Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomasz781
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz781 » 18.05.2010 19:25

BRELA Apartament Dara czy może ktoś ma jakieś opinie na temat tego apartamentu?Mamy zamiar tam sie wybrać 26-06 03-07. 48euro za 2+1
dziubek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.05.2010
Prośba o opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziubek » 19.05.2010 18:36

Witam wszystkich. :D

Mam ogromna prośbę o pomoc i udzielenie informacji.
Może ktos z Was był w
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link lub
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :roll: chodzi mi głównie o opinie na temat odległości do plaży i podejścia po schodach oraz ogólne. :idea:

Będę wdzieczna za jakiekolwiek info.
Pozdrawiam.Baśka
Użytkownik usunięty
Re: Prośba o opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2010 20:29

dziubek napisał(a):Witam wszystkich. :D

Mam ogromna prośbę o pomoc i udzielenie informacji.
Może ktos z Was był w
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link lub
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :roll: chodzi mi głównie o opinie na temat odległości do plaży i podejścia po schodach oraz ogólne. :idea:

Będę wdzieczna za jakiekolwiek info.
Pozdrawiam.Baśka

Byłem w pobliżu i znam okolicę. Ten apartman jest położony przy drodze wyjazdowej w kierunku Jadranki (to wg mnie nie problem), z drugiej strony schodkami w dół schodzi się nad morze - myślę w pionie 20 - 25 m. Nad brzegiem betonowa promenadka, ale w bliskiej okolicy kilka fajnych, kamienistych zatoczek. Jeśli pokój lub taras jest od strony morza, to będzie super widok na okolicę i sąsiednie wyspy.
Pozdrav
dziubek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziubek » 19.05.2010 21:53

Dziękuje, za szybką odpowiedź :) Slapol, który apartament masz na myśli? Z tego co znalazłam na forum to jeden z forumowiczów był w Pervan , tylko wiem, że gospodarz był troszkę wścibski. A tak to ciężko cokolwiek znaleźć o tych apartamentach, nawet na czeskich stronach... Help, bo mi miejsce trzymają.....
Ostatnio edytowano 19.05.2010 22:01 przez dziubek, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2010 21:57

Patrząc na mapkę, mówiłem o Pervan właśnie...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2010 22:00

Apartmana Victoria nie jestem w stanie "namierzyć" ze stronki, którą podałaś...jeśli chodzi o jego lokalizację. Jeśli na spokojnie coś wygooglam, to Ci podeślę ....hm wstępną opinię 8)
tomasz781
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz781 » 20.05.2010 12:56

Tez wybieramy sie do Breli w tym roku.Poleci ktos moze jakąś dobrą restauracje ,gdzie można się jeszcze tam rozewrać?Pozdrawiam.
dziubek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziubek » 20.05.2010 15:47

slapol napisał(a):Apartmana Victoria nie jestem w stanie "namierzyć" ze stronki, którą podałaś...jeśli chodzi o jego lokalizację. Jeśli na spokojnie coś wygooglam, to Ci podeślę ....hm wstępną opinię 8)


Dzięki za odpowiedź :D
Myśle że zdecydujemy się na Prevan, chociaż w Apartmanie Victorii miejscówka z wiekszym metrażem :wink: ,
Nie chcemy jechac tak w ciemno.. więcej pozytywów czytałam o Podrace niż o Jarduli.
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 06.08.2010 15:01

zlybanan napisał(a):W samym centrum przy plaży jest poczta, kafeja internetowa, kantor i Konzum oraz kilka lokali. Oprócz tego wzdłuż promenady znajdziesz kilka knajpek również z grillem i smażalnie. Oczywiście gdzieś wyżej też znajdziesz sklepik ale nie jest tego zbyt wiele. Rejon raczej bardzo spokojny i wieczorami jest tu raczej cicho. Jeśli szukasz rozrywki to gdzieś bliżej centrum, Brela Soline albo nawet Baśka, przy czym tam na plaży też robi się głośniej i ciaśniej.

Ja mam pytanie do Ciebie, czy tam w pobliżu waszego apartamentu i plaży była jakaś nie droga knajpka, czy trzeba drylować aż do centrum? Bo my tak lubimy posiedzieć przy winku w cieniu prosto w "strojach" tak pomiędzy 14.00 a 16.00 jak jest największy upał...
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 06.08.2010 15:37

nie trzeba ciągnąć do centrum aby coś zjeść. Mieszkałem w dzielnicy Scit i tuż przy promenadzie idąc w północnym kierunku jest kilka fajnych knajp oraz chyba dwa szczególnie sympatyczne drinkbary.
Ryby wpiepszaliśmy w konobie gdzie grill jest po jednej stronie promenady a stoliki po przeciwnej.
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 06.08.2010 17:07

Torac napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezpośrednio nad tą popularną plażą.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Poproszę o namiary na te apartamenty adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009
Re: Prośba o opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 06.08.2010 18:20

dziubek napisał(a):Witam wszystkich. :D

Mam ogromna prośbę o pomoc i udzielenie informacji.
Może ktos z Was był w
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link lub
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :roll: chodzi mi głównie o opinie na temat odległości do plaży i podejścia po schodach oraz ogólne. :idea:

Będę wdzieczna za jakiekolwiek info.
Pozdrawiam.Baśka


Cześć,

Temat już mocno prawdopodobnie nieaktualny ale spróbuje.
Byłem u Pervan w ubiegłym roku, w apartamencie nr 2, powiem że miejsce jest REWELACYJNE:
-schodzisz po schodach i plaża .
Dość mała ale spokojnie można znaleść miejsce dla siebie, są skałki z których można poskakać , dla dzieci przy brzegu dość płytko,dalej głębiej można nurkowac i bawić się w łowienie krabów spod skał.
-bardzo cicha dzielnica
-wszystkie rzeczy; piłki, koce, zabawki i namiot z decatchlonu zostawialiśmy codziennie na plaży nic nie zginęło
-blisko sklep na potrzeby bieżące( ok 20m)
- trochę dalej fajna restauracja Dvori u Ivanovica
Teraz to co mi się niepodobało:
- Zdravko Pervan bardzo miły ale wsibski Pan - na początku chodził zagladał nam na balkon ( balkon jest obok schodów na plażę) , później było już lepiej.
- cena 120euro za dzień to dużo ale jak się wybiera w szczycie sezonu to tak jest.
-Brela jest piękna ale bardzo droga.
Ogólnie bardzo polecam.
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 07.08.2010 13:15

...droga, hmm...
no to chyba Brele ominiemy, bo w tym roku mamy trochę uszczuplone finanse :(
To jaka wg Was miejscowość jest tańsza w tym regionie?
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 07.08.2010 13:22

jest możliwe by na tej stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link byli oszuści? tzn czy macie info czy ktoś sprawdza oferty jakie są tam umieszczane bo tak się zastanawiam czy kasa nie jest często wysyłana w ciemno.
Bagietka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bagietka » 07.08.2010 22:55

tacim napisał(a):jest możliwe by na tej stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link byli oszuści? tzn czy macie info czy ktoś sprawdza oferty jakie są tam umieszczane bo tak się zastanawiam czy kasa nie jest często wysyłana w ciemno.

Też się zastanawiałam więc napisałam do biura informacji turystycznej w tej sprawie i dostałam ładnego maila z odpowiedzią, że nikt się nie skarżył na zakwaterowanie z tej stronki. Zapłaciłam zaliczkę, z drżeniem serca... ale udało się, od dziś jestem w Breli w apartamencie takim jakim prezentują go zdjęcia na stronce. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone