Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 17.11.2010 00:38

A to jeszcze "koskowa" plaża:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.11.2010 11:34

Armar, powiem Ci że miejsce bardzo mi się podoba, ale tak jak wspomniałem dojście wygląda dość upierdliwie. Po 1 zniesienie pontonu (ok50kg) już jest utrudnione, choć z tym poradzić sobie można, bo w 2 chłopa jakoś się da rady mam nadzieję bez gleby na skałkach. Po 2 zniesienie silnika tu już w pojedynkę bo stadnie nie ma jak ucapić a wolałbym się z żelastwem nie kulać po tej ścieżce. Te argumenty to jeszcze bym przebolał, bo zawsze można gumjaka zwodować tam gdzie jest normalny dojazd a potem podpłynąć na tą plażę, ale jedni znajomi mają dzieciaka niecałe 2 lata a drudzy niecałe 3 lata i kiepsko widzę by codziennie kilka razy z nimi się tarabanić pod tą górkę i z niej. Prędzej czy później kolana byłyby poobdzierane a to może skutecznie popsuć urlop.

W związku z powyższym wracam z planami do Metajny a plaże które pokazaliście (za co bardzo dziękuję) zdobędę od strony morza :wink:

To jak :?: Noclegował ktoś w Metajnie :lol:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 17.11.2010 21:33

Armar
Mi się bardzo podoba!. Mogłabym prosic o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
, w zamian sluze sprawdzonymi namiarami w podacy, zaboricy, trsteniku i pewnie jeszcze cos
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 17.11.2010 21:43

O juz znalazlam te namiary, ale jakbys mogl wrzucic jeszcze kilka zdjec, przede wszystkim tego zejscia w dol...;-) to poprosze
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 17.11.2010 22:00

Armar też poproszę o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wprawdzie w roku 2011 będzie królował u mnie Hvar, ale na Pagu do tej pory nie byłam i kto wie czy następny wyjazd nie odbędzie się w tamten rejon :?:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.11.2010 14:20

Namiary poszły :D
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 19.11.2010 18:09

dziękuję :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.11.2010 20:59

Teeee, to jest mój temat o Metajnie :wink:

Dobra niech Wam będzie, bo o Metajnie i tak nikt nic nie wie :)
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 19.11.2010 21:23

Rysio swoim żałujesz :?:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 19.11.2010 23:40

Ja tez dziekuje i sory za wcinanie sie w wątek ;-)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.11.2010 09:49

Ewa Zuber napisał(a):Rysio swoim żałujesz :?:


Ewcia gdybym żałował to bym pogonił :wink: A tak :smo:

Ps. Myślę tylko jak sensownie temat zmienić żeby ludzie trafiali tam gdzie chcą :)
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 21.11.2010 14:41

Rysio przepraszam, wiem,że to Twój temat :)
jednak pozwolę sobie :oops:
Armar-ja także bardzo ładnie proszę o namiar na kwaterkę na Pagu, widoki cudne, a Kosek faktycznie drogi... a jeśli możesz napisać ile Ty płaciłeś za noclegi, będę wdzięczna. Pozdrawiam Maciejka
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 22.11.2010 14:47

:oops: z roztargnienia nie podałam mojego emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
czy jest w tym domu klimatyzacja?
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 22.11.2010 14:54

Rysio napisał(a):Teeee, to jest mój temat o Metajnie :wink:

Dobra niech Wam będzie, bo o Metajnie i tak nikt nic nie wie :)


Rysio, przecież tobie za stromo i zmieniasz na Marusici :wink: Pozdr.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 22.11.2010 15:04

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link tu wcale nie jest za stromo Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone