Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
klubik
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.02.2015
noclegi na wyspie Pag?

Nieprzeczytany postnapisał(a) klubik » 27.02.2015 14:41

Witam! Czy ktoś mógłby podać jakieś namiary na kwatery na wyspie Pag? Będę wdzięczna. Pozdrawiam :papa:
grzegorzmarek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorzmarek » 28.02.2015 10:54

dołaczam sie do prośby, z ta róznica ze szukam czego na 10 osob + 2 dzieciaki :-)

pozdrawiam
kasik_g
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik_g » 04.08.2015 22:24

Persa napisał(a):Domek u Katicy w Bosanie jest wolny od 2 sierpnia tzn duzy apartament, w atrakcyjnej cenie last minut ;-)
widze własnie promocje u niej na stronie na facebooku, jeśli ktoś jest zainteresowany to ja Wam polecam, byliśmy tam już 3 razy



poproszę o namiary, mogą być facebookowe

pozdrawiam K.G.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.08.2015 00:43

kasik_g napisał(a):
Persa napisał(a):Domek u Katicy w Bosanie jest wolny od 2 sierpnia tzn duzy apartament, w atrakcyjnej cenie last minut ;-)
widze własnie promocje u niej na stronie na facebooku, jeśli ktoś jest zainteresowany to ja Wam polecam, byliśmy tam już 3 razy



poproszę o namiary, mogą być facebookowe

pozdrawiam K.G.


Wpisz sobie w google Maslina Bosana i Ci wyskoczą stronki i namiary Katicy, fb też.
kasik_g
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik_g » 05.08.2015 12:50

Dziękuję
gumbas78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2019
apartament maslina pag bosana

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumbas78 » 23.01.2019 11:06

Witam wszystkich serdecznie,
znalazłem na wyspie Pag uroczą według mnie miejscówkę apartament Maslina z prywatną plażą, problem w tym że nie namiarów na właściciela, tudzież agencję gdzie mogę ewentualnie wynająć czy ktoś z grupy może mi pomóc?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: apartament maslina pag bosana

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.01.2019 14:13

Znajdź wiolek_lp - mieszkała tam i napisała relację na forum. Maslinę możesz znaleźć bezpośrednio na facebooku.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: apartament maslina pag bosana

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 23.01.2019 14:32

Dokładnie tak, mieszkałam u nich 4 nocki.
Pytałam się ich kiedyś czemu zlikwidowali swoją stronkę, która swoją drogą byłą bardzo słaba, odpisali mi, że nie potrzebują jej, mają stałych klientów :wink:
Ja ze swojej strony bardzo polecam, jak już wiele razy zaznaczałam, że jak wrócę na Pag, to tylko tam, ale oczywiście zależy co, kto szuka :wink:
Zaglądnij do mojej starej relacji, troszkę tam opisałam dom :D
wakacje-ktorych-mialo-nie-byc-pag-i-bra-para-idealna-t53272.html#p1915348
gumbas78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2019
Re: apartament maslina pag bosana

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumbas78 » 23.01.2019 15:41

dzięki, super zdjęcia jak bym miał jakieś pytania to sobie pozwolę do ciebie odezwać, pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Paski Zaliv - Metajna, Bosana i inne - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone