Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 21.07.2016 19:35

Janusz Bajcer napisał(a):
majaja11 napisał(a):Witam! Właśnie wróciłam z nad naszego morza... pogoda pozostawiła wiele do życzenia, a wiec tak sobie pomyślałam że za rok Chorwacja. Ale że z językami kiepsko potrzebuję namiar na kogoś kto dobrze mówi po polsku. Rejon obojętnie ceny niskie(dobrze by bylo) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Mam nadzieje że pomozecie. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:

Witam.
Iwona "słoneczko" pewnie się odezwie :wink:

Witam
Dziękuje za polecenie i pozdrawiam z Rogoznicy :papa:
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 24.07.2016 16:36

majaja11 napisał(a):Witam! Właśnie wróciłam z nad naszego morza... pogoda pozostawiła wiele do życzenia, a wiec tak sobie pomyślałam że za rok Chorwacja. Ale że z językami kiepsko potrzebuję namiar na kogoś kto dobrze mówi po polsku. Rejon obojętnie ceny niskie(dobrze by bylo) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Mam nadzieje że pomozecie. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:


Całkiem serio .. w Chorwacji nie potrzebujesz musowo znajomości ani angielskiego ani chorwackiego, ani żadnego innego.

Prędzej to Ciebie przywitają w języku ojczystym powitania i opisy w menu karcie dań w konobach i restauracjach.

Owszem - znajomość przynajmniej w stopniu umiarkowanym j. angielskiego bardzo pomaga (szczególnie młodzi chorwaci bardzo swobodnie się nim posługują np. młodzi kelnerzy w konobach lub restauracjach), ale nieznajomość nie przekreśla możliwości porozumiewania się.

Wilk ma tylko wielkie oczy, nie musisz się niczego bać.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.07.2016 22:04

Brutaka napisał(a):Prędzej to Ciebie przywitają w języku ojczystym powitania i opisy w menu karcie dań w konobach i restauracjach.


A w jakich to konobach widziałeś menu w j.polskim?
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 24.07.2016 22:52

anakin napisał(a):A w jakich to konobach widziałeś menu w j.polskim?


a na przykład tutaj:

- w Drvenik-u Gornja Vala - konoba (niestety nie pamiętam nazwy, sąsiedztwo restauracji Adria) po drugiej stronie ulicy, przy plaży - papierowe menu w j.polskim (sam w 2014r. poprawiałem im literówki w słowie "krawetki" na "krewetki")
- w Gradac-u konoba "Marinero No 1" - mega potrawy tam serwują - papierowe menu w j.polskim (dodatkowo podświetlany, stojący przy weściu do lokalu baner z menu z polskim opisem dań)
- w Dubrovniku, tuż przed schodami na wyższy poziom przy ul. Gundulićeva poljana (ostatni lokal za pizzerią Castro i konobą Arka) - W 2014 roku na prowizorycznym odgrodzeniu od schodów mieli wszystkie szaliki pierwszo i drugo-ligowych polskich klubów piłkarskich - papierowe menu w j.polskim.

Ponadto:

- w Gradacu np. jest fantastyczny gość (duży sympatyczny Chorwat, napakowany, walczący w MMA) prowadzący bezpośrednio za hotelem Laguna skromny punkt piwny z małą gastronomią, który świetnie zna kilkadziesiąt polskich zwrotów co pozwala mu się "dogadać" z naszymi krajanami :)

Sądzę, że takich "polskich gestów" w CRO jest wiele i zależy to głównie od nastawienia lokali na popularność ich kraju względem polskich turystów. Wierzę, że w innych częściach Makarskiej jest podobnie.
kubar222
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2016
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubar222 » 10.08.2016 11:46

Witam,

Poszukuję apartamentu 2os. w terminie 29.08-08.09. w rejonie Puli, ewentualnie Makarskiej.
Jeśli ma ktoś sprawdzony kontakt proszę o podzielenie się:) z góry dziękuję.
borden
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2016
Istria-czy są kwatery Polsko języczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) borden » 10.08.2016 21:31

Witam wszystkich serdecznie- zwłaszcza że jest to moja pierwsza aktywność na forum. Planuje z zoną pierwszą zagraniczną wycieczkę w pierwszej połowie września. Cel to Istria, najlepiej w okolicach Rovinj. Ponieważ nie znamy języków proszę o pomoc, może ktoś ma namiary na kwaterę gdzie można się porozumieć po polsku?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Istria-czy są kwatery Polsko języczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2016 22:43

borden napisał(a):Witam wszystkich serdecznie- zwłaszcza że jest to moja pierwsza aktywność na forum. Planuje z zoną pierwszą zagraniczną wycieczkę w pierwszej połowie września. Cel to Istria, najlepiej w okolicach Rovinj. Ponieważ nie znamy języków proszę o pomoc, może ktoś ma namiary na kwaterę gdzie można się porozumieć po polsku?

Witam.
Info poszło na e-maila.
gwarek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2015
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) gwarek » 12.08.2016 11:34

Serdecznie witam, Mamy z żoną kilka wolnych dni w sierpniu 15-22 postanowiliśmy odwiedzić tym razem Rovinj i okolice a może wypad promem do Wenecji. W poprzednich latach KRK i Południowa Dalmacja. Z różnych powodów decyzja tak późno w tym roku. Podpowiedzcie proszę jak sytuacja w okolicy bo chyba Włosi zjechali, a może ktoś z Was wie o jakiejś miejscówce (2+1). Aha, u nas z jez. obcymi też krucho ale w Chorwacji i okolicach dajemy radę. Gorąco pozdrawiam !
pączek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.08.2016
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) pączek » 12.08.2016 14:21

Hej my również szukamy apartamentów na Chorwacji 2+1 i znalazłam w Trogirze 4+2 to na nasze dwie pary było by w sam raz jeżeli taka miejscowość interesuje Was,doba 80 euro za apartament,więc wychodzi na rodzinę po 40 euro jeżeli jesteście zainteresowani to proszę pisać
gwarek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2015
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) gwarek » 12.08.2016 20:59

Witam, dzięki za propozycję ale niestety w tym roku tylko północ Chorwacji. W Trogirze byliśmy w ubiegłym roku kilka dni w drodze powrotnej z Dalmacji, super miejsce, warto pojeździć po wyspie Ciovo, objechaliśmy ją wkoło. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
dastin71
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dastin71 » 14.02.2017 22:07

sloneczko napisał(a):Witam
Mogę polecić apartament w Rogoznicy 2+2 z (obsługą po polsku)
Pozdrawiam :papa:


Witam czy jest możliwość podania namiarów dla ww. lokalizacji?
Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Dorota105
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota105 » 20.02.2017 13:11

Witam ,jestem nową użytkowniczka ale wiem już że jeśli ktoś ma pomoć Mi w odnalezieniu odpowiedniego noclegu na przyszly rok to włąsnie to forum.Mam siedmioletnie dziecko ktore uwielbia wode wiec zależy nam na apartamencie przy samej plazy lubimy kameralnosc ale tez czasem wyjsc na spacer.I najważniejsze zależy nam na tym aby wlasciciele apartamentu mowili po polsku przeraza mnie jeszcze bariera jezykowa zdala od domu.Dziekuje za jako kolwiek uwage i bede wdzieczna za kazdy mozliwy namiar.Pozdrawiam Dorota
ROBERT MAŁECKI
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2016
szukam kwatery w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROBERT MAŁECKI » 05.03.2017 12:58

Witam szukam kwatery w Chorwacji blisko plaży dla 4 osób dorosłych w terminie od 26.06.2017 do 03.07.2017 , nie znamy języka dlatego właściciele władający językiem polskim bardzo mile widziani proszę o wysłanie oferty na adres e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wikiczech
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2017
Apartamenty 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikiczech » 15.05.2017 17:00

Witam razem z dziadkami wybieramy sie w tym roku na Chorwacje. Zależy nam na apartamencie blisko morza, plaży oraz niedaleko centrum. Bardzo dużym plusem było by gdyby właściciele rozmawiali po polsku. Miejscowosc ani region nie mają znaczenia. :)
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010
Re: Apartamenty 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 16.05.2017 21:52

Prosze podaj maila to cie wysle oferu bo mam dom na samej plažy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone