Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kicha9
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicha9 » 16.05.2017 21:34

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - znajdzie sie cos wolnego od ok. 14.08.2017?
wikiczech
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2017
Re: Apartamenty 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikiczech » 18.05.2017 14:06

dario dalmacja napisał(a):Prosze podaj maila to cie wysle oferu bo mam dom na samej plažy :)



adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl bede wdzieczna :)
kasia1986r
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia1986r » 02.06.2017 10:23

Witam,
Szukamy noclegu dla 4 os dorosłych + 1 dziecko (11 lat) planujemy wyjechać w terminie 18.07.2017 do 30.07.2017r. Zależy Nam, żeby było blisko plaży oraz niedaleko centrum lub w samym centrum. Wiemy, że jest już późno, dlatego miejscowość nie ma dla Nas większego znaczenia...
Bardzo proszę o pomoc... mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuję za każdą ofertę
menti
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.06.2017
Re: Apartamenty 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) menti » 04.06.2017 15:41

dario dalmacja napisał(a):Prosze podaj maila to cie wysle oferu bo mam dom na samej plažy :)


mogę również prosić o oferte?? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotree1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotree1 » 16.06.2017 22:20

sloneczko napisał(a):Witam
Mogę polecić apartament w Rogoznicy 2+2 z (obsługą po polsku)
Pozdrawiam :papa:

Hej, masz jakieś namiary na ten apartament tzn nr tele ?
piotree1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.06.2017
Kwatery z polską obsługą

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotree1 » 17.06.2017 15:49

Witam, za ok 3 tyg wybieramy się do Chorwacji (pierwszy raz)
Nie znamy ani chorwackiego ani angielskiego języka, stąd moje pytanie, czy ma ktoś namiary na kwatery w których można się dogadać w języku Pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kwatery z polską obsługą

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2017 19:09

piotree1 napisał(a):Witam

Witam.
Byłeś w tym wątku z poprzednim postem - nowy wątek zbędny. :idea:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Kwatery z polską obsługą

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 17.06.2017 19:13

piotree1 napisał(a):Witam, za ok 3 tyg wybieramy się do Chorwacji (pierwszy raz)
Nie znamy ani chorwackiego ani angielskiego języka, stąd moje pytanie, czy ma ktoś namiary na kwatery w których można się dogadać w języku Pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Z każdym Chorwatem który wynajmuje apartamenty dogadasz sie po Polsku :oczko_usmiech: :mrgreen:
Jaki rejon Cię interesuje, w ile osób jedziecie?
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014
Re: szukam kwatery w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 17.06.2017 20:23

Może Zadar!? Przyjdź i unbox Informacje

ROBERT MAŁECKI napisał(a):Witam szukam kwatery w Chorwacji blisko plaży dla 4 osób dorosłych w terminie od 26.06.2017 do 03.07.2017 , nie znamy języka dlatego właściciele władający językiem polskim bardzo mile widziani proszę o wysłanie oferty na adres e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Kwatery z polską obsługą

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 17.06.2017 20:42

piotree1 napisał(a):Witam, za ok 3 tyg wybieramy się do Chorwacji (pierwszy raz)
Nie znamy ani chorwackiego ani angielskiego języka, stąd moje pytanie, czy ma ktoś namiary na kwatery w których można się dogadać w języku Pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Może pomoże jeśli jeszcze szukasz. Ja polecam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeśli się zdecydujesz pozdrów od Maćka Lorenę, bardzo miła i pomocna kobieta.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 21.06.2017 09:26

piotree1 napisał(a):
sloneczko napisał(a):Witam
Mogę polecić apartament w Rogoznicy 2+2 z (obsługą po polsku)
Pozdrawiam :papa:

Hej, masz jakieś namiary na ten apartament tzn nr tele ?

Info masz na e-mail ;)))
Pozdrawiam
dadakomp1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dadakomp1 » 05.07.2017 15:55

Witajcie,

Właśnie udało się wolne załatwić i szukam czegoś na Istrii fajnego od 16.07 ... :)
rodzina 4-osobowa. Ktoś, coś?

Będę wdzięczny.
duoiso
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) duoiso » 09.07.2017 21:36

Witam, szukam sprawdzonych kwater w Chorwacji. Chciałbym wyjechać z rodziną na wakacje i szukam miejsca, w którym będę mógł porozumieć się w języku polskim. Proszę o podanie adresów na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuje pozdrawiam serdecznie :D
guzu
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 25.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) guzu » 09.07.2017 22:21

Szukaj sam, wysyłaj maile do właścicieli, zobaczysz, że sami zaczną pisać po polsku albo wszystko dasz radę zrozumieć - naprawdę to nic strasznego.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 10.07.2017 06:56

duoiso napisał(a):Witam, szukam sprawdzonych kwater w Chorwacji. Chciałbym wyjechać z rodziną na wakacje i szukam miejsca, w którym będę mógł porozumieć się w języku polskim. Proszę o podanie adresów na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuje pozdrawiam serdecznie :D

Info masz na e-mail :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone