Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bella Italia

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DonDiegoDeLaVega
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) DonDiegoDeLaVega » 04.05.2019 10:48

Dziękuję za pomysły. Opcja z San Bonifacio całkiem kusząca. Podliczyłem koszty i jeśli dobrze liczę (autostrady), to koszt takiej opcji będzie niewiele niższy niż dojazd do Wenecji autem. Zakładając, że zaparkuję w Wenecji tam, gdzie chciałbym. Generalnie uwielbiam podróż pociągiem, ale jeśli i tak nie ucieknę od auta to nie wiem czy dzielić podróż na różne środki lokomocji. Pomyślę. :)
599 napisał(a):w moim mieście jeżdżą takie małe taxówki ,na tylnej szybie
jako slogan reklamowy mają napisane:
TANIEJ TYLKO PIESZO,

tak na serio ,
małe szanse aby było coś taniej od pociągu,


Nie jestem z tych, co na urlopie dwa razy obejrzą każde euro, zanim je wydadzą. :) W końcu urlop jest po to, by pozwolić sobie na różne przyjemności. Po prostu nie lubię przepłacać. Mamy dość bogaty program urlopu, więc chcę skorzystać z najbardziej korzystnej cenowo opcji by jednak ten budżet jakoś w ryzach utrzymać.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???cron
Bella Italia - strona 111
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019