Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 08.05.2016 10:04

Mam do Was jeszcze jedno pytanko. Zdecydowana byłam na 100 % na ulicę Ivana Gundulića za 40e miałam płacić zaliczkę itd ale teraz gościu zszedł mi z ceny na ulicy SCIT na 25e. Wielkościowo taki sam apartament tylko trochę dalej od morza a tam mam pierwsza linie brzegową :) Sami juz nie wiemy co robić wiec proszę doradźcie czy zaoszczędzona kasę za apartament nie lepiej wydać na benzynę i dojeżdżać czasami do centrum Breli albo Baski ? I czy na tym SCIT sie coś dzieje w czerwcu czy cisza i spokój ?:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2016 11:15

Brela - ulica Šćit
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Brela - ulica Ivana Gudulica
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Na ulicy Šćit nic się nie dzieje przez cała lato, imprezy kulturalne odbywają się w centrum Breli i przy hotelach.
W czerwcu imprez jeszcze mało.

Stronka o Breli >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 08.05.2016 14:31

Znalazłem ładny apartament (2 + 1) z własną kuchnią na Put Luke (Jakirusa). Cena 45 euro. Termin urlopu to przełom sierpnia i września. Cena jak dla mnie ok, a sama lokalizacja chyba też godna polecenia ? Czy ktoś z Was już był w tej okolicy ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.05.2016 16:35

Strasznie daleko na spacer do centrum,lecz niektórzy lubią takie spacery :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.05.2016 18:01

Tadek88 napisał(a):Znalazłem ładny apartament (2 + 1) z własną kuchnią na Put Luke (Jakirusa). Cena 45 euro. Termin urlopu to przełom sierpnia i września. Cena jak dla mnie ok, a sama lokalizacja chyba też godna polecenia ? Czy ktoś z Was już był w tej okolicy ?


Put Luke (Jakiruśa) to b. dobra lokalizacja w Breli (dla mnie osobiście to typ nr 2 po Podraću)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.05.2016 20:33

Torac napisał(a):
Tadek88 napisał(a):Znalazłem ładny apartament (2 + 1) z własną kuchnią na Put Luke (Jakirusa). Cena 45 euro. Termin urlopu to przełom sierpnia i września. Cena jak dla mnie ok, a sama lokalizacja chyba też godna polecenia ? Czy ktoś z Was już był w tej okolicy ?


Put Luke (Jakiruśa) to b. dobra lokalizacja w Breli (dla mnie osobiście to typ nr 2 po Podraću)

buuuuu
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela-willa Maja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.05.2016 08:05

monka812 napisał(a):Witam,był ktos może? w jakiej to okolicy?ktos kojarzy?


nie byłem osobiście, ale chyba kojarzę miejsce i okolicę - jeżeli o tę Maję chodzi, granica dzielnic Ścit i Podrace;
jak dla mnie lokalizacja super, opisywane 20m do wody, po stromych schodach lub 500m do plaży przy skałce ul. Podrace;
obok tylko 1 sklepik i restauracja
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 09.05.2016 09:36

Przypomnę, że szukam apartamentu dla 2 osób w terminie (22.08 - 6.09.2016)

Apartament w okolicach Put Luke 22 to koszt 45 euro (300m od morza).

Kolejna oferta jaką znalazłem to apartament na ulicy Jardula, też z własną kuchnią. 98 euro za sierpień i 78 euro za wrzesień (50m od morza).

Co sądzicie o tych cenach ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2016 09:42

Cena apartamentów rośnie wraz z mniejszą odległością od morza.
W Breli:
- więcej schodów - cena niższa
- mniej schodów - cena wyższa
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.05.2016 10:06

Tadek88 napisał(a):Przypomnę, że szukam apartamentu dla 2 osób w terminie (22.08 - 6.09.2016)

Apartament w okolicach Put Luke 22 to koszt 45 euro (300m od morza).

Kolejna oferta jaką znalazłem to apartament na ulicy Jardula, też z własną kuchnią. 98 euro za sierpień i 78 euro za wrzesień (50m od morza).

Co sądzicie o tych cenach ?


Jak 300m to daleko i pewnie wysoko, tak "skonstruowana' jest Brela. odradzam raczej.
powyżej 50E to już jest drożyzna. Pamiętać należy, że właściciele w Breli mają świadomość uroku swojej miejscowości i czasami nie dbają o należyty komfort i standard.
Wbij sobie w googlarkę "Jelka i Nikola Sosic"
apartament nie za dużo reklamowany, więc mogą mieć wolne.

W tym terminie to jechałbym w ciemno, wtedy nie zapłacisz więcej niż 50E, ale rozumiem obawy i nie naciskam.
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 09.05.2016 10:28

Mam kolejną ofertę też na ul. Jardula (50m od morza) A2 + 1 z kuchnią i widokiem na morze tym razem za 48 euro, więc chyba warto.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.05.2016 11:23

Tadek88 napisał(a):Mam kolejną ofertę też na ul. Jardula (50m od morza) A2 + 1 z kuchnią i widokiem na morze tym razem za 48 euro, więc chyba warto.


Jardula jest w porządku, ale mimo wszystko dopytałbym, nie jak jest blisko, ale jak wysoko.
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 11.05.2016 10:28

Tadek88 napisał(a):Mam kolejną ofertę też na ul. Jardula (50m od morza) A2 + 1 z kuchnią i widokiem na morze tym razem za 48 euro, więc chyba warto.


A możesz poszukać na mapie która to chałupka?
Wtedy łatwiej podpowiedzieć, czy to daleko (czytaj: wysoko ;) ) od morza i jak z dojściem/dojazdem.

W Jakirusy przy Put Luke, właśnie jakieś 300m od morza znaleźliśmy fajną, niedrogą miejscówkę. Niestety dla nas była za mała (niedogadanie z właścicielem, miały być 2 osobne pokoje, a był jeden z niskim murkiem dzielącym ;) ). Miała swoje inne minusy, bo na zakręcie stała i auta uprzedzając się wzajemnie na wąskiej drodze, trąbiły zbyt często. Zmieniliśmy lokal, ale na tarasie było bardzo przyjemnie, a zejście do morza choć odległościowo dość długie, to na tyle fajne, że w miarę łagodnie wyprofilowany zjazd - nie było męczących schodków. Wychodziło się między restauracjami na plaży.
Jadrula bliżej centrum, ale w Jadruli o ile mnie pamięć nie myli, to nie było kwaterki bez tysiąca stromych schodków na plażę. No - stały chyba 2 apartamentowce przy samej promenadzie, ale też miały schody i ceny były z kosmosu :P

W Stomaricy jest ładnie - już bliżej centrum, ale ceny jeszcze normalne. Tylko minus taki: albo masz blisko z apartmana na plażę (przy czym też schodki, duuuużo schodków), a daleko z apartmana na parking (i też schodki :P więc odpada dojazd pod same drzwi), albo podjeżdżasz pod apartman, a na plażę kluczysz między innymi domami daleko.

W ogóle w Breli powinni zmienić system podawania odległości do morza - powinni podawać w 2 wymiarach. W naszej miejscówce to by było 5/50 - 5 w poziomie, ale 50 w pionie :P
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 11.05.2016 18:37

Jak wygląda dojście z Podrace (25a Vranjes) do Punta Luke (9)? Dojdzie się tą słynną promenadą, czy trzeba kluczyć? Mamy już dawno rezerwowaną miejscówkę u Matko Vranjesa, a znajomi teraz szukając czegokolwiek, znaleźli Punta Luke. Daleko, długo, straśnie?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.05.2016 21:23

rzdrozny napisał(a):Jak wygląda dojście z Podrace (25a Vranjes) do Punta Luke (9)? Dojdzie się tą słynną promenadą, czy trzeba kluczyć? Mamy już dawno rezerwowaną miejscówkę u Matko Vranjesa, a znajomi teraz szukając czegokolwiek, znaleźli Punta Luke. Daleko, długo, straśnie?

Punta Luke? może chodzi o Put Luke?
jeżeli tak to się dojdzie i górą i promenadą, ale blisko to nie jest- kilkanaście min spaceru, można się umawiać w barze pod palmami przy promenadzie, jest mw po środku; obie lokalizacje przednie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone