poprzeczka postawiona bardzo wysoko :D :D . Cieszę się jednak , że dzięki Tobie wybrałam Sutivan:)


Skromność to jest to ,co w kobietach cenię najbardziej.
Jak mówi stare, chorwackie przysłowie-nie chwal dnia przed wschodem słońca.
;)
mark_a34
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mark_a34 » 07.06.2010 20:10

dzięki za relację i inspirację na pobyt mam nadzieję że rzeczywistość na wyspie będzie przynajmniej w połowie tak fajna jak relacja . Pozdrawiam i życzę dalszych wypadów do tego wspaniałego kraju
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 08.06.2010 02:09

hepik napisał(a):Jak mówi stare, chorwackie przysłowie-nie chwal dnia przed wschodem słońca.
;)


Wiesz , że jak coś będzie na Ciebie;)
a na powaznie Obfotografowałeś Brać na tyle dokładnie , że nie mam do czego się doczepić;)
a Wy gdzie z żoneczką jedziecie Vis?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2010 06:34

Vis jest w założeniach planu A.
Ale układanka składa sie z co najmniej z kilku elementów,wiec istnieją również plany B i C. ;)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.06.2010 22:00

mark_a34 napisał(a):dzięki za relację i inspirację na pobyt mam nadzieję że rzeczywistość na wyspie będzie przynajmniej w połowie tak fajna jak relacja . Pozdrawiam i życzę dalszych wypadów do tego wspaniałego kraju


Rzeczywistość już tuż , tuż ... kolego :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 08.06.2010 23:31

hepik napisał(a):Pałeczka przekazana.
Ja przejmowałem od Ines,teraz w ręce Twoje,Moulines a byc moze jeszcze kogoś...na relacje będę czekał z niecierpliwością.
:D


heheh :) Dokładnie wyspa Brac coraz popularniejsza na forum, może wreszcie będzie doceniana, bo jest naprawdę piękna :)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 09.06.2010 07:58

Hepik'u ! ... podróż z Wami, po wyspie Brać ... to prawdziwa przyjemność !

Brać ... odwiedziliśmy w czasie naszego rejsu jachtem ... ale tylko Milna !

Teraz wiemy dużo, dużo więcej !

Takie relacje jak Twoja, Ines, Buber'a ... dobrze tej wyspie służą!

Pozdrawiam ! :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2010 09:01

A dziękuję.
Wcale nie grzecznościowo -Twoja relacja z Istrii,którą zostawiałem na późną starość(Istrię) -spowodowała,że znalazła sie w wyżej wzmiankowanych planach B i C. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2010 11:24

Sorry ale muszę się dźwignąć,bo czasami potrzębuję linku do relacji , szukanie na coraz dalszych stronach uciążliwe a do spisu nie miała zaszczytu dostąpić ;)
Georgia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Georgia » 24.08.2010 11:22

Kolejna relacja z wielkim wdziękiem :)
Miło było zobaczyć stare kąty.
W komentarzu do jednego ze zdjęć chcę tylko napisać, że wyspa jest trudna i męcząca dla rowerzystek. Mówiąc wprost - można pęc z wysiłku 8)
movinia
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 25.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) movinia » 25.08.2010 22:53

Muliness napisał(a):
hepik napisał(a):Pałeczka przekazana.
Ja przejmowałem od Ines,teraz w ręce Twoje,Moulines a byc moze jeszcze kogoś...na relacje będę czekał z niecierpliwością.
:D


Dziękuję!!!! Za relację za poświęcony czas i sory za moje trucie na boku hehehehhe
Podejrzewam , że nie sprostam w relacji Poprzeczka postawiona bardzo wysoko :D :D . Cieszę się jednak , że dzięki Tobie wybrałam Sutivan:)

Odwaliłeś kawał wielkiej roboty :D Nie ma tygodnia , żebym nie przeglądała Twoich zdjeć:)
no to sobie przeczytam całosć;)po raz 50;)


Witam
to moja piwrwsza oficjalna /zalogowana/ wizyta na tym forum, za tydzien bede miala przyjemnosc pobiec w Brackiej sztafecie :)
Hepiku, dziekuje za ta relacje, zaden przewodnik ksiazkowy nie jest w stanie tak obrazowo i poetycko i humorystycznie nakierowac podroznika, jak Twoja relacja :)

Moulines, z Ty juz po urlopie na Brac? Znajde gdzies Twoja relacje?

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2010 13:17

Pani Ola sie przymierza powoli...
Jako że i ja za tydzień ruszam,przeczytamy dopiero po powrocie ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.02.2011 12:30

Obawiam się ,że relacji Mulinnes nie doczekamy,bo zniknęła na amen(t),a szkoda bo była w super ciekawej kwaterze w Sutivanie... a foty potrafiła pstrykać.
Ale gdyby ktoś chciał na Bracz i do Sutivanu -warto odświeżyć ;)
bodzio1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio1 » 15.05.2011 22:32

Witam. Jestem tu po raz pierwszy ale tak zachwyciła mnie relacja Hepika że przeczytałam ją od deski do deski. W tym roku w sierpniu wybieram się z rodzinką i znajomymi na tą cudowną wyspę i mam nadzieję że uda mi się zobaczyć chociaż część tego co nasz "Przewodnik"=Hepik zobaczył i pokazał światu. Pozdrawiam gorąco wszystkich Cromaniaków.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone