Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 31.08.2009 02:28

Gal napisał(a):Woda z zatoki tuż przy marinie... hmmm wątliwa przyjemność moim zdaniem
no i ta cena: 100EUR/dzień za apartament?
są lesze miejsca na Ciovo przy niższej cenie w podobnym standardzie


dla niewtajemniczonych, kol. Gal odniósł się do opisu kwatery w Trogirze, który przeniosłem do oddzielnego wątku:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25753&sid=6
Cena kwater zarówno w Breli jak i w Trogirze oscylowała wokół 15 euro za osobodobę (więc nie wiem dlaczego 100eur) ale to mogło się zmienić. Wiadomo też - im większa kwatera tym wychodzi taniej w przeliczeniu na głowę, im wyższy standard tym drożej.

Gal napisał(a):co do trasy to polecam:
Czechy /Cieszyn/-Słowacja/Zlina,Bratislawa/-Austria/Wiedeń,Graz,Mureck/ - Słowenia/Lenart, Ptuj/ bez winietki :)

również polecam jazdę przez Cieszyn zamiast kiepskiego i zatykającego się (jeszcze) odcinka Bielsko-Biała/Zwardoń

Gal napisał(a):Faktycznie, w drodze powrotnej korzystaj z bramek płatnych kartą VISA
Ja zaoszczędziłem w drodze powrotnej przed Zagrzebiem (22.08-so.) ok. godz. 12.00 dobre 3,5 do 4km korka.
Jak ktoś kiedyś napisał na forum: "widok miny stojących obok - bezcenny"

chyba kiedyś na tym forum znalazłem opinie nt. najlepszej pory wyjazdu.
z Polski wyjeżdżam wieczorem w sobotę, a Chorwację przemierzam od Niedzieli rano. Wracam natomiast z piątku na sobotę.
Dwa razy tak robiłem i dwa razy zero korków na bramkach czy przy tunelach - polecam :)

Gal napisał(a):Polecam powrót analogiczną trasą - przez Słowację.
Zdecydowanie lepsze drogi.


Tak, Słowacja jest super ale uwaga na ograniczenia - jak jest do 80 to lepiej jechać 80 bo naprawdę polują i są bezwzględni zwłaszcza widząc obce blachy.
Na dokładkę, wracając polecam przejechać się od Splitu drogą nr 1 przez Plitvickie aż po Karlovac - zaoszczędzimy na winietce, a widoki bezcenne (choć czasowo to niestety nie autostrada).

Rosa_ad napisał(a):ale to było w Baska Woda , a nie brela


coś pomyliłeś - to sam północny kraniec Breli, Baśka jest dużo niżej na południe (bliżej Makarskiej).

zerknij sobie na zdjęcie kościoła świętego Stefana - może to pomoże
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

korzystając z tego że w tym roku pojechaliśmy tam po raz drugi, zrobiłem mały update z uwagi na sporo zapytań na maila. poświęciłem troszkę czasu i popstrykałem fotki - zapraszam do ponownego przejrzenia mojego poprzedniego posta z namiarami, pozdrawiam :)
kasjapa
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 08.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasjapa » 01.09.2009 20:20

Rosa_ad napisał(a):
kasjapa napisał(a):Właśnie dziś dotarliśmy do Breli. Pojechalismy w ciemno. Mamy 3 pokojowy (8 osobowy) apartament, tuz przy morzu, dwie łazienki, a to wszystko za 55 euro (po bardzo słabych z naszej strony negocjacjach bo bylismy wykończeni drogągą. Szukaliśmy apartamentu....2 minuty (przy wjeździe Pani nie zdecydowała się nas przyjąć - bo miała apartament dla 6 osób ;)
Pozdrawiamy


poproszę o namiary (e mail ) do tej kwatery



Dominik & Lidia Tomas
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tel 00385 98 965 38 28
Właściciel przemiły i pomocny. Z apartamentów około 100 m do morza (niestety stroma górka), widok przepiękny.
Pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.09.2009 21:11

Marek358 napisał(a):
Torac napisał(a):W tym roku (20-25.07.2009)na Podraću w Breli 15 minut szukałem apartamentu :!:

A za ile taka przyjemność?


38 E za 2 osoby -koniec lipca. Gość nie ma stronki internetowej.
Poszukam Jego wizytówki!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.09.2009 21:15

A jeśli chciałabyś jechać we wrześniu to polecam jechać w ciemno . Na pewno coś znajdziesz i nie będzie tak wysoko! I bardziej skłonni gospodarze do negocjacji cen.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.09.2009 22:54

Rosa_ad napisał(a):
Torac napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezpośrednio nad tą popularną plażą.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


jaki namiar i jaka cena tego apartamentu


Odnalazłem wizytówkę

Jelka i Nikola Śośić
Podraće 10
tel +385(0)21-618650
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 03.09.2009 00:41

Torac, który to dom? jak sie ma do restauracyjki? po tej samej stronie uliczki? dzieki
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 03.09.2009 00:42

a tak w ogóle , to ładnie zeszli z ceny... dobry negocjator z ciebie:)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2009 01:09

joasiasok napisał(a):a tak w ogóle , to ładnie zeszli z ceny... dobry negocjator z ciebie:)


Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba 2 . nad wypasioną willą.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tak zapamiętale negocjowałem że prawie przegrzałem negocjacje. Gospodarz obrócił się i zrezygnował ale pomylił się bo myślał że chcę na 2 dni a mi chodziło o 5 noclegów.

Nasz gospodarz:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 03.09.2009 01:12

o, tego pana nie kojarzę, ale dobrze zapadł mi w pamięć dziadek z Villa Victoria w okolicach Podrace 18, bo codziennie zaczepial moją mamę i czarował ją rozmową mimo że co 30 sek. mówiła że nic nie rozumie:)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2009 01:14

Poza tym nie miałem zamiaru dać więcej niż 40E z uwagi na schody.
50m dalej do punta Rata(w 2007 i 2008) płaciłem podobnie ale tam jest moje miejsce - w tym roku niestety zajęte.
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 03.09.2009 01:14

Co do fotki, to "twój" domek jest nad tym z przesuwaną bramą, tym wypasionym, dobrze rozumiem?
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 03.09.2009 01:16

No to wysoko.... Ale co Podrace to Podrace :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2009 01:20

joasiasok napisał(a):Co do fotki, to "twój" domek jest nad tym z przesuwaną bramą, tym wypasionym, dobrze rozumiem?


Zgadza się. Ale poszukiwania rozpocząłem od Viśni - tam zaparkowałem.
zszedłem do domu poniżej , kobietka wysłała mnie do innej Pani która w 2007 prawie mi wynajeła ap.(Czesi mi go zwinęli z przed nosa) a od niej do jegomościa ze zdjęcia powyżej.
Wszystko w 15-20 min. - koniec lipca :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2009 01:23

joasiasok napisał(a):No to wysoko.... Ale co Podrace to Podrace :)


Lata ubiegłe dowiodły że można być na Podraću i nie drałować po schodkach. ale to już 110% satysfakcji.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2009 01:26

joasiasok napisał(a):o, tego pana nie kojarzę, ale dobrze zapadł mi w pamięć dziadek z Villa Victoria w okolicach Podrace 18, bo codziennie zaczepial moją mamę i czarował ją rozmową mimo że co 30 sek. mówiła że nic nie rozumie:)


trzeba było ten fakt wykorzystać -Viktoria ma rewelacyjne położenie bo jest poniżej drogi jeśli mnie pamięć nie myli.

Rarytasem będzie aparthotel- Duśko Sosica , nie wiedzieć czemu jeszcze nie otwarty :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone