Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.06.2016 11:41

Dasz radę, po co właściciele mówiący po polsku jak w ap mało co się przebywa i mało co widzi właścicieli ;)
bożenaj
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.06.2016
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) bożenaj » 13.06.2016 12:16

sloneczko napisał(a):Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 właściciele mówią po polsku...

Mogę prosić o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl? Będę wdzięczna :D
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 13.06.2016 12:24

Ja dogadywałem się z córką właściciela po angielsku, a z samym właścicielem za pomocą języka uniwersalnego :) Podczas "wieczoru pożegnalnego" opowiadał nam historię swojego życia i nie mieliśmy problemu się dogadać. Nie trzeba się bać nieznajomości języka. Trochę trudniej może być w restauracjach, ale da się przeżyć :)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 13.06.2016 12:39

juveadamo napisał(a):
sloneczko napisał(a):Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 właściciele mówią po polsku...


Proszę o namiar na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wiesz może jaka cena za dobę ?

Wiadomość masz na e-mail :papa:
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 13.06.2016 12:40

bożenaj napisał(a):
sloneczko napisał(a):Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 właściciele mówią po polsku...

Mogę prosić o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl? Będę wdzięczna :D

Wiadomość masz na e-mail :papa:
grzesiek3323
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2016
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek3323 » 13.06.2016 17:43

Witam!

"Słoneczko" i "amator33" bardzo proszę o informacje na e-mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 13.06.2016 18:39

mail do tej Polskiej rodziny to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, mam opis apartamentów wraz ze zdjeciami na poczcie jesli podasz maila to Ci wyslę
grzesiek3323
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2016
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek3323 » 13.06.2016 18:43

Dziękuję :)
liyo78
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.04.2016
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) liyo78 » 14.06.2016 00:32

Też proszę o namiar i opis adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 20.06.2016 23:34

liyo78 napisał(a):Też proszę o namiar i opis adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

:papa: wiadomość jest na poczcie e-mail ...
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 20.06.2016 23:37

grzesiek3323 napisał(a):Witam!

"Słoneczko" i "amator33" bardzo proszę o informacje na e-mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Wysłana wiadomość jest na poczcie e-mail :papa:
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3444
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 21.06.2016 16:43

Też proszę o namiar - OKOLICE Zadaru - damianisko5@yahoo.com
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3444
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 23.06.2016 08:16

Już nie aktualne - dziś wróciłem z Cro.
Samodzielnie znalazłem camp, gospodarz mówi trochę po polsku, z tego co zauważyłem ma też apartamenty. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW.
Ostatnio edytowano 21.07.2016 09:14 przez damianisko5, łącznie edytowano 2 razy
majaja11
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2016
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) majaja11 » 21.07.2016 08:53

Witam! Właśnie wróciłam z nad naszego morza... pogoda pozostawiła wiele do życzenia, a wiec tak sobie pomyślałam że za rok Chorwacja. Ale że z językami kiepsko potrzebuję namiar na kogoś kto dobrze mówi po polsku. Rejon obojętnie ceny niskie(dobrze by bylo) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Mam nadzieje że pomozecie. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 08:56

majaja11 napisał(a):Witam! Właśnie wróciłam z nad naszego morza... pogoda pozostawiła wiele do życzenia, a wiec tak sobie pomyślałam że za rok Chorwacja. Ale że z językami kiepsko potrzebuję namiar na kogoś kto dobrze mówi po polsku. Rejon obojętnie ceny niskie(dobrze by bylo) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Mam nadzieje że pomozecie. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:

Witam.
Iwona "słoneczko" pewnie się odezwie :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone