Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.02.2011 00:54

armar napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link[/u]


Mogę też prosić o namiary na ten lokal :?:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Rysiu, z tematu chyba już nic nie wyciągniesz :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.02.2011 10:01

Mówisz-masz:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.02.2011 10:23

A myślałem że to 2 różne oferty. Wczoraj tam napisałem .
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 01.02.2011 11:18

Anakin mnie uprzedził a juz miałem pisać do Toraca na maila .

Swoją drogą zwracałem uwage właścicielce żeby ogłaszała się też na polskich stronach tego portalu a nie tylko czeskich ....

Dom Maslina wygląda lepiej w rzeczywistości niż na fotkach na ich stronie internetowej , górnego apartamentu nie widziałem ( z niego głownie sa za to fotki na stronie internetowej ) ale dolne są czyściutkie i dobrze wyposażone .

Znalazłem jedną fotkę w necie , lepiej widać całą posesję od strony drogi
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

UWAGA :
Pani Katica ma konto w banku który nie ma numeru SWIFT , nie mogłem przelać zaliczki , zarezerwowane miałem na słowo honoru ale jak spojrzałem na ww podana stronę że Właścicielka ogłasza się w last minute ( wygląda to jakby wogóle nie miała nic zajętego ) to zrozumiałem że od nikogo nie pobiera zaliczki , a jak ktoś nie przyjedzie to liczy że kogoś jeszcze złapie na last minute , chociaż jak mówiła ma sporo klientów stałych . :D
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 01.02.2011 11:30

Pani Katica ma już nowy rachunek i wszystko jest ok, jest IBAN i jest SWIFT, posyłałam zaliczkę, dotarła do niej, teraz czekam z utęsknieniem na lato. :D
Dzięki Armar za wszystko :) , oczywiście tak jak pisałam, zaraz jeszcze ruszę z pytaniami do Ciebie, pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.02.2011 11:43

Dzięki za zaangażowanie ale jak to w przyrodzie bywa to mam jeszcze kilka pytań.
1/ ile jest metrów do plaży "prywatnej" , wysokość w przybliżeniu też poproszę , jak się da oszacować?
2/ ile jest metrów do publicznej?
3/ czy rezerwujecie przez zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link czy kontakt podany na stronie kwatery ?
4/ jak w/w destynacja ma się do mistrza Gojko?
5/ skąd ta (niewielka) rozbieżność pomiędzy cenami u pośrednika a u niej?
z góry dzięki za pomoc
Ostatnio edytowano 01.02.2011 11:50 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.02.2011 11:48

armar napisał(a): Właścicielka ogłasza się w last minute ( wygląda to jakby wogóle nie miała nic zajętego ) to zrozumiałem że od nikogo nie pobiera zaliczki , a jak ktoś nie przyjedzie to liczy że kogoś jeszcze złapie na last minute , chociaż jak mówiła ma sporo klientów stałych . :D


Z mojej korespondencji z nią wynika,że pierwszą połowę sierpnia ma w tym roku zajętą.W otrzymanym mailu nie było słowa na temat ewentualnej zaliczki,więc może jej faktycznie nie pobierać. 8)
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 01.02.2011 11:50

Zanim zarezerwowałam, pisałam z Katicą emaile na adres podany na czeskiej stronie, odpowiadała z lekkim opóźnieniem, nieraz po 2 dniach, odpowiedzi jej nie są wyczerpujące, dużo szczegółów wiem od Armara
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 01.02.2011 11:53

Może i zaliczki nie pobierała do tej pory, ale to ja sama o zaliczkę zapytałam, kiedy, gdzie, w jakiej wysokości, bo chcę wysłać :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.02.2011 12:02

Maciejka napisał(a):Zodpowiadała z lekkim opóźnieniem, nieraz po 2 dniach, odpowiedzi jej nie są wyczerpujące


Oj,jak ja bym chciał żeby mi tak "późno" odpisywali. :lol:
A,że odpowiedzi nie są wyczerpujące?
Ważne,że w ogóle są.
Tak to widzę. :wink:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 01.02.2011 13:00

Rysiu może wydziel ze swojego posta ten wątek pod nazwą no.apartamenty ( co by nie ograniczac się tylko do jednego apartamentu )Pag-Bosana czy Pag-Dubrava ?

Swoja drogą znalazłeś lokum w Metajnie ??

Co do apartamentu Maslina , ja pisałem na tego maila :

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Maciejka - do właścicielki pisałem , że może sie spodziewać w tym roku paru osób z mojego polecenia , pochwaliłem sie jej że zareklamowałem jej posiadłość na tym forum ( hmm może jak kiedys tam wrócę dostane jaką zniżkę ) , no i prosiłem żeby sie dobrze nimi zaopiekowała cobym nie musiał się wstydzić :D

Podziękowała i napisała że sie postara :wink:

Maciejka - a pytaj dalej wszak - Kto pyta nie błądzi :wink:

Torac napisał(a):Dzięki za zaangażowanie ale jak to w przyrodzie bywa to mam jeszcze kilka pytań.
1/ ile jest metrów do plaży "prywatnej" , wysokość w przybliżeniu też poproszę , jak się da oszacować?
2/ ile jest metrów do publicznej?
3/ czy rezerwujecie przez zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link czy kontakt podany na stronie kwatery ?
4/ jak w/w destynacja ma się do mistrza Gojko?
5/ skąd ta (niewielka) rozbieżność pomiędzy cenami u pośrednika a u niej?


Ad.1 - hmm ciężko mi to oszacować , może jakieś 100 - 150m łacznie z górki i poziomie , zastrzegam że małe dziecko to za rączkę , ale nasza czterolatka spoko dawała rade , dzieciaki lat nascie brykały w ta i z powrotem - chociaż p.Katica na swojej stronie podaje odległość do plaży właśnie do Dubravy - czyli ok. 400m (Ad.2) , podobnie chyba jest do plaży w Bosanie może ciut więcej

Ad.4 - jeśli idzie o dolne apartamenty ( na góre nie zaglądałem ) to sa troche większe niż ap. C u Gojka , przede wszystkim trochę większa jest kuchnia ( a właściwie salon z aneksem kuchennym ) , wyposażenie na podobnym poziomie , brak klimy ( jest wentylator) ale to nie jest potrzebne zresztą tak jak u Gojka

Ad5 - te strony to chyba nie sa pośrednicy , podają linki do stron właścicieli oraz maile do nich , strona własna apartamentu jest poprostu stara z 2006r. i nie aktualizowana . :roll: , ceny takie jak na portalu czeskim

Ten interes prowadził ojciec p.Katicy ale zmarło mu się , a córka hmm chyba pomału się uczy co to marketing , stąd nie aktualizowane fotki jak mniemam :?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.02.2011 13:19

Dzięki , mail już poszedł.
Dojście na Dubravę będzie kłopotliwe- te schodki (nie ma to jak u Gojko)
Apartament C u Gojki ma klimę - stwierdziłem po przyjeździe na miejsce.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 01.02.2011 14:32

Tak trochę niejasno napisałem , wiem że C u Gojki ma klime tylko chodziło mi o to że w zasadzie nie była ona tam potrzebna ( parter , zacienienie wieczorem ) tak jak nie potrzebna jest klima w apartamentach na dole w Maslinie .

Różnica jest za to w tym że u Gojki otwory zewnętrzne są tylko z jednej strony , w Maslinie istnieje możliwość zrobienia przeciągu - drzwi i okno w sypialni są na przestrzał
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.02.2011 14:48

armar mam pytanie.
Jak jest z tymi apartamentami bez klimy na Pag-u?
Czy jej brak jest stosunkowo uciążliwy?
Moje pytanie wynika stąd,że kilku Chorwatów na moje pytanie o klimatyzację odpisało,że nie ma bo...........nie jest potrzebna.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.02.2011 15:57

armar napisał(a):Rysiu może wydziel ze swojego posta ten wątek pod nazwą no.apartamenty ( co by nie ograniczac się tylko do jednego apartamentu )Pag-Bosana czy Pag-Dubrava ?

Swoja drogą znalazłeś lokum w Metajnie ??



Zmienię tytuł żeby nie mnożyć tych tematów.

Lokum owszem znalazłem. Wprawdzie tani nie jest (55E z klimą i taxą) ale wygląda przyzwoicie (2 pokoje, kuchnia, łazienka, taras, klima, prywatne molo do cumowania gumjaka) i jest przy samej plaży, tak że ponton na upartego mógłbym do poręczy balkonu cumować albo z niego ryby łowić. Jestem na etapie wysyłania zaliczki do nich :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone