Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 20.03.2016 21:01

Ola0707 napisał(a):Już napisałam ma jeden wolny apartament w miejscowości Tribunj obok Vodice ;)

Wysłałam wam info na e-mail :papa:
Marcinooo
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinooo » 29.03.2016 10:50

Ma ktoś jakiś konkretny namiar do Dario a najlepiej jakaś stronę z możliwością wyszukiwania apartamentów wolnych oczywiście, kiedyś to znalazłem i teraz nie potrafie. Pozdrawiam Marcinooo
manka
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) manka » 29.03.2016 15:56

Marcinooo
Link do strony poszedł na mail.
Ale o terminy trzeba dopytać, bo to co na stronie zaznaczone niekoniecznie się zgadza ze stanem faktycznym:)
Marcinooo
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinooo » 30.03.2016 07:48

Dzięki wielkie nie wierzyłem że ktoś odpisze a tu taka szybka niespodzianka. Pozdrawiam
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 02.04.2016 11:41

Marcinooo napisał(a):Ma ktoś jakiś konkretny namiar do Dario a najlepiej jakaś stronę z możliwością wyszukiwania apartamentów wolnych oczywiście, kiedyś to znalazłem i teraz nie potrafie. Pozdrawiam Marcinooo

Czyja mogę również prosić namiar na Dario. Z góry dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
manka
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) manka » 02.04.2016 16:05

slawekkg napisał(a):Czyja mogę również prosić namiar na Dario. Z góry dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:


Poszło na mail, a jak ktoś już wyżej pisał namiary do Dario są w Banku Kwater, o tu:
dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 02.04.2016 16:12

manka napisał(a):
slawekkg napisał(a):Czyja mogę również prosić namiar na Dario. Z góry dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:

Poszło na mail, a jak ktoś już wyżej pisał namiary do Dario są w Banku Kwater, o tu:
dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html

Dziękuję znalazłem namiary na Dario w banku kwater ale nie ma odpowiedzi od wczoraj i myślałem, że może coś sie zmieniło w namiarach. :D
manka
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) manka » 02.04.2016 16:19

Raczej się nie zmieniło, bo mi odpowiedział:D Ale fakt, że nie od razu, 1-2 dni trzeba poczekać.
A i tak rezerwację mam gdzie indziej, bo nic wolnego nie miał w interesującym mnie terminie:)
grzesiek3323
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2016
Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek3323 » 11.06.2016 08:25

Witam serdecznie :)
Chcielibyśmy w tym roku pojechać z dziećmi (4 i 10 lat) do Chorwacji. Niestety problemem jest język i boję się podróży w miejsce, gdzie będę miał problem z porozumiewaniem się. Cy znacie jakieś spokojne miejsca, gdzie dogadamy się z właścicielami po polsku. Dziękuję za pomoc :papa:
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3444
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 11.06.2016 08:44

Dogadacie się spokojnie mówiąc po polsku. A napisałeś, że boisz się podróży - tu na forum też jest mnóstwo info, jak dojechać bezpiecznie do Cro.
W księgarniach są podręczne "Rozmówki" dla podróżujących do Cro, może warto zaglądnąć i nauczyć się kilku zwrotów. To naprawdę nie jest trudne.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 11.06.2016 09:31

Wysłałem emeil.
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 11.06.2016 21:35

grzesiek3323 napisał(a):Witam serdecznie :)
Chcielibyśmy w tym roku pojechać z dziećmi (4 i 10 lat) do Chorwacji. Niestety problemem jest język i boję się podróży w miejsce, gdzie będę miał problem z porozumiewaniem się. Cy znacie jakieś spokojne miejsca, gdzie dogadamy się z właścicielami po polsku. Dziękuję za pomoc :papa:


Nie, język nie jest problemem.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 13.06.2016 08:10

Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 właściciele mówią po polsku...
juveadamo
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 09.06.2016
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) juveadamo » 13.06.2016 08:46

sloneczko napisał(a):Posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 właściciele mówią po polsku...


Proszę o namiar na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wiesz może jaka cena za dobę ?
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015
Re: Noclegi u ludzi mówiących po polsku

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 13.06.2016 10:19

Byłam w ubiegłym roku w Pagu u Polaków posiadających tam dom z apartamentami. Blisko do morza. Basenik ogrodowy, taras z grillem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone