Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autostrada - wjazd i wyjazd w tym samym punkcie

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 27.08.2014 23:13

Ciekaw jestem czy to co opisałeś nie będzie powodem do jakiejś zmiany, bo pewnie myślą jakim cudem do tego doszło, że ktoś policzony został jak nie za 5km ale za o wiele więcej i nie miał o tym pojęcia.
Przypuszczam, że to sprawka "bandytów" z Zagrzebia, skoro nawet ów facet tak się wyraził. Widocznie coś nie zostało do końca przemyślane i dopracowane co mnie nie dziwi przy tak dużej inwestycji zrealizowanej w tak krótkim (w porównaniu do nas to nawet w ekspresowym!) czasie.

Nie takie niedopracowania bywały w różnych krajach.
U nas się przecież walnęły głupie urzędasy nawet w dowodach osobistych (parents) gdzie przecież prosta sprawa i jak wół widać było że głupi błąd. :lol: :twisted:
Thot
Cromaniak
Posty: 513
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thot » 27.08.2014 23:40

A nie wydaje Wam się, że tak duża opłata podpada pod przepis, że jak ktoś nie ma biletu wjazdowego z innego miejsca, to ustala się opłatę za to najbardziej oddalone, najdroższe miejsce wjazdu domyślnie?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.08.2014 23:49

sanchopan napisał(a):A nie wydaje Wam się, że tak duża opłata podpada pod przepis, że jak ktoś nie ma biletu wjazdowego z innego miejsca, to ustala się opłatę za to najbardziej oddalone, najdroższe miejsce wjazdu domyślnie?

Ja to tak właśnie interpretowałem, zresztą zgodnie z zapisem, który już cytowałem, a który widnieje na pierwszym zdjęciu:
Ako korisnik izlazi na naplatnoj postaji na kojoj je i ušao, plaća najdužu relaciju od mjesta izlaza na tom pravcu autoceste
za odgovarajuću skupinu vozila.
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 29.08.2014 18:24

Chorwaci sie nie popisali.
Wg mnie parking jest w budowie, a skoro jest to powinien być zamknięty na niego wzjad gdy robotnicy idą na fajrant....
lub gdy parking jest otwarty (a był jak widać na filmikach) to zjazd z parkingu w kierunku Dubrownika powinien być zamknięty. (parking obecnie ma obsługiwać kierunek Split).
wiklos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiklos » 29.08.2014 18:54

Parking obsługuje oba kierunki i raczej będzie tak docelowo. Wiadukt nad autostradą nie buduje się "tak sobie". Daj znać jak zakończyła się reklamacja. Generalnie to cenna informacja bo takich pułapek może być więcej.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Autostrada - wjazd i wyjazd w tym samym punkcie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone