Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Marija Orebic - opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
peetus
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 14.06.2010
Apartamenty Marija Orebic - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) peetus » 11.03.2013 18:44

Witam
Czy ktoś może mi podać jakieś informację na tema apartamentu Marija w Orebic

Proszę o wszelakie opinie pozytywne jak i negatywne
Ostatnio edytowano 11.03.2013 22:22 przez peetus, łącznie edytowano 2 razy
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 11.03.2013 21:43

Witaj peetus :D
Tutaj jestesz, piszalesz do mnie w sprawie apartamenta ale nie zostawilesz swojego maila, a w awatarze niemasz koperte i nie moge odpiszac do tebie.
Pozdrawiam, Dario
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2013 22:20

peetus napisał(a):Witam
Czy ktoś może mi podać jakieś informację na tematy tych apartamentów. Poniżej zamieszczam link
Proszę o wszelakie opinie pozytywne jak i negatywne


Proszę przeczytać regulamin w różowej ramce :idea: i usunąć link z postu :idea:
peetus
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) peetus » 11.03.2013 22:20

Masz rację zaraz uzupełnię braki.
Możesz pisać na tego maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Piotr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2013 22:24

Hvala :idea:
strawik
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) strawik » 18.02.2016 19:29

Witam
Wiem, że post jest stary ale próbuję się dowiedzieć czegoś więcej o lokalizacji z tytułu "Marija" z Orebic. Trafiłem w sieci na pośrednika który proponuje wakacje w tej lokalizacji ale życzy sobie wysokiej przedpłaty z góry- nie mam jak sprawdzić tego kontaktu a organizuje wyjazd dla sporej grupy przyjaciół (6 rodzin 12 osób i 7dzieci) i nie chciałbym wpadki. Poniżej link do oferty pośrednika: == reklama ==. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Marija Orebic - opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone