Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje po raz pierwszy, sprzedane.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 17.08.2015 21:16

Przeszło...deszcz. Byłem w Muzeum Archeologi. Nuda.

Ale już słoneczko, myślę że padało tak długo ze wy nie doświadczycie tego.

Ta 7 to nie Ribara tylko coś innego. Polecam.
Załączniki:
bibinje.jpg
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 08.01.2017 17:59

Zapinam pinezkę bo jade w tamta okolicę i potrzebne będą info .
bratmat
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bratmat » 04.07.2017 12:01

Byliśmy w Bibinje 2 dni temu. Z ciekawostek przy Jadrance postawili Spar, otwarcie chyba było kilka dni temu.Jak ktoś chce przyoszczędzić to można kupić w nim gotowe ciepłe mięso i ryby. My byliśmy przejazdem powrotnym z Omis pod namiotami. Spaliśmy w Camp Punta - warunki przyzwoite, ładna betonowa plaża z drabinką do wody + kamyczkowa plaża obok. Plaża betonowa mocno zacieniona z fajnym murkiem do siedzenia. Za namiot + samochód 3 osoby zapłaciliśmy 30 Eur/Dzień. Na kempingu znajduje się zaplecze sanitarne (brak papieru w toaletach) oraz jest darmowe WIFI.Są także przyłącza prądu. Podczas naszego pobytu wifi było uszkodzone gdyż właściciele mieli pożar w swoim budynku.
k.ka
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 16.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 26.07.2017 13:39

Mam pytanko do wszystkich, którzy byli w Bibinje. Czy bliskość lotniska jest uciążliwa? Słychać samoloty i bardzo je widać?
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 26.07.2017 23:35

k.ka napisał(a):Mam pytanko do wszystkich, którzy byli w Bibinje. Czy bliskość lotniska jest uciążliwa? Słychać samoloty i bardzo je widać?

jedyne samoloty jakie widziałem to pożarnicze te żółte a lotnisko jest za Zadarem
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 28.07.2017 12:54

k.ka napisał(a):Mam pytanko do wszystkich, którzy byli w Bibinje. Czy bliskość lotniska jest uciążliwa? Słychać samoloty i bardzo je widać?


Dokładnie, żadnych samolotów rejsowych na plaży nie widziałem, a byłem już drugi rok z rzędu :mrgreen: . Jedyne samoloty, które pojawiają się na akwenie to jednostki gaśnicze, gdy nieopodal wybuchają pożary. Także śmiało jedź i nie martw się :)
k.ka
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 16.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 30.07.2017 12:13

Wiem, że niby za Zadarem, ale np ja ostatnio się przeprowadziłam, mieszkam 40km od Balic i samoloty słychać i widać. Na plaży podczas urlopu wolałabym mieć na niebie tylko słonko :D
Dzięki za odpowiedzi :wink:
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 01.08.2017 15:25

k.ka napisał(a):Wiem, że niby za Zadarem, ale np ja ostatnio się przeprowadziłam, mieszkam 40km od Balic i samoloty słychać i widać. Na plaży podczas urlopu wolałabym mieć na niebie tylko słonko :D
Dzięki za odpowiedzi :wink:


Ja do Balic mam 15km w linii prostej i fakt... dają czasem popalić :mrgreen: Miłego urlopu :)
ktat
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ktat » 09.08.2017 12:07

a jak wygląda sytuacja w Bibinje z pociągami ?
mam propozycję apartamentu, ale dzieli nas 1 dom od torów wzdłuż wybrzeża i trochę mnie to przeraża
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 09.08.2017 12:34

Pociągi jeżdżą rzadko, co nie przeszkadza w wypoczynku. Trochę uwagi przy przechodzeniu przez tory i po kłopocie.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 09.08.2017 12:57

ktat napisał(a):a jak wygląda sytuacja w Bibinje z pociągami ?
mam propozycję apartamentu, ale dzieli nas 1 dom od torów wzdłuż wybrzeża i trochę mnie to przeraża


Ja mieszkałem w apartamentach przy samej plaży, ale w miejscu gdzie od nasypu z torami oddzielała nas jedynie wąska uliczka. Z moich obserwacji pociąg jeździ bardzo rzadko, chyba raz na kilka dni, jeśli jechał w stronę Zadaru, to po kilku godzinach wracał. Przejazdy kolejowe są z dobrą widocznością, także spokojnie :)
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 09.08.2017 17:25

Trochę częściej, chyba 3 x dziennie. I nie jest to pendolino, jedzie wolno, ciężko, czasem zatrąbi:-)
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 11.08.2017 13:16

m-ak napisał(a):Trochę częściej, chyba 3 x dziennie. I nie jest to pendolino, jedzie wolno, ciężko, czasem zatrąbi:-)


W takim razie będąc na plaży szum morza skutecznie tłumił przejazd pociągu :mrgreen: Generalnie widywałem je tylko jak byłem w pobliżu apartamentu :) :hut:
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 10.12.2017 23:28

Witam

Szukam pomysłów na 2018 rok i zastanawiam sie nad Bibinje. Czego szukam ? Plaży dla dzieci łagodne zejście żwirek, i na wieczór spacery po jakimś deptaku i aby były jakies knajpki (konoby) aby móc coś zjeść.
Nigdy nie byem w tych rejonach i nie mam porównania. Podpowie ktos jak tam jest ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2017 23:33

Witam.

Przeczytaj wcześniejsze posty i podobne tematy :idea:

No i grafika google :wink:

https://www.google.pl/search?q=bibinje& ... 80&bih=624
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Bibinje po raz pierwszy, sprzedane. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone