Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Assistance auto 13-to letnie?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jaroxx
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaroxx » 14.07.2012 11:23

tiesto123 napisał(a):wykupiłem 30dniowe za 60zł w sospzmot, nie ma problemu z ubezpieczeniem aut starszych. Mam nadzieje, że mi sie nie przyda, ale jak już to dam znać jak mi pomogli:)


Nie wiem czy dobrze wyczytałem z ich strony, ale aby wykupić pakiet zagraniczny trzeba mieć wykupiony jeden z trzech krajowych tak ?
tiesto123
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 16.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiesto123 » 14.07.2012 13:52

jaroxx napisał(a):
tiesto123 napisał(a):wykupiłem 30dniowe za 60zł w sospzmot, nie ma problemu z ubezpieczeniem aut starszych. Mam nadzieje, że mi sie nie przyda, ale jak już to dam znać jak mi pomogli:)


Nie wiem czy dobrze wyczytałem z ich strony, ale aby wykupić pakiet zagraniczny trzeba mieć wykupiony jeden z trzech krajowych tak ?



nie, ja nie mam nic u nich wykupione, tylko ten podstawowy zagraniczny
lookasch
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lookasch » 15.07.2012 08:16

Mam auto ponad 10 letnie i właśnie kupiłem pakiet zagraniczny w SOSPZM. W Generali odmówili mi ze względu na wiek autka. Rok temu miałem w PZU i wyszło (na rok) ponad 400 zł. Ale na szczęście nie musiałem z niego korzystać. mam nadzieję że teraz też tak będzie .
jaroxx
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaroxx » 15.07.2012 14:25

Wykupiłem PZU Pomoc w Drodze Europa 60 dni 167pln. Wszędzie indziej auta do 10 lat lub wykupione u nich oc.
filipekROW
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) filipekROW » 15.07.2012 20:46

Jest jeszcze w PTU na 30 dni 160zl, ale chyba nie wszyscy ageci sprzedajacy ubezpieczenia o tym wiedza.
Jeden mowi ze nie ma takiej opcji wiec udalem sie do innej agecji.Okazalo sie ze jest jak najbardziej.
Auto mam 13letnie troche sie najezdzilem wiec wykupilem od reki!
pozdrawiam :D
Riddick82
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Riddick82 » 16.07.2012 22:49

Frisco napisał(a):Bardzo ciekawą wg mnie ofertę ma PZU.
Chodzi mi o Kartę PZU Pomoc w drodze Europa
http://www.pzu.pl/edu/pzu-pomoc#
Nie ma limitu wieku pojazdu.
Sam ją sobie wykupiłem ale na szczęście nie korzystałem.
Karta 365 dnia działa od dnia zakupu
Karta 60 dni w przypadku awarii ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 15 dnia po dniu aktywacji, a w przypadku wypadku działa od razu.
Dlatego warto ją wykupić 15 dni przed wyjazdem.


Jak ją kupiłeś przez neta czy przez agenta, infolinię? Ja dziś próbowałem parę razy przez neta i się nie udało :(
foczek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) foczek » 23.07.2012 18:40

Jako, że wyjazd się zbliża a auto nie ubezpieczone szukam gdzie ubezpieczyć. Pada konkretnie nazwa PTU na forum.
A ja mam pytanko czy słyszeliście coś o ubezpieczeniu w http://www.elvia.pl/ubezpieczenia/turystyczne.html ?
Czy warto w Elvi ubezpieczyć car'sa?
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 23.07.2012 23:04

foczek napisał(a):Jako, że wyjazd się zbliża a auto nie ubezpieczone szukam gdzie ubezpieczyć. Pada konkretnie nazwa PTU na forum.
A ja mam pytanko czy słyszeliście coś o ubezpieczeniu w http://www.elvia.pl/ubezpieczenia/turystyczne.html ?
Czy warto w Elvi ubezpieczyć car'sa?


Ale to link do ubezpieczenia KL i AS dla ludzi, nie samochodu :wink:
Riddick82
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Riddick82 » 31.07.2012 23:53

Riddick82 napisał(a):
Frisco napisał(a):Bardzo ciekawą wg mnie ofertę ma PZU.
Chodzi mi o Kartę PZU Pomoc w drodze Europa
http://www.pzu.pl/edu/pzu-pomoc#
Nie ma limitu wieku pojazdu.
Sam ją sobie wykupiłem ale na szczęście nie korzystałem.
Karta 365 dnia działa od dnia zakupu
Karta 60 dni w przypadku awarii ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 15 dnia po dniu aktywacji, a w przypadku wypadku działa od razu.
Dlatego warto ją wykupić 15 dni przed wyjazdem.


Jak ją kupiłeś przez neta czy przez agenta, infolinię? Ja dziś próbowałem parę razy przez neta i się nie udało :(


Wczoraj udało mi się kupić przez neta kartę 60-dniową PZU Pomoc w drodze Europa. Otrzymałem smsa i to wszystko. Czy coś jeszcze powinienem otrzymać, fizycznie jakąś kartę czy dane z smsa to wszystko co dostanę?
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 01.08.2012 11:10

Riddick82 napisał(a):
Riddick82 napisał(a):
Frisco napisał(a):Bardzo ciekawą wg mnie ofertę ma PZU.
Chodzi mi o Kartę PZU Pomoc w drodze Europa
http://www.pzu.pl/edu/pzu-pomoc#
Nie ma limitu wieku pojazdu.
Sam ją sobie wykupiłem ale na szczęście nie korzystałem.
Karta 365 dnia działa od dnia zakupu
Karta 60 dni w przypadku awarii ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 15 dnia po dniu aktywacji, a w przypadku wypadku działa od razu.
Dlatego warto ją wykupić 15 dni przed wyjazdem.


Jak ją kupiłeś przez neta czy przez agenta, infolinię? Ja dziś próbowałem parę razy przez neta i się nie udało :(


Wczoraj udało mi się kupić przez neta kartę 60-dniową PZU Pomoc w drodze Europa. Otrzymałem smsa i to wszystko. Czy coś jeszcze powinienem otrzymać, fizycznie jakąś kartę czy dane z smsa to wszystko co dostanę?

pamietaj ze karta dziala w razie wypadku od zaraz,ale w razie awarii po 14 dniach karencji!!
Riddick82
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Riddick82 » 01.08.2012 17:30

alutka9 napisał(a):
Riddick82 napisał(a):
Riddick82 napisał(a):
Frisco napisał(a):Bardzo ciekawą wg mnie ofertę ma PZU.
Chodzi mi o Kartę PZU Pomoc w drodze Europa
http://www.pzu.pl/edu/pzu-pomoc#
Nie ma limitu wieku pojazdu.
Sam ją sobie wykupiłem ale na szczęście nie korzystałem.
Karta 365 dnia działa od dnia zakupu
Karta 60 dni w przypadku awarii ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 15 dnia po dniu aktywacji, a w przypadku wypadku działa od razu.
Dlatego warto ją wykupić 15 dni przed wyjazdem.


Jak ją kupiłeś przez neta czy przez agenta, infolinię? Ja dziś próbowałem parę razy przez neta i się nie udało :(


Wczoraj udało mi się kupić przez neta kartę 60-dniową PZU Pomoc w drodze Europa. Otrzymałem smsa i to wszystko. Czy coś jeszcze powinienem otrzymać, fizycznie jakąś kartę czy dane z smsa to wszystko co dostanę?

pamietaj ze karta dziala w razie wypadku od zaraz,ale w razie awarii po 14 dniach karencji!!

Wiem jadę dopiero 19 sierpnia
:D
dylan80
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dylan80 » 08.08.2012 19:24

dziś kupowałem znowu assistance europa w PTU. w zeszłym roku na 15 dni kosztowało mnie to 80zł, dzis pani agentka wypisywała mi polisę po przedstawieniu oferty i cennika i za chiny nie chciała jej wskoczyć opcja lux europa za 80zł. męczyła sie z tym chyba z 10 minut. dopiero po telefonie do kogos chyba z infolinii PTU okazało się, że nie ma już któtkoterminowych polis poza opcją 30-dniową za 160zł. a podobno 2 tygodnie temu dostały papiery i ulotki właśnie ze wszystkimi opcjami, które były w tamtym roku.
okazało się , że PTU zrezygnowało od 1.08 z wiekszości opcji....
no co mi zostało.... kupiłem polisę na miesiąc za 160 zł. ale to z racji tego, że mam auto powyżej 10 lat i żadna inna firma nie da mi na nie ubezpieczenia assistance....

także dla auta starszego niż 10 lat - ASS 30 dni - 160 zł ASS 1 rok - 250 zł...
zuku1786
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuku1786 » 10.08.2012 15:00

Mi w Avivie policzyli za wersję "Navi Europa" coś koło 40 zł do końca trwania OC, które u nich mam (marzec 2013).
Kumpel ma tak samo tylko w Axa i jemu wyliczyli 240 zł. Oba samochody powyżej 10 lat.
MZiobro
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MZiobro » 13.08.2012 13:01

a to ciekawe z tą Avivą, muszę się skontaktować z nimi bo też mam OC u nich....jeśli wyskoczą z jakąś sumą zaczynającą się od 1xx to na 99% wykupię assistance tutaj - http://www.sospzmot.pl/
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 15.08.2012 14:25

zakupiłem asistance w Compensie w Pakiecie z KL.Holowanie do warsztatu hotel na czas naprawy i takie tam duperele za 2 tygodnie 46PLN za auto z 2008 roku. Ubezpieczenie KL za 3 osobową rodzine 36,36 i 4 lata 126 PLN
Compensa Voyage-w pakiecie nawet dentysta w CRO :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Assistance auto 13-to letnie? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone