Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 15.01.2013 15:05

Witaj Barbasia,
Ja byłam w zeszłym roku na tym campingu - placu zabaw nie zauważyłam, ale dzieci (10 i 6 lat) świetnie dały sobie radę bez niego - zapoznały inne dzieci i grały w piłkę itp. Stół do ping-ponga był na sąsiednim campie- Dole i tam też było sporo miejsca do jazdy na rowerze, na Bobanie z miejscem do jazdy też nie powinno być problemu, ale jest to camp z tarasami więc miejsca jest trochę mniej. Nie wiem jaki nr parceli my mieliśmy, ale też była w pierwszej linii od morza i wygląda to tak, jak na 6 zdjęciu na ich stronie. Jeśli będziesz mieć pytania, to służę pomocą.
Pozdrawiam
Marzena
Barbasia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbasia » 15.01.2013 16:17

Dziękuję za szybką odpowiedź:)
Kemping wydaje się być na miarę naszych oczekiwań. Nigdy jeszcze nie mieliśmy tak blisko do morza:) Widzę na zdjęciu, że brzeg parceli przy morzu jest zabezpieczony siatką. Czy jest tam bardzo wysoko? I jak z zejściem na plażę, trzeba daleko obchodzić siatkę? Są jakieś schodki czy ścieżka na skarpie? Na zdjęciach widać jakąś parcelę z przyczepą tuż przy barze, mam nadzieję, że to nie proponowany nam nr 20, bo jednak nie chciałabym być tak blisko knajpki (a propos, czy wieczorem były tam jakieś hałaśliwe atrakcje?). Wiem, że dużo tych pytań, ale strona kempingu jest jakaś enigmatyczna i skąpa w informacje, a tu kopalnia wiedzy:))
Barbasia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbasia » 15.01.2013 22:06

Jeszcze jedna sprawa - jak jest z wielkością parceli na tym kempingu? Będziemy ze średniej wielkości przyczepą + przedsionek i jak wiadomo dużą ilością "gratów" przy trójce dzieciaków. Parcela więc nie może być za mała, a na stronie kempingu nie ma informacji o jej wielkości.
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 16.01.2013 17:35

Witam
Schodki są w 2 miejscach + zajście przy barze więc dacie radę, co do knajpy to nie zauważyłam, żeby było głośno. Widok plaży i z góry z naszego miejsca na plażę + nasza parcela masz tutaj Co do wielkości parceli, to my mieliśmy namiot 6 na 4 m - więc spory, 2 samochody i było nas 8 osób, a jak odwiedzili nas sąsiedzi to było nas dużo więcej i miejsca starczyło.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.01.2013 22:30

Barbasia - byliśmy na kempingu Dole, który graniczy z Boban. Jeżeli zejście po schodkach bedzie kłopotliwe dla dzieci to możecie wchodzic na plażę przez Dole. Pomiędzy dwoma kempingami zaraz przy barze jest swobodne przejście i tam mniej więcej kończy się już klif i plaża skałkowa a zaczyna się ładna, długa, płaska plaża z otoczaków, wg mnie bardziej przyjazna dla dzieci. Znajdziesz na niej również dużo miejsca w cieniu. To dosłownie kilka kroków i napewno się nie zmęczycie niosąc ekwipunek.
Ponadto na terenie kempingu Dole macie do dyspozycji sklep spożywczy, budke z owocami i warzywami, lodami, stragan z pamiątkami, bankomat przy recepcji także w kżdej chwili można dokupić na miejscu jakieś pierdołki.
Barbasia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbasia » 17.01.2013 12:07

Bardzo Wam dziękuję za cenne informacje, teraz wiem zdecydowanie więcej :) Domyślam się, że kemping Dole jest dogodniejszy i bardziej przyjazny dla dzieci, jednak pobyt na nim wyniósłby naszą 5 osobową rodzinkę 230 zł/doba (dla porównania Boban 150 zł), a jak piszesz, jeżeli to tak blisko to faktycznie lepiej zapłacić mniej na Bobanie. Swoją drogą nigdy nie spotkałam się z tym, żeby położone blisko siebie kempingi nie były oddzielone płotem i można było swobodnie przechodzić. To bardzo dobry układ i mam nadzieję, że w tym roku tego nie zmienią i nie postawią ogrodzenia przed naszym przyjazdem:))
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 17.01.2013 15:53

Kempingi są oddzielone od siebie, ale jest furtka którą o każdej porze można przejść. My np chodziliśmy na plażę przy Dole, bo nie było tam jeżowców i plaża była szersza. Żeby mieć zacienione miejsce, trzeba było oczywiście iść wcześniej, ale zawsze się coś znalazło. Pamiętajcie o butach do wody! A w jakim terminie jedziecie?
R-r57
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) R-r57 » 17.01.2013 16:32

Nie mieszkałem na tym autocampie , tylko przechodziłem ale lepsze ogólne wrażenie wywarł na mnie camp Dole ,zaraz obok tego w stronę Blato ,dla rowerów jest sporo miejsca na obydwóch
Barbasia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbasia » 18.01.2013 10:24

marenad - dzięki za przypomnienie o butach, wiem, wiem, buty do wody to tam podstawa:) A tych jeżowców dużo tam jest? Są cały czas czy mają jakieś ulubione miesiące? Będziemy w połowie lipca.
Rero - bardzo dziękuję za zdjęcia i filmiki - są dla nas bezcenne:) Dają pogląd na sam kemping i jego otoczenie, mam ochotę już się zacząć pakować:)
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 21.01.2013 01:42

Siedzą między kamieniami, ale czy jest ich dużo? w porównaniu z plażą przy AC Dole - to sporo.
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 10.02.2013 20:40

Mam pytanie do stałych bywalców campingu Boban. Nie mogę się skontaktować z właścicielem odnośnie rezerwacji. Mail pozostał bez odpowiedzi. Znalazłem ich stronę na Facebooku , ale tam dostaliśmy zdawkową odpowiedź. Zależy nam na rezerwacji gdyż jedziemy w trzy rodziny i może być problem z miejscem.
Czy ma ktoś może sprawdzony sposób kontaktu z właścicielem? Czy udało się może komuś zarezerwować miejsce na Bobanie?
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.02.2013 21:37

Widzę, że nikt nie potrafi mi odpowiedzieć. Szkoda :(
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.02.2013 23:25

Barbasia się z nimi chyba kontaktowała bo rezerwowała na ten rok parcelkę, tyle że jakoś przestała zaglądać tutaj. Może spr. ponowić e-maila. Mam jakiś tel. do nich ale nie wiem czy nie jest sezonowy 098 1921 252
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 13.02.2013 09:05

Pozdrawiam. R :) .
Obrazek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Autocamp BOBAN w Zivogosce - proszę o opinie. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone