Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokaram w okolice Makarskiej..

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 31.07.2003
Autokaram w okolice Makarskiej..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kurzy » 08.07.2004 15:21

Witam..
Mam maly problem..hce na przelomie sierpnia-wrzesnia wygrac sie grupka 4osobowa + 2 dzieci(3 i 5lat) autokaram do Chorwacji.. Wybralem okolice Makarskiej, Moze baska Voda lub Ciovo.. mam pytanko..
Jak najlepiej dojechac autokarem?? czy sa jakies linie ktore kursuja w te miejsca??
Ze wzgledu na dzieci i dlugosc podruzy raczej wolimy unikac zbednych przesiadek i oczekiwan na polaczenia... Jestesmy z Głogowa(dolnoslaskie) i wyjazd najlepiej z Wroclawia...
Bierzemy pod uwage nawet wyjazd z Katowic czy Czestochowy ale wolimy unikac przesiadek juz w Chorwacji..Prosze o pomoc..No chyba ze polecacie inne ciekawe miejsca na spokojny odpoczynek..( raczej nastawiamy sie na odpoczyne w spokoju niz imprezowanie)..gdzie bezposrednio dojezdza autobus.
pozdrawiam
Ania123
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania123 » 13.07.2004 14:28

Hej! Najlepiej szukaj przejazdów w biurach podróży, wtedy jedziesz bez przesiadek. Ja w ubiegłym roku jechałam z biurem Oskar (chyba przez k a nie c) z Poznania do Makarskiej. Nie musisz wykupować wycieczki, możesz sam przejazd. Przynajmniej tak było w 2003.
marek_k
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 08.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek_k » 13.07.2004 21:53

Z Krakowa jeździ "Skarpa" raz w tygodniu (1-3 autokary). Zwykle do Szybeniku, bo tam organizują wypoczynek w hotelach. Jak mają wolne miejsca w autokarze, to można się zabrać z nimi w obydwie strony. Może to kosztować ok. 300 zł. Ale trzeba sprawdzić, bo nie wiem dokładnie.
bass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) bass » 14.07.2004 10:07

Kurzy bezpośrednio do tych miejscowości bez przesiadek pojedziesz z Piniorem. Tylko poczytaj opinie na forum o tym przewźniku i na spokojnie sam podejmij decyzje. Rok temu w Vodicach spotkałem ludzi z Wrocławia którzy w ofercie super last minut przyjechali do Chorwacji autokarem włącznie z noclegami za grosze.
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 14.07.2004 20:38

jest sporo biur podrózy,które pewnie bedą miały wolne miejsca w autokarach ,wstukaj Chorwacja
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 14.07.2004 21:14

Kurzy napisał(a):Witam..
Mam maly problem..hce na przelomie sierpnia-wrzesnia wygrac sie grupka 4osobowa + 2 dzieci(3 i 5lat) autokaram do Chorwacji.. Wybralem okolice Makarskiej, Moze baska Voda lub Ciovo.. mam pytanko..
Jak najlepiej dojechac autokarem?? czy sa jakies linie ktore kursuja w te miejsca??
Ze wzgledu na dzieci i dlugosc podruzy raczej wolimy unikac zbednych przesiadek i oczekiwan na polaczenia... Jestesmy z Głogowa(dolnoslaskie) i wyjazd najlepiej z Wroclawia...
Bierzemy pod uwage nawet wyjazd z Katowic czy Czestochowy ale wolimy unikac przesiadek juz w Chorwacji..Prosze o pomoc..No chyba ze polecacie inne ciekawe miejsca na spokojny odpoczynek..( raczej nastawiamy sie na odpoczyne w spokoju niz imprezowanie)..gdzie bezposrednio dojezdza autobus.
pozdrawiam


www.wikel.pl

podadza rozklad jazdy ,cene i inne informacje.
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 14.07.2004 21:26

na wyspie skarbów jeszcze kilku innych przewozników równie fajnych jak wikiel
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 14.07.2004 21:55

cezar000 napisał(a):na wyspie skarbów jeszcze kilku innych przewozników równie fajnych jak wikiel



Musisz mnie bardzo kochac :!: :!: gdzie ja to zaraz Ty.Idz moj drogi do psychiatry jesli sie jeszcze nie leczysz.Musiales przy urodzeniu upasc na glowe.
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 14.07.2004 21:59

...
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
autokarem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 21.07.2004 17:48

zobacz też tu www.wikel.pl......
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 21.07.2004 19:11

www.wikel.pl - oj Lastovo,bez kropek pisz
Kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 31.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kurzy » 22.07.2004 00:25

Heheh :))ok chyba nic innego mi nie zostaje;)) ale jede w rejony dubrownika:)) Dzonilem juz do piniora i wydaje sie byc wsio ok:)) A moze jechal ktos juz z nimi do Chorwacji tego lata?? jak opinie??;))
pozdrawiam:)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Autokaram w okolice Makarskiej..
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone