Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartamenty Tila Draśnice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
urek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) urek » 05.02.2016 12:19

Witam czy ktoś był w apartamencie Tila w Draśnice, napiszcie proszę jak daleko do plaży, czy warto tam jechać i w ogóle wszystko co tylko wiecie. Może jakieś fotki z apartamentów. Pozdrawiam i z góry dzięki
LinR
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) LinR » 05.02.2016 12:40

Przyłączam się , bo już o ten apartament pytałam ale nie otrzymałam żadnej informacji.
urek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) urek » 08.02.2016 12:29

Kiedy jedziecie
LinR
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) LinR » 07.03.2016 12:37

Noclegi od 8 lipca, na tydzień.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.03.2016 13:25

urek napisał(a):Witam czy ktoś był w apartamencie Tila w Draśnice, napiszcie proszę jak daleko do plaży, czy warto tam jechać i w ogóle wszystko co tylko wiecie. Może jakieś fotki z apartamentów. Pozdrawiam i z góry dzięki

drasnice-2011-miescinka-nieodkryta-t35627-30.html#p887766

Fotki widziałem na stronie apartamentu - jest w pierwszej linii brzegowej.
LinR
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) LinR » 11.03.2016 10:10

Takie fotki też widziałam, bardziej chodziło mi o kogoś kto tam był :-)
urek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) urek » 17.06.2016 09:59

Proszę napiszcie cokolwiek o Draśnicach, apartamentach Tila. Niedługo jadę (05.08.16) i poza zdjęciami z strony apartamentów nic nie wiem. Gdyby ktoś miał zdjęcia z Draśnic, apartamentów Tila lub jakiekolwiek zdjęci z budynkiem Tila proszę wrzućcie lub na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019