Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autostrady w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Michal.1234
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 05.08.2006
Autostrady w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michal.1234 » 06.04.2007 14:55

Czy ktoś się orientuje jakie odcinki autostrady udało się Chorwatom oddać do użytku od ubiegłego roku?
Słyszałem że ruszyła lub ma ruszyć autostrada od granicy (MACELIJ) miejsca gdzie kończyła się autostrada z Zagrzebia, a także że można już jechać za Split do Makarskiej. Czy to prawda?
Szukałem tych informacji ale nie zlazłem nic na ten temat.

Przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT Wielkiej Nocy CROMANIACY !
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 06.04.2007 15:27

forum/viewtopic.php?p=176105#176105
Będziesz pisał relację z podróży? ( bo w tym dziale jesteś 8O ) :)

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Autostrady w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone