Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Asistans ubezpieczenie starszego samochodu

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 08.02.2018 17:57

Z tego co widze to tylko mbank nie patrzy na wiek auta, ale i stawki są nie za wysokie. Ale na sciagniecier z autostrady do warsztatu powinno starczyć. Mam tam wykupione ubezpieczenie pomimo ze mam dostęp do taniej Pomocy Drogowej
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 08.02.2018 18:13

Czyli do 15 lat ubezpieczają ?
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 08.02.2018 18:19

jeśli pisze ze nie patrzy to i możesz mieć takie co ma 30 lat i jest chronione, przeczytaj warunki, ja tam w ograniczeniach nic o wieku nie wyczytałem
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 08.02.2018 22:07

W ub. roku gdy szukałem dodatkowego assistance oferta mbanku była tania lecz miała pewne "ale". Działała od następnego miesiąca w którym podpisałeś umowę . Wypowiadając umowę musisz zapłacić i tak za 5 mies. To akurat nic strasznego ponieważ opłata za m-c wynosiła 21 zł. Ubezpieczenie jest (było) na osobe nie na auto. Na holowanie było 1000zł więc do mechaniora powinno wystarczyć. Jako że za póżno szukałem to ubezp. objęłoby połowę wyjazdu więc nie skorzystałem. Jeżdzimy w 2 auta(zarejestrowane na mnie i żonę) więc za 105 zł miałbym zapewnione holowanie obydwóch . :D
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 09.02.2018 11:50

w mbanku nie musisz być właścicielem auta wystarczy ze jesteś kierowca lub pasażerem
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Asistans ubezpieczenie starszego samochodu - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone