Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stasbed
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasbed » 20.07.2015 11:44

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie Villi Carmen przy ul. Frankopańskiej 1 czy ktoś miał okazję tam wypoczywać ? Proszę o opinię.
Pozdrawiam.
Arias
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.07.2015
Brela - pomoc w wyborze noclegu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arias » 23.07.2015 20:39

Witam!

Wysłałem ponad 20 maili, większość ma zajęte albo wolny termin nie w takiej konfiguracji jak byśmy chcieli. Ale fajnie, że prawie wszyscy odpisali i to dosyć szybko.

Do rzeczy. Chciałbym poprosić bywalców Breli o pomoc w ustaleniu odpowiedniej lokalizacji. Spośród nielicznych wolnych pokoi dla 2 osób wytypowałem 3 lokalizacje:
Scit 55
Bartolo Kasica 48
Breljanska Cesta 50

Według mapy Scit jest trochę z boku w kierunku Splitu, Breljanska Cesta 50 z kolei jest w zasadzie pomiędzy Brelą a Baską Vodą, a Bartolo Kasica jest tak jakby w środku miasteczka na górze, pod drogą nr 8 (to chyba Jardanka). Gdzie byście polecili nocleg dla dwóch osób, nie zależy nam, żeby mieć wszystko pod nosem, możemy kawałek się przejść, gdzie będzie wysoko? A gdzie będzie w marę blisko na jaką fajną dziką plażę? :)

Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2015 21:36

Witam.
Mój typ - Šćit
55
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.07.2015 22:10

Janusz Bajcer napisał(a):Witam.
Mój typ - Šćit 55

popieram w zupełności :!: na pieszo w kierunku płn po schodkach (całkiem spokojnie przez lasek); w kierunku płd drogą asfaltową w kierunku brelskiej skałki, nie za stromo

pozostałe 2 kwatery w centrum, bryyy
dd22
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2015
Pierwszy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dd22 » 23.07.2015 22:54

Witam wszystkich planujemy za tydzien wyjazd do Chorwacji (5osób) przy czym przez pierwszy tydzień chcemy trochę pozwiedzać Wiedeń-Lublana-Wenecja-Rovnij-Pula tu już noclegi są zaklepane. Dalej chcieliśmy się udać na krk do Baski ale nie mogę znaleźć tam noclegu. Dotrzemy tam pewnie w godzinach wieczornych i boję się, że w ciemno może być kiepsko może ktoś mógłby polecić jakieś kwatery w przystępnej cenie których nie ma na necie?
Dalej chcemy udać się na wypoczynek do Breli czy ktoś ma namiary na niedrogi nocleg w dobrej lokalizacji? Napisałem maile do kilku ale jako, że zostało mało czasu może być kiepsko. Ewentualnie inne pobliskie miejscowości no ale z tego co tu wyczytałem Brela chyba na pierwszy wypad będzie w sam raz. Czy da radę znaleźć w ciemno noclegi na 5 osób? Prosiłbym o konkrety wiem, że pewnie wszystko już na forum było wałkowane ale zostało nam bardzo mało czasu, a dużo przygotowań i nie zdążę przewertować wszystkiego byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i rady. Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty
Re: Pierwszy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2015 23:28

dd22 napisał(a):Witam wszystkich planujemy za tydzien wyjazd do Chorwacji (5osób) przy czym przez pierwszy tydzień chcemy trochę pozwiedzać Wiedeń-Lublana-Wenecja-Rovnij-Pula tu już noclegi są zaklepane. Dalej chcieliśmy się udać na krk do Baski ale nie mogę znaleźć tam noclegu. Dotrzemy tam pewnie w godzinach wieczornych i boję się, że w ciemno może być kiepsko może ktoś mógłby polecić jakieś kwatery w przystępnej cenie których nie ma na necie?
Dalej chcemy udać się na wypoczynek do Breli czy ktoś ma namiary na niedrogi nocleg w dobrej lokalizacji? Napisałem maile do kilku ale jako, że zostało mało czasu może być kiepsko. Ewentualnie inne pobliskie miejscowości no ale z tego co tu wyczytałem Brela chyba na pierwszy wypad będzie w sam raz. Czy da radę znaleźć w ciemno noclegi na 5 osób? Prosiłbym o konkrety wiem, że pewnie wszystko już na forum było wałkowane ale zostało nam bardzo mało czasu, a dużo przygotowań i nie zdążę przewertować wszystkiego byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i rady. Pozdrawiam.



W ciemno teraz bym nie jechał ani do Baśki, ani do Breli :!: :!: :!:

Po prostu nie ma to sensu, za duży popyt, za mała podaż 8)

Zostaje Wam jednak szukanie w internecie
Szukajcie nie tylko w Baśce, ale i w Punacie, Malinskiej, mieście Krk, tam też jest bardzo ładnie :!: :!:

Brela jest "kawałek" drogi od Baśki :roll:
Nie za dużo tego na jeden raz :?:
nattai
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.07.2015
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) nattai » 24.07.2015 14:19

Cześć! Planujemy wyjazd do Breli/ Baśka Voda w okolicach 22.08. Jechać w ciemno czy lepiej coś zarezerwować? Jak rezerwować,to macie może coś sprawdzonego - potrzebujemy czegoś na 7 osób + małe dziecko, najlepiej apartament 3 sypialnie + kanapa w salonie, albo apartament 2 sypialnie + kanapa + jakiś pokój dwuosobowy. Wiadomo, dobrze gdyby było blisko plaży no i żeby nie było tysiąca schodków. Balkon/taras też by się przydał :D Szukaliśmy już na wieelu stronach, ale jakoś nic nie wpadło nam w oko. Pomożecie? :)
dd22
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2015
Re: Pierwszy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dd22 » 24.07.2015 16:00

Lednice napisał(a):
dd22 napisał(a):Witam wszystkich planujemy za tydzien wyjazd do Chorwacji (5osób) przy czym przez pierwszy tydzień chcemy trochę pozwiedzać Wiedeń-Lublana-Wenecja-Rovnij-Pula tu już noclegi są zaklepane. Dalej chcieliśmy się udać na krk do Baski ale nie mogę znaleźć tam noclegu. Dotrzemy tam pewnie w godzinach wieczornych i boję się, że w ciemno może być kiepsko może ktoś mógłby polecić jakieś kwatery w przystępnej cenie których nie ma na necie?
Dalej chcemy udać się na wypoczynek do Breli czy ktoś ma namiary na niedrogi nocleg w dobrej lokalizacji? Napisałem maile do kilku ale jako, że zostało mało czasu może być kiepsko. Ewentualnie inne pobliskie miejscowości no ale z tego co tu wyczytałem Brela chyba na pierwszy wypad będzie w sam raz. Czy da radę znaleźć w ciemno noclegi na 5 osób? Prosiłbym o konkrety wiem, że pewnie wszystko już na forum było wałkowane ale zostało nam bardzo mało czasu, a dużo przygotowań i nie zdążę przewertować wszystkiego byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i rady. Pozdrawiam.



W ciemno teraz bym nie jechał ani do Baśki, ani do Breli :!: :!: :!:

Po prostu nie ma to sensu, za duży popyt, za mała podaż 8)

Zostaje Wam jednak szukanie w internecie
Szukajcie nie tylko w Baśce, ale i w Punacie, Malinskiej, mieście Krk, tam też jest bardzo ładnie :!: :!:

Brela jest "kawałek" drogi od Baśki :roll:
Nie za dużo tego na jeden raz :?:


Chcemy po drodze zahaczyć o Zadar i tam też planujemy nocleg. Później już na tygodniowy wypoczynek z tego co czytałem najlepsza Dalmacja. To co polecasz poza Baska Voda i Brela jeszcze? (plaża kamienista odpada)
Są jakieś fajne miejscowości w pobliżu tych dwóch gdzie łatwiej o noclegi i może nawet taniej za lepsze warunki?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Pierwszy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.07.2015 18:41

dd22 napisał(a): To co polecasz poza Baska Voda i Brela jeszcze? (plaża kamienista odpada)

pozwolę sobie, kamieniste to jest 95% wybrzeża,
ewentualnie może Omiś, jest tam jedna z plaż nie kamienista
dd22 napisał(a):Są jakieś fajne miejscowości w pobliżu tych dwóch gdzie łatwiej o noclegi i może nawet taniej za lepsze warunki?

Makarska, tyle że znacznie większa miejscowość, a co za tym idzie więcej ludzi (lub mniejsze miejscowości przy Omiszu)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.07.2015 18:57

nattai napisał(a):Cześć! Planujemy wyjazd do Breli/ Baśka Voda w okolicach 22.08. Jechać w ciemno czy lepiej coś zarezerwować? Jak rezerwować,to macie może coś sprawdzonego - potrzebujemy czegoś na 7 osób + małe dziecko, najlepiej apartament 3 sypialnie + kanapa w salonie, albo apartament 2 sypialnie + kanapa + jakiś pokój dwuosobowy. Wiadomo, dobrze gdyby było blisko plaży no i żeby nie było tysiąca schodków. Balkon/taras też by się przydał :D Szukaliśmy już na wieelu stronach, ale jakoś nic nie wpadło nam w oko. Pomożecie? :)

gdyby to było od 29 sierpnia czyli w ostatni weekend wakacji to powiedziałbym można próbować jechać w ciemno, ale ponieważ 22 sierpień więc jeszcze apartmany mogą być zajęte, choć zapewne w BV mz coś by się znalazło, może nie w jednym domu,
i zapewne nie te warunki co podajesz (np. blisko plaży)
ice
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.08.2014
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) ice » 24.07.2015 21:27

czytam ostrzeżenia o małej ilości miejsc w Brela, więc zapytam, co powiecie o wyprawie tam w ciemno, w 2+1, okres to ok tydzień gdzieś od 16.08?
wcześniej byliśmy w ciemno, w innych częściach HR, ale z grupą dorosłych, teraz z dzieckiem mam lekkie obawy, ale z drugiej strony nie chciałbym żałować wybranego apartamentu albo płacić pośrednikom za spanie...
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 24.07.2015 21:40

ice napisał(a):czytam ostrzeżenia o małej ilości miejsc w Brela, więc zapytam, co powiecie o wyprawie tam w ciemno, w 2+1, okres to ok tydzień gdzieś od 16.08?
wcześniej byliśmy w ciemno, w innych częściach HR, ale z grupą dorosłych, teraz z dzieckiem mam lekkie obawy, ale z drugiej strony nie chciałbym żałować wybranego apartamentu albo płacić pośrednikom za spanie...

W tym terminie nie masz co ryzykować, może być problem...
dd22
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2015
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) dd22 » 24.07.2015 22:43

Takie pytanie z innej beczki jak lepiej zrobić jeden nocleg w Istrii i dwa w Krk czy odwrotnie? Głównie o zwiedzanie chodzi.
Użytkownik usunięty
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2015 23:18

dd22 napisał(a):Takie pytanie z innej beczki jak lepiej zrobić jeden nocleg w Istrii i dwa w Krk czy odwrotnie? Głównie o zwiedzanie chodzi.



Jak już to NA Istrii i NA Krk :!: :!: :wink:

Jak chodzi o zwiedzanie, to najlepiej 3 noclegi w jednym miejscu :wink:

Z punktu widzenia zwiedzania optymalna byłaby Opatijska Riwiera

Mając auto objedziecie Istrię i Krk, tam nie są wielkie odległości 8)
Arias
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.07.2015
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arias » 26.07.2015 01:17

Zarezerwowaliśmy nocleg, ul. Scit 55. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór lokalizacji. Co prawda pokój bez widoku na morze ale podejrzewam, że za widok trzeba doliczyć z 10 euro.

Tylko mam jedną wątpliwość - czy spotkaliście się z tym, że gospodarze nie oczekują żadnej zaliczki? Zapytałem się w mailu o kwotę zaliczki i dane do przelewu i dostałem odpowiedź, że nie potrzeba przesyłać żadnej gotówki. Mam nadzieję, że nie okaże się na miejscu, iż apartament jest już zajęty. Nazwisko gospodarzy czyli Sosic przewinęło się w kilku adresach więc to chyba jakaś większa rodzina. A może ktoś z Was nocował przy Scit 55 u pani Josefiny Sosić?
A przy okazji - jak długo mniej więcej idzie się z ulicy Scit do centrum Breli? A ile do jakiejś przyjemnej plaży/zatoczki? Jakiejś knajpy (coś czytałem o jakiejś dobrej pizzy). Jest tam może w okolicy jakiś market? I od jakiej ulicy zaczyna się ta promenada, która prowadzi aż do Baski Vody?

pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone