Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarem do dalmacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martuśka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2004
Autokarem do dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) martuśka » 17.06.2004 08:52

hej. na wstepie zaznaczam ze nia mam za bardzo czasu ani mozliwosci sprawdzenia interesujacych mnie informacji wiec bardzo prosze o pomoc. jade w lipcu do Chorwacji ale autokary o ktorych wiem dojezdzaja tylko do Opatiji. czy ktos ma pojecie z jaka firma moge dojechac w okolice Zadaru i czy sa tam jakies fajne campy? jesli nie to w jakiej cenie sa polaczenia lokalne. help me!!!! :wink:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 17.06.2004 09:05

Pinior jedzi do wszystkich dużych nadmorskich miast. Ogolnie opinie na temat tego biura są podzielone ale ja byłam w miarę zadowolona!
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 17.06.2004 09:29

Jadę z Globtouristem. Autokar jedzie do Splitu, po drodze zatrzymuje się w Zadarze, ale my wysiadamy przy Plitvickich, a potem kombinujemy dojazd w okolice Splitu (może nawet autostopem). Aha, jedziemy 9 lipca z Katowic. Koszt: 340zł w obydwie strony. Zobacz www.globtourist.com - tam jest rozkład jazdy i ceny. Możesz jechać z Warszawy spod sali kongresowej, ale wtedy zapłacisz 490zł w dwie strony.
martuśka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2004
thank you

Nieprzeczytany postnapisał(a) martuśka » 17.06.2004 10:59

dzieki za pomoc juz zaczelam sie zalamywac
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 17.06.2004 16:54

Daj spokój nie ma czym się załamywać. Do Chorwacji dojedziesz na pewno. Ciesz się latem! Super by było jakbyś jechała z nami.
martuśka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2004
Jade Na Pewno

Nieprzeczytany postnapisał(a) martuśka » 18.06.2004 09:16

dzięki. czy to zaproszenie? wyjeżdżam (chyba na pewno?!?) 16.07.04 z Warszawy albo z Krakowa. nie wiem gdzie mieszkasz ale może uda mi się wysępić twój adres e-mail to się dogadamy co do szczegółów. zapraszam. jestem otwarta na propozycje :D
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 18.06.2004 14:28

email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, mieszkam w Złotoryi, wsiadam w Katowicach, a biwakuję najprawdopodobniej w Lokva Rogoznica (okolice Omisa). Jeszcze 3 tygodnie (czekania), dwa zęby (do wyrwania) jedna wypłata (do przelania), zero trosk (do umartwiania) i jazda nad Adriatyk!

Powrót do Kempingi



cron
Autokarem do dalmacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone