Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 01.02.2011 16:05

No a jednak udało sie Rysiowi doszukać tego czego szukał :D

Anakin napisał(a):Jak jest z tymi apartamentami bez klimy na Pag-u?
Czy jej brak jest stosunkowo uciążliwy?
Moje pytanie wynika stąd,że kilku Chorwatów na moje pytanie o klimatyzację odpisało,że nie ma bo...........nie jest potrzebna.


To zależy od lokalizacji .
Bosana i Dubrava leżą w "cieniu wielkiej góry " czyli najwyższego wzniesienia Pag-u , w zależności od lokalizacji budynku , od godziny 15-17 zaczyna on być w cieniu ( na plaży w Dubrawie tez cień w miarę czasu przesuwa się po plaży )

Poza tym lokale na parterze mogą się bez klimy spokojnie obyć , napewno w górnych lokalach może byc różnie .

Nie jestem specem od pogody na Pag-u , byłem tylko raz , ale wydaje mi sie ze nawet w sierpniu jest tam powietrze bardziej rześkie i częściej odczuwa się wiaterki niż w regionach na południu gdzie czasem ma się wrażenie że jest taki upał że powietrze "stoi"
Ostatnio edytowano 02.02.2011 09:10 przez armar, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2011 07:17

Armar - trochę za mocno rozreklamowałeś ten dom bo ciężko się tam wkomponować :wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2011 09:07

A kiedy Ty Rysio się będziesz bawił w tej Metajnie?
Bo chyba znalazłem w końcu swoje lokum na ten rok na Pag-u.
W............Metajnie. :oczko_usmiech:

Dzięki armar za odpowiedź.
Jak wszystko pójdzie ok to chyba będę miał lokum z klimą,więc pytanie może się okazać mało..........aktualne. :wink:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 02.02.2011 09:20

Torac napisał(a):Armar - trochę za mocno rozreklamowałeś ten dom bo ciężko się tam wkomponować


Tylko żeby mnie później nie zlinczowali jacyś nie zadowoleni :?

Wg. mnie miejscówka bardzo fajna a Właścicielka wydaje sie trochę raczkująca w tym biznesie ( poprzednio prowadził to jej ojciec ) , ten brak pobierania zaliczek , słaba reklama , a przy tym taka sympatyczna taka łatwowierność i zero pazerności na kasę - chciałem jej pomóc .

Swoją drogą Tobie te okolice się też bardzo spodobały skoro wracasz tam ...... a juz Marcin10 mnie zaskoczył , to także pod wpływem jego relacji obrałem ten kierunek , a teraz widzę po kalendarzu wyjazdowym że on trzeci raz skolei wybiera sie do Bosany do villi Ivanka ( z oferty mesites.cz ) to jakies 200m od villi Maslina :D


Anakin napisał(a):Jak wszystko pójdzie ok to chyba będę miał lokum z klimą


I słusznie , Metajna cały dzień jest wystawiona na słońce :D
Ostatnio edytowano 02.02.2011 11:12 przez armar, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2011 09:30

Ivanka ma bardzo niską cenę. Taka oferta dla 2 licznych rodzin jest nie do przebicia. Stąd wakacyjne terminy właściwie posprzedawane , zresztą pewnie Maslina również.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.02.2011 09:31

anakin napisał(a):A kiedy Ty Rysio się będziesz bawił w tej Metajnie?


20 lipca - 6 sierpnia :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2011 09:33

Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):A kiedy Ty Rysio się będziesz bawił w tej Metajnie?


20 lipca - 6 sierpnia :D


Mogę ci ponton dotransportować :wink: 8.07 będzie na miejscu :!:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2011 09:34

Rysio napisał(a):20 lipca - 6 sierpnia :D


No to d....blada! :cry:
Ja zacznę od...........7 sierpnia. :cry: 8)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.02.2011 09:34

To ciulato :(
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 02.02.2011 11:14

Hmmm ale daliście ...... , ze wspólnego winka nici :?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.02.2011 13:45

Torac napisał(a):Mogę ci ponton dotransportować :wink: 8.07 będzie na miejscu :!:


Trza było wcześniej gadać a nie jak kupiłem u Maćka box 600 l żeby się spakować :lool:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2011 19:30

Rysio napisał(a):
Torac napisał(a):Mogę ci ponton dotransportować :wink: 8.07 będzie na miejscu :!:


Trza było wcześniej gadać a nie jak kupiłem u Maćka box 600 l żeby się spakować :lool:


Zapytaj czy możesz oddać z powrotem :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 05.02.2011 19:46

A gdyby ktoś chciał pomieszkać bardziej luksusowo na Paskim Zalewem to znalazłam takie coś: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 05.02.2011 21:05

helen napisał(a):A gdyby ktoś chciał pomieszkać bardziej luksusowo na Paskim Zalewem to znalazłam takie coś: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


a ceny do kosmicznych nie należą !
Lavenda
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lavenda » 15.02.2011 10:15

Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):A kiedy Ty Rysio się będziesz bawił w tej Metajnie?


20 lipca - 6 sierpnia :D


Na pocżatku Witam wszystkich serdecznie:) To mój pierwszy post i w tym roku bedzie to tez pierwsza wizyta w Chorwacji, konkretnie na Pagu w Metajnie w okresie od 01.08-10.08.11, z tego co widzę , nie bedziemy jedynymi w tym okresie - w tym miejscu :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone