Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.03.2010 12:32

By nikt nie musiał całować klamki po Fuxie można sobie zakodować :

Nie lubię poniedziałku ;)


Obrazek

Na malutkim dziedzińcu siedzi grupka tambylców,na grzeczne dobar dan pada równie uprzejma odpowiedź.


Obrazek

Obrazek




Lekka konsternacja ,po pytaniu gdzie można kupić bilety...dopiero po kilku dobrych chwilach rozumiemy,że najpierw należy zobaczyć ,potem zapłacić.

Jeśli tak,ne ma problema,ruszamy do środka...za nami rusza facet znacznej postury,znany juz forumowiczom,z relacji Bubera.
Znaczy bedzie pilnował...ale okazuje się,że nie tylko-pyta pytanie ,w jakim języku ma nas oprowadzać?
Czyli kolejne zdziwienie...jesteśmy pierwszymi turystami,tylko w dwójkę z małżonką...że mu sie chce?
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 13:05

hepik napisał(a):, że mu sie chce?


Pewni się dowiedział , że Buber go rozsławił na całą Polskę i dla Cromaniaków ma specjalne względy:) :lool: :lool: :lool: :lool:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.03.2010 16:36

Buber w słowach:
"Przewodnik, wyglądający jak człowiek ciężkiej pracy, opowiada takim śmiesznym łamanym angielskim o pustelni.
Co chwilę wtrąca żenujący żart "prowadzącego" - np. pokazując na fortepian mówił keyboard, wskazując na stary, chyba patefon ? (ale płyta z takimi dziurkami) - CD, DVD; a liczydło to był komputer itp. .
Robi to jednak z takim wdziękiem, wybuchając śmiechem a la zmaj wawelski (ten od profesora Gąbki), że śmieją się z nim wszyscy. "

...a ja zdjeciem:

Obrazek

rozsławialismy dopiero po sezonie 2009
Wdzięczność i wzgledy bedzie okazywał dopiero tego lata i może w ich ramach przetransportuje Cię na barana do miejsca parkowania(statku czy samochodu)
Potencjał chłop ma ;)
Ostatnio edytowano 06.03.2010 22:38 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.03.2010 22:18

ines napisał(a):
mkm napisał(a):Hepik ,tą relacją rozsławiasz imię ''Grubej'' . Chwała Ci za to :D Jeszcze kilka odcinków i skończy się hegemonia Hvaru na tym forum :D


MKM właśnie, niech się tak stanie :) !


Przyjmij zatem Ines koronę i zostań naszą królową wyspy :D
mark_a34
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mark_a34 » 07.03.2010 10:27

relacja piękna tylko cały czas się zastanawiam długo tam byłeś by to wszystko zwiedzić .Wybieram sie na brac na 12 dni i mam nadzieję zobaczyć chociaż część tego co opisujesz
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 07.03.2010 12:27

hepik napisał(a):Wdzięczność i wzgledy bedzie okazywał dopiero tego lata i może w ich ramach przetransportuje Cię na barana do miejsca parkowania(statku czy samochodu)
Potencjał chłop ma ;)

:D :D :D
Wygląda sympatycznie:) Jak go spotkam to go napewno od Was pozdrowię;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.03.2010 13:03

Cała fotorelacja to pokłosie 12 -13 dni,z których każdy był dniem plażowym a wycieczka dodatkiem.
Wyspa wzdłuż to niespełna 60 km,z porządnymi drogami,w ciągu półtorej godziny maksymalnie ,przejeżdżasz niespiesznie ,ze wschodu na zachód,podziwiając krajobrazy.
Biorąc pod uwagę,że akurat moja małżonka nie jest zagorzałą globtroterką ,wrześniowe dni stosunkowo krótkie-dasz radę zobaczyć jeszcze więcej ;)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.03.2010 19:36

mark_a34 napisał(a):relacja piękna tylko cały czas się zastanawiam długo tam byłeś by to wszystko zwiedzić .Wybieram sie na brac na 12 dni i mam nadzieję zobaczyć chociaż część tego co opisujesz


Zobaczysz,zobaczysz ... już ja się o to postaram :wink:
Pozdrav.
mark_a34
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mark_a34 » 09.03.2010 18:41

no mkm wierze w to tylko za bardzo się nie staraj
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.04.2010 06:55

Kilka obrazków z zewnątrz klasztoru:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.04.2010 07:00

Zbiornik wody pitnej:

Obrazek

Cmentarz:

Obrazek

Obrazek
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 06.04.2010 18:21

Kolejny raz przeniosłam się w czasie,focie super,relacja też :D
matula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 09.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) matula » 11.04.2010 20:57

Świetna relacja!
Ja też należę raczej do rannych ptaszków i mam nadzieję na kilka podobnie ładnych fotek z naszych pierwszych wczasów w cro :)
pozdrawiam
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 12.04.2010 15:32

hepik czekamy na więcej....Brac jak i u Ines przedstawia się super, zresztą sam dzięki niej tam pojechałem i nie żałuję.. w tym roku cel to Peljesac też za jej namową, te fotki z jej ostatniej relacji są cudowne ... ;) :P :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 27.04.2010 06:01

:D :D
Obiecanki cacanki miała być wiosna miała być dalsza część relacji . Wiosna przyszła robale latają listki się zielenią a relacja śpi;)
:D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone