Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka 2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 01.08.2011 15:17

Około 10 - 15 minut góra, z tym że na motorówkę zabierali po trzy grupy więc czas spędzony na motorówce to około dobrych 45 minut. W tym czasie raz unosiliśmy się do góry potem opuszczali nas na dół do wody i zanurzali do pasa i tak kilka razy. Sama jazda motorówką była przyjemnością grała fajna muzyka obsługa bardzo miła było naprawdę wesoło choć parasailng moim zdaniem do sprtów ekstremalnych nie należy ale jak już pisałam warto się przekonać samemu co i jak.
A zapomniałam napisać że to była cena za 100 m. Można było jeszcze na 250 m i 500 m z tym że znacznie drożej więc jak na pierwszy raz zdecydowaliśmy na najniższy i najtańszy wariant, wystarczająco choć nie powiem że chętnie spróbowałabym wyżej bo być może dostarczyło by to większych wrażeń.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 04.08.2011 16:55

Mam pytanko , czy taxi kursuje na plaże Vrżenica i Vela Luka i jaki to koszt , z góry dziękuje .
kaczmar01
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczmar01 » 05.08.2011 12:03

oj nie pomogę Ci.... wiem jedynie że wypożyczenie taxi na godzine to koszt jakies 120-160 kun jak dobrze pamiętam... może ktoś inny wie ??

pozdrawiam
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 05.08.2011 12:29

Bardzo ładne fotki, moja ulubiona 4 z drugiej strony :lol:
kaczmar01
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczmar01 » 07.08.2011 20:28

a dziękuje :D

jeśli ktoś ma jakies foteczki z Baśki z tego roku to śmiało proszę dorzucić :)

pozdrawiam :)
Beabea
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 26.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beabea » 14.08.2011 21:55

Hej
my tez w tym roku wybralismy Baske :D w dodatku pewnie sie gdzies minelismy bo z tego co widze w tym samym terminie bylismy :lol:
Fotki rowniez podobne i mile wspomnienia nam zostaly.
Zwiedzilismy jeszcze Krk,Vrbnik i Malinska oraz blotka w Soline.Jednak z najwieksza przyjemnoscia wracalismy do naszej bazy do Baski.Dla mnie betonowe plaze jak np w Malinskiej-odpadaja,a zwirek czy kamyki wcale nie sa takie zle.Dzieci mialy sporo frajdy w zbieraniu okazow ,wrzucaniu ich do wody itp.
Pozdrawiam
cuciola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 09.09.2011 00:23

Agawa. napisał(a):Mam pytanko , czy taxi kursuje na plaże Vrżenica i Vela Luka i jaki to koszt , z góry dziękuje .

tak taxi boat kursuje, kosztuje 100 kun do Vela Luka i 50 kun do Vrzenicy :wink:
martaksc
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 17.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) martaksc » 28.07.2020 13:47

Witacie,
Jak wygląda obecnie opcja taxi wodnego z Baśka na Velu Luka. Nie korzystałam nigdy z tej formy zabawy- czy po prostu jest rozkład i wsiadasz kiedy chcesz jak do autobusu, czy trzeba się umawiać lub jest jakiś limit na Vela Luka? ( jak na Kasprowym :D)
Ile kosztuje bilet?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Baśka 2011 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone