Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
clawis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 06.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) clawis » 14.11.2016 22:17

Jeżdżę na tą ulice Frankopanską od 4 lat tylko pod nr 77.Mysle ze nr 42 to dobry pomysł.Do morza w linii prostej z 50 metrów ,w pobliżu sklep Studenac do centrum z 0,5 km.Blisko do Baśki Vody.Spokojna ulica.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 15.11.2016 15:17

poszło do innego Brelowskiego tematu. (brela-czy-warto-t22028-810.html#p1795149)
mieciolee
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieciolee » 23.11.2016 16:15

Przemasss napisał(a):A czy poczatkowe numery Bartola Kasica to juz zdecydowanie malo komfortowo jezeli chodzi o dojscie do plazy?


Cześć
Jest dobrze jesli schodzisz na plaże :D gorzej jak trzeba wracać :( z żoną nazywaliśmy to sciana płaczu :P
dużo schodów i strome podejscia .
jesli z dzieckiem to stanowczo odradzam !
boolo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.12.2016
apartament lub kwatera w brela dla dwoch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolo » 17.12.2016 18:14

witam jestem tutaj nowy mam pytanie o kwatere lub apartament dla dwoch rodzin przelom lipca sierpnia dzieci 3 do 8 lat pierwszy wyjazd na chorwacje chcialbym w miejscowosci brela blisko wody i nie stromo plaza zwirowata nie w samym centrum cisza nie tloczno pokoje podstawowy standard wolalbym zeby dwie rodzny mieszkaly osobno co polecacie czytalem sporo ale nie moge nic znalezc prosze o pomoc adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl prosze o wyrozumialosc
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016
Re: apartament lub kwatera w brela dla dwoch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 17.12.2016 18:36

Jeździmy do Chorwacji, a nie na Chorwację :wink:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 17.12.2016 21:32

Polecamy

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrav
sylwia.8
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.02.2014
Apartament z 1,5 rocznym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia.8 » 18.12.2016 00:21

Witam, mam pytanie jaki apartament szukac dla rodziny - 2 osoby dorosłe + 9 latek + 1,5 roczne dziecko? 2+1 i zabranie swojego turystycznego łóżeckza dla dziecka? czy trzeba wynajac 2+2 ? I wtedy jedna osoba spi na duzym lozku z dzieckiem? Jak chorwaci podchodzą do tematu malych dzieci? Aha i myslelismy nad Brela, nie mam zadnych kwater wybranych wiec jak by ktos mial fajne namiary na kwaterke to bede wdzieczna :D
Pozdrawiam i proszę o podpowiedzi.
boolo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolo » 18.12.2016 14:54

co powiecie o takiej lokalizacji w brela cikes put luke 59 czy blisko wody jakie pokoje i jacy gospodarze czy wysoko polozony i jaka plaza i czy tloczno w sezonie mam pytanie jakbyscie poukladali od najlepszej oferty do najgorszej oferty moje kryterium to blisko wody malo schodkow spokojna okolica w miare blisko do centrum pokoje podstawowy standard raczej kwatery jedziemy dwie rodziny z dziecmi od 3 do 8 lat czy taniej wyjdzie apartament co proponujecie oto moje adresy przepraszam za pisownie ale dopiero sie ucze obslugiwac komputer villa nicola \podrace25\neven &dubravko\victoria\pervan\scit55\frankopanska77\putluke59 MOZE PAN JANUSZ POMOZE PAN JEST ZORIENTOWANY W TYM TEMACIE .PROSZE O JAKIEKIEKOLWIEK PODPOWIEDZI LUB NAPISAC adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 21.12.2016 23:00

Tu wysyłajcie zapytania:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.12.2016 00:41

boolo napisał(a):co powiecie o takiej lokalizacji w brela cikes put luke 59 czy blisko wody jakie pokoje i jacy gospodarze czy wysoko polozony i jaka plaza i czy tloczno w sezonie mam pytanie jakbyscie poukladali od najlepszej oferty do najgorszej oferty moje kryterium to blisko wody malo schodkow spokojna okolica w miare blisko do centrum pokoje podstawowy standard raczej kwatery jedziemy dwie rodziny z dziecmi od 3 do 8 lat czy taniej wyjdzie apartament co proponujecie oto moje adresy przepraszam za pisownie ale dopiero sie ucze obslugiwac komputer villa nicola \podrace25\neven &dubravko\victoria\pervan\scit55\frankopanska77\putluke59 MOZE PAN JANUSZ POMOZE PAN JEST ZORIENTOWANY W TYM TEMACIE .PROSZE O JAKIEKIEKOLWIEK PODPOWIEDZI LUB NAPISAC adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

apartmant-pervan-brela-podrace-byl-ktos-t17654.html

W Breli schody są - taki jej urok :wink:
Podrače i Šćit - dalej od centrum, ale mniej ludzi.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 22.12.2016 12:38

Moniak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Moniak » 09.08.2017 14:13

camelbek1 napisał(a):Witam. Był ktoś może w apartamentach Adria Marija & Ivo Ursić
Stomarica 9 ? Byłbym wdzięczny za wszelkie info :)


Chciałabym zapytać o wskazany apartament. Znaleźliśmy ich na stronie:
brela.com/adria/5 _a4k0.htm

I mam wątpliwości czy jadąc na przełomie sierpnia i września zobowiązywać się zaliczką i mieć pewny nocleg czy jednak poszukać czegoś na miejscu.

Będę bardzo wdzięczna za jakieś informacje, jeżeli ktoś zna to miejsce.
ewcia123
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.02.2015
polecane apartamenty Brela,i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewcia123 » 31.12.2018 21:32

Witam
Szukam apartamentu dla 5 os rodziny w okolicy Breli lub innych mniejszych miejscowosci ,miasteczek. Mogą to być rowniez miejscowosci za Makarska,gdzies gdzie nie ma tłumów,jak najblizej plazy. Bez schodów,i wysokosci i nie za miliony monet :). Terminy od okolo 22 czerwca na 2 tyg.Może polecicie coś sprawdzonego :)

Ewentualnie mółlby też być cały dom,bo być może bedziemy jechali większą ekipą kolo 20 os. Wiec wszystkie opcje mile widziane :)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartamenty Brela - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone