Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 22.11.2010 20:32

TORAC-gdzie te foty sa zrobione-rewelacyjna mini plaża. ja jestem nowicjuszem i pluje w przyszłym roku wypad do CRO ale jeszcze do konca nie mam sprecyzowanych planów,moze cos polecisz :D :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 22.11.2010 20:44

Hej, Metajna to fajne miejsce, mając ponton na miejscu masz dostęp do wielu pięknych, ustronnych plaż i plażyczek po drugiej stronie zatoki, " na tyłach" Metajny jest również np. cudna plaża Rucica i dalej Beritnica.

Okolice apartamentu z Twojego linka widać na naszym filmiku, na jego końcu: ;)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Do morza dorzucisz beretem :) , tylko ta plaża to tak dla baaaardzo leniwych... Ty wsiądziesz do pontonu i tyle Cię tam zobaczą. Szukaj lokum i nie daj się namówić na drugą stronę zatoki.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 22.11.2010 21:00

Helen, dziękuję za filmik i opinię :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.11.2010 21:52

agabe napisał(a):TORAC-gdzie te foty sa zrobione-rewelacyjna mini plaża. ja jestem nowicjuszem i pluje w przyszłym roku wypad do CRO ale jeszcze do konca nie mam sprecyzowanych planów,moze cos polecisz :D :D


to jedna z plaż w Sv. Mariji (trzeba by się było zaokrętować w Kosku). Ale w rejonie Bośany jest ich wiele.
Ja stacjonarnie byłem w Dubravie . Plaża też super.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
z Mesites.cz u zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
który jest najbardziej wyluzowanych Chorwatem jakiego znam.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 22.11.2010 23:37

Torac napisał(a):u Pana Gojko
który jest najbardziej wyluzowanych Chorwatem jakiego znam


Oj Torac mylisz się , Gojko jest Serbem mieszkającym w Rijece , jego żona jest Chorwatka .

W czasie mojego pobytu Gojko goscił swoja siostrzenicę z Serbii ( Wojwodiny) z rodziną , jej mąż jest Serbskim Słowakiem ( największa mniejszość słowacka w Europie żyje właśnie w Wojwodinie) który kończył szkołę z językiem słowackim co znacznie ułatwiało nam rozmowy ( częste !!) przy winku czy rakiji , niestety pan Gojko nam z reguły tylko polewał bo sam jest ciężko chory :( , ale facet bardzo sympatyczny i uśmiechnięty .

A jak kupiłem rybki to sam mi oprawił i upiekł na grilu - pychota :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.11.2010 00:49

Pochodzenie Gojka jest mi nieznane. Nie pochwalił się !
Brak znajomości prezydenta Chorwacji była dla mnie podejrzliwa.
Na pewno jest miłośnikiem futbolu , ale dopingowanie reprezentacji Niemiec ,trochę kłóci się z jego pochodzeniem.
Ode mnie Żywczyka nigdy nie odmawiał :D to a propos choroby.

Rozbawił mnie kiedy ja opuszczałem kwaterę a kolejna rodzina przyjechała na wypoczynek. Zamiast przygotowywać apartament to proponował mi wymycie auta i potem zamiatał swoje podwórko.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 23.11.2010 09:52

Torac a kiedy Ty tam byłeś ? Ja byłem 31.07-7.08 ( potem Dingać ) , w dniu kiedy wyjeżdżaliśmy Gojko wyjechał na badania do Rijeki , ma cos z krwia , na ile zrozumiałem to podejrzenie białaczki , może wyniki okazały sie dobre :D
No z nami też wypił lampkę czy kieliszek ale nie więcej , zresztą od razu gdy przyjechałem zaprosił na palinkę :D - widać ze głównie nocuje Czechów :D
A miał juz łódeczkę i wziął Was na przejażdzkę po zalewie ?

Kurcze zaraz nas Rysio zbanuje bo watek o metajnie ...... a tu poza helen nikt nie pisze o tej miejscowości .
W ramach przeprosin widoczki z góry Sv. Vid
Zatoczka w strone plaży Zrce
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Widok na Metajnę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Na koniec wybrzeże Pag-u od strony stałego lądu , Paklenicy , tu tez można spotkać malutkie plaże ale dodstęp tylko łódką zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sorry Rysiu
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.11.2010 09:58

3-11.07
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
również fotka z sąsiedztwa Metajny w ramach przeprosin.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.11.2010 12:26

E tam Armar bez strachu, nie macie Metajny to piszcie o okolicach, przynajmniej temat nie zdechnie tak od razu :wink:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 23.11.2010 17:26

helen napisał(a):Hej, Metajna to fajne miejsce, mając ponton na miejscu masz dostęp do wielu pięknych, ustronnych plaż i plażyczek po drugiej stronie zatoki, " na tyłach" Metajny jest również np. cudna plaża Rucica i dalej Beritnica.

Okolice apartamentu z Twojego linka widać na naszym filmiku, na jego końcu: ;)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Do morza dorzucisz beretem :) , tylko ta plaża to tak dla baaaardzo leniwych... Ty wsiądziesz do pontonu i tyle Cię tam zobaczą. Szukaj lokum i nie daj się namówić na drugą stronę zatoki.


Helen,a masz może jakieś zdjęcia z tych dwóch plaży.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.11.2010 17:33

Beritnica to 2 posty powyżej!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.11.2010 17:34

....i Rucica:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 23.11.2010 17:40

Dzięki,co ślepemu po oczach.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 23.11.2010 18:16

mireks napisał(a):
helen napisał(a):Hej, Metajna to fajne miejsce, mając ponton na miejscu masz dostęp do wielu pięknych, ustronnych plaż i plażyczek po drugiej stronie zatoki, " na tyłach" Metajny jest również np. cudna plaża Rucica i dalej Beritnica.

Okolice apartamentu z Twojego linka widać na naszym filmiku, na jego końcu: ;)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Do morza dorzucisz beretem :) , tylko ta plaża to tak dla baaaardzo leniwych... Ty wsiądziesz do pontonu i tyle Cię tam zobaczą. Szukaj lokum i nie daj się namówić na drugą stronę zatoki.


Helen,a masz może jakieś zdjęcia z tych dwóch plaży.


Nie mam dostępu do swojego komputera, ale zdjęcia są tu http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=294 ... &start=105 i potem na stronie 11.
ptahor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptahor » 07.01.2011 00:32

... przepraszam szanowne grono i moderatora, że ciągnę temat miejscówki ARMAR'a

... również proszę Cię, ARMAR o namiar w necie na to cudo na ptahor(at)gmail.com

serdecznie dziękuję
ptahor
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone