Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002
Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 22.07.2007 08:16

Jak w temacie - szukam opini i komentarzy.
Pozdrawiam.
Marcin

P.S.
Tu jest link dla zainteresowanych - mnie się podoba z tego co zobaczyłem na tej marnej stronce.
http://www.autocamp-boban.com/index.htm
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006
Boban

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 22.07.2007 14:25

Cześć!

Byłem na Bobanie tydzień temu i spędziłem tam 6 dni. Camp jest ogólnie ok
kameralny, dobrze zadrzewiony mila obsługa, sanitariaty czyste i odpowiednia ilość kilka razy dziennie sprzątane, plaża nie duża ale może być. Jak jak byłem to w wodzie niestety była spora ilość jeżowców. Camp jest jak dla mnie nie drogi. Niedaleko do campu Dole gdzie jest sklep, stoiska z owocami idt. Towarzystwo międzynarodowe w tym nie mało naszych rodaków.
pozdrawiam
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 23.07.2007 07:41

witam
A czy jest dostęp do lodówek.
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 23.07.2007 12:27

Nie wiem dokładnie czy jest bo nie korzystałem z lodówek ogólnodostępnych - miałem swoją. W recepcji jest lodówka z której korzystałem grzecznościowo ale tylko po to by zmrozić wkłady. Nie zauważyłem by były ogólnodostępne. Napisz do nich to będziesz mial pewność. A kontakt osobisty czy mailowy jest bardzo dobry. Osobisty nawet lepszy Pani bradzo miła i pomocna.
Polecam.
Costa.TM
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 09.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Costa.TM » 23.07.2007 23:22

Witam.
Spałem kilka nocy na tym kempingu. Moją opinę znajdziesz tu:
http://www.mixzone.vel.pl/index.php?opt ... &Itemid=87
pozdrawiam
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 24.07.2007 13:07

Jadę za dwa tygodnie w te strony. Proszę napiszcie jak dojechać do tego campu. Przyjmijmy, że będę jechał od autostrady A-1 z ostatniego zjazdu w kierunku jardanki. I jeszcze jedno pytanko, którym zjazdem zjechać, bo widzę, że jest nowy odcinek. Ostatnio jak patrzyłem, A-1 kończyła się w Blato, a teraz jest już do Sstanowac.
http://www.hac.hr/?task=aut
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 24.07.2007 13:10

w tej ostatniej kwestii już wiem, Stanowac. I jeszcze jedno, czy do BiH trzeba mieć wizy. Chciałbym zobaczyć wodospady i Mostar
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.05.2010 20:04

Czy ktoś się orientuje czy na campingu Boban jest prąd przy parcelach ?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2010 08:42

maniust napisał(a):Czy ktoś się orientuje czy na campingu Boban jest prąd przy parcelach ?


Zobacz zdjęcie w lewym dolnym rogu
http://www.autocamp-boban.com/uk/kampingmjesta.htm
:)

Z doświadczenia - weź długi przedłużacz.
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 19.05.2010 12:46

I po raz kolejny jadę na Boban od 16.07 do końca miesiąca.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.05.2010 12:56

JacYamaha napisał(a):Zobacz zdjęcie w lewym dolnym rogu

No faktycznie nie zauważyłem na zdjęciu.
Dzięki :wink:
Przedłużacz to wiem , w zeszłym roku miałem 30 m. i brakowało dosłownie kilka 2-3 m. i musiałem sztukować z 2 innych krótkich przedłużaczy które miałem.
W tym roku mam już przygotowany drugi dodatkowo 20 m.

W sumie już zdecydowałem pierwsze uderzenie na camp Boban i jak nam się spodoba na miejscu to tam się rozkładamy od 4 września.
DeJaVu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 26.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeJaVu » 23.05.2010 15:11

Przy wjeżdzie do Bośni musisz mieć paszport i Zieloną Kartę.
Poza tym żadnych wiz itp.
Witek1965 napisał(a):w tej ostatniej kwestii już wiem, Stanowac. I jeszcze jedno, czy do BiH trzeba mieć wizy. Chciałbym zobaczyć wodospady i Mostar
:lol:
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 07.08.2010 12:49

DeJaVu napisał(a):Przy wjeżdzie do Bośni musisz mieć paszport i Zieloną Kartę.
Poza tym żadnych wiz itp.
Witek1965 napisał(a):w tej ostatniej kwestii już wiem, Stanowac. I jeszcze jedno, czy do BiH trzeba mieć wizy. Chciałbym zobaczyć wodospady i Mostar
:lol:


Darek podeślij mi na prv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na moje gg: 464910 twój numer gadu i skypa ? bo chciałem z tobą pogadać.
DeJaVu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 26.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeJaVu » 09.08.2010 05:58

Śle Wam numerki Sms-em.

Darek podeślij mi na prv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na moje gg: 464910 twój numer gadu i skypa ? bo chciałem z tobą pogadać.[/quote]
Barbasia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbasia » 15.01.2013 13:56

Witam wszystkich serdecznie
W tym roku wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji i nasz wybór padł na kemping Boban (zauroczyła nas plaża na fotkach). Jedziemy z trójką dzieci (12 lat i bliźniaki 7 lat). Mamy więc pytanie do osób, które znają ten kemping: czy jest on odpowiedni dla dzieci? tzn. czy jest choćby najmniejszy plac zabaw lub jakiś stół do ping-ponga i czy po kempingu dzieci mogą jeździć na rowerach? Poczyniliśmy wstępną rezerwację i proponują nam parcelę nr 20, podobno w I linii brzegowej. Ktoś kojarzy tę parcelę? Warto ją rezerwować? Interesuje nas pobyt min.2 tyg., więc zależy nam na jak najlepszym miejscu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego kempingu.
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone