Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Asistans ubezpieczenie starszego samochodu

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 11.05.2011 12:41

Ostatnio rozmawiałem ze znajomą przedstawicielką Generali i ta firma ma podobno krótkotrwałe. Ja osobiście wziąłem opcję na 14 dni i wyliczyła mi 50 zł. :) Niestety szczegółów tego ubezpieczenia jeszcze nie znam.
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 11.05.2011 12:54

Zdecydowałem się na ADAC, wczoraj wysłałem zgłoszenie dziasiaj otrzymałem wiadomość że jestem już członkiem klubu i dokumenty/kartę wysłano do mnie pocztą, opłatę mogę uiścić od razu albo poczekać aż dokumenty/karta dojdzie. Do zapłaty... 83,50 Euro za rok z góry.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 11.05.2011 13:20

a dlaczego 83.50 euro? podobno 79 to kosztuje
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 11.05.2011 13:49

Korzystałem w zeszłym roku z usług Warty ..45 zł bodajże kosztowała polisa 2-tygodniowa i zadziałała znakomicie, po 2 h od awarii pod Slunj, autko stało pod zakładem mechanicznym a ja ogladałem tv w przytulnym hotelu.
Na terenie PL mam assistance do konta bankowego wiec nie oplaca mi się kupować polisy ADAC. Może i jest świetna, jednak swoje kosztuje i nie ma co jej tak znowu gloryfikować bo inne też działają a narażają na mniejsze koszta, dlatego w tym roku assistance lux w ptu lub znów warta i koniec 8) a co do "tego" ADACA to miałem napisac tej ADACa ??? 8O
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 11.05.2011 15:30

KrisM napisał(a):a dlaczego 83.50 euro? podobno 79 to kosztuje


4,5 euro pobierają jednorazowo za wpisowe do klubu
FasciNation
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) FasciNation » 13.05.2011 09:58

KrisM napisał(a):też właśnie zastanawiam się nad zakupem assistance w ADAC. w zeszłym roku warta oferowała jeszcze krótkoterminowe ubezpieczenia. podobno w tym roku już żadna firma nie ma takiego ubezpieczenia w swojej ofercie. szkoda, że nie ma nikt doświadczenia z firmą STARTER. Fascination - ADAC jest współwłaścicielem firmy Starter więc musi mieć jej rekomendację. rozumiem, że strona mojeadac jest Twoją stroną i zachęcasz do zakupu członkostwa ADAC, ale powinieneś trzymać się prawdy.


Nie jestem, właścicielem w/w strony, z tego co mi wiadomo jest to człowiek, który mieszka w DE. Przestań pisać nie prawdę nt. Startera. Starter został założony przez ADAC- nic poza tym! Zadzwoń do niemieckiego ADAC, to się dowiesz. Zresztą:-) W PZU odholują Cię 200 km (Europa), a w Starterze "aż" 100 km (Europa). Śmiało wykup Startera.:)
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 13.05.2011 10:03

FasciNation, przepraszam Cię bardzo - ale jaką nieprawdę napisałem na temat STARTERA?
FasciNation
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) FasciNation » 13.05.2011 23:24

"ADAC jest współwłaścicielem firmy Starter"

bzdura
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 14.05.2011 20:18

nie chce mi się z Tobą dyskutować, polecam Ci np poczytać trochę w necie lub na portalu adac24.pl tam również znajdziesz taką informację. a nawet ile ma ADAC udziałów
FasciNation
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) FasciNation » 14.05.2011 23:10

Tę stronę ma człowiek, który ma w tym interes , aby zachwalać Startera...
Kończ swój lament człeku- napisz do ADAC, dadzą Ci odpowiedź nt. Startera.
Pierdół typu "szukałem w necie' tu nie wypisuj, bo to bezcelowe. Ja napisałem to, co mi odpowiedziało ADAC. To JA z Tobą nie będę dyskutować. "W necie" piszą też o rychłym końcu świata :lol: Żegnam. Zakup Startera, odholują Cię 100 km (jeśli oczywiście zdążysz wszystko załatwić w 5 min.- tyle czeka ADAC na autobahn'ie; potem i tak zapłacisz gelbeengel'om i odechce Ci się wakacji).
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 15.05.2011 20:28

miałem Ci coś odpowiedzieć.............. ale poziom Twoich postów sam dobitnie świadczy o twoim poziomie. pozdrawiam i bez odbioru!
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 15.05.2011 21:58

To JA z Tobą nie będę dyskutować. "W necie" piszą też o rychłym końcu świata :lol: Żegnam


miałem Ci coś odpowiedzieć.............. ale poziom Twoich postów sam dobitnie świadczy o twoim poziomie. pozdrawiam i bez odbioru!







i pogadali ... :D szerokości
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 17.05.2011 12:09

KrisM z tego co czytam to mozna w Warcie wykupić krótkoterminowe ubezpieczenie bez wykupionego OC i AC. OC jest konieczne do pakietu standard ale dla złotego, złotego+ itd juz nie. http://www.warta.pl/img/wiadomosci/nimg/produkty142368.pdf paragraf 16.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 18.05.2011 10:13

no to ja już nie wiem. w OWU jest napisane, że krótkoterminowe Podróżnik 15 i podróżnik 30 są tylko i wyłącznie dla klientów Warty, cytuję za stroną WARTY "Ofertę ubezpieczeń rocznych uzupełniają dwa warianty krótkoterminowe, adresowane także wyłącznie do klientów WARTY - Podróżnik 15 i Podróżnik 30 zawierane odpowiednio na 15 lub 30 dni.". podobnie mi powiedziała Pani na infolinii. że muszę mieć u nich wykupione OC lub AC i wtedy mam prawo do zakupienia krótkoterminowego assistance.
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 18.05.2011 10:37

Kwestia assistance, a w szczególności Moto-Assistance w Warcie wzbudza prawie tyle emocji co wątek objazdu autostrady w Słowenii :wink:

KrisM napisał(a):no to ja już nie wiem. w OWU jest napisane, że krótkoterminowe Podróżnik 15 i podróżnik 30 są tylko i wyłącznie dla klientów Warty, cytuję za stroną WARTY "Ofertę ubezpieczeń rocznych uzupełniają dwa warianty krótkoterminowe, adresowane także wyłącznie do klientów WARTY - Podróżnik 15 i Podróżnik 30 zawierane odpowiednio na 15 lub 30 dni.". podobnie mi powiedziała Pani na infolinii. że muszę mieć u nich wykupione OC lub AC i wtedy mam prawo do zakupienia krótkoterminowego assistance.


Cytujesz zapis ze strony internetowej a nie OWU.

OWU paragraf 16 pkt. 2 Zawarcie umowy ubezpieczenia WARTA MOTO-ASSISTANCE w wariancie Złotym, Złotym+, Platynowym, Podróżnik 15 lub Podróżnik 30 jest niezależne od zawierania lub posiadania w WARCIE ważnej umowy OC lub AC.

Jutro umówiony jestem ze swoim agentem na wykupienie OC i AC w Warcie i mimo tego, że jak dla mnie to sprawa jest prosta i wyjaśniona zapisami cytowanego wyżej par. 16 pkt. 2 OWU zapytam się jak to jest z Moto-Assistance w Warcie dla ludzi z "zęwnątrz".
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Asistans ubezpieczenie starszego samochodu - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone